قانون طبیعی این است که هیچ حزب خداحافظی: کشور افسانه و هوستون بومی ژن واتسون Reschedules تاریخ

هوستون بوده است و همیشه خواهد بود یک موسیقی شهر است. هر چند نه همه آگاه است این شهرستان دارای birthed قرار دارد و ستاره های بزرگ موسیقی در تمام ژانرهای. کشور خواننده ژن واتسون از این قاعده مستثنی است. 76 سال-هنرمند متولد شد در فلسطین تگزاس است و به نام هوستون و Kingwood خانه برای بسیاری از زندگی خود را.

واتسون و گروه او تا به حال بیشتر از سال رزرو شده و مانند همه هنرمندان تا به حال به reschedule تاریخ خود را. “برخی از خرما که ما رزرو کرده بود ما تا به حال به حرکت به 2021. بهتر است محتاط باشید و نگه داشتن عقل خود را در مورد شما و هنوز هم سعی کنید برای صرفه جویی در تاریخ که در آن مردم قدردانی شما در حال حرکت آنها را به نمایندگی خود را به عنوان به خوبی به عنوان خود شما.”

واتسون نیست که حرکت خود را برنامه ریزی عملکرد در خیابان اصلی عبور در تامبال در تاریخ 7 اوت. او و گروه او و تور بیشتر از سال در سراسر ایالات متحده, اما واتسون می گوید: او همیشه تماس تگزاس خانه.

“من مردم از من بپرسید هر نشان می دهد, ‘چطور شما هرگز نقل مکان کرد و به نشویل?’ خب من متولد تگزاس مطرح شده در تگزاس من هنوز هم خانه من در تگزاس است. به همین دلیل من حرکت نمی کند به نشویل است چون من مثل تگزاس می گوید:” واتسون در غنی تگزاس لهجه.

واتسون می تواند به راحتی تحت تأثیر این حرکت را به مرکز کشور و موسیقی غنی و طولانی مدت حرفه ای. او زمانی بحرانی موفقیت در ’70s با آهنگ “عشق در بعد از ظهر داغ” یک نشاط شماره برای عصر.

او در ادامه به چند نمودار با شکوه بازدید از جمله اغلب تحت پوشش “مهمانی خداحافظی” و رشد خود را پایه فن اطراف خود را سرشار سبک آوازی استخراج مستقیم از کشور خود و انجیل ریشه ها و اجراهای زنده.

او را حفظ کرده است و مشغول تور و ضبط برنامه در طول زندگی خود و فقط در این سال دعوت شد به عنوان یک عضو از Grand Ole Opry, بالاترین افتخار در موسیقی کشور است.

“من هیجان زده بود به حداقل می گویند, می گوید:” واتسون. به خواسته می شود به عنوان یک عضو از تاریخی موسسه افتخار برگزار شده توسط تنها 213 هنرمندان کشور پس از سال 1925. حمل آن اهمیت زیادی و باز دعوت به انجام در مرحله گرامی در هر زمان که آنها می خواهند.

گراند اوله Opry نگه داشته و آن را تحت کاری ادامه داده اند و واتسون شگفت زده شد توسط هیچ یک دیگر از Vince Gill. “من نمی دانم که چگونه آنها را نگه داشته و آن را از من به خاطر آن بوده است در این نسخهها کار میکند در حالی که برای. به طور طبیعی من هیجان زده بود. من فکر می کنم که pinnacle از نوع موسیقی است که به عنوان بلند که درخت رشد می کند بنابراین می گویند و من خیلی افتخار و بنابراین ممتاز به عنوان یک عضو از این خانواده در حال حاضر.”

واتسون مانند همه هنرمندان و بسیاری دیگر تا به حال به لغو اجرای خود را با توجه به شیوع Covid-19. “من صرف زمان بیشتری را در خانه از من در سال می گوید:” واتسون.

واتسون دیده است یک یا دو چیز در زمان خود ارائه می دهد و برخی از مقدار نیاز توصیه به مردم امروز “من فکر می کنم مردم باید فقط از دست و ذهن خود را. اگر آنها می خواهم عمل طبیعی وجود دارد نمی تواند کمبود همه این چیزهایی که وجود دارد کمبود.”

واتسون را تجربه کرده است کمبود در زندگی خود و کودکی خود بود نه پر زرق و برق توسط هر کشش از تخیل. واتسون او شش خواهر و برادر و پدر و مادر زندگی می کردند و سفر در بازسازی مدرسه, اتوبوس, سفر به دور بزرگ ایالت تگزاس در جستجوی کار و درآمد مورد نیاز بسیار.

“آن بود. من از یک فقیر تربیت و من در بالا من شده است در پایین و شده است در بسیاری از مکان ها در میان اما من فکر می کنم یک فرد نیاز به نگه داشتن عقل خود را در مورد آنها و استفاده کمی از حس مشترک خود را روز به روز پیاده روی از زندگی است.”

واتسون مشغول به کار بود به عنوان مکانیک در یک فروشگاه بدن در هوستون در حالی که آواز خواندن در honky tonk میله در شب قبل از او کنده شده توسط کنگره ، وقتی پرسید چه توصیه او را به هنرمندان مشتاق امروز او می گوید: “اگر شما رو تعیین و رانندگی, من فکر می کنم آن وجود دارد برای کسانی که واقعا استعداد و اراده برای آن کار می کنند. آن زمان من یک مدت طولانی,” او می گوید.

او هرگز خود را فراموش کرده ام و ریشه های او از کجا آمد. در سال 2014 واتسون منتشر شد آلبوم های روزنامه را پوشش می دهد برخی از کشور آهنگ او آواز با عنوان قهرمانان همواره کشور.

“من همه از آهنگ هایی که من استفاده می شود به انجام این کار قبل از من تا به حال هیچ آهنگ از خود من,” او می گوید. “شما می دانید چه بسیار ترسناک, تمام هنرمندان که نام برد که آلبوم تمام هنرمندان رفته به جز Willie Nelson. ویلی است که تنها یک سمت چپ آن یک چیز ترسناک در حرفه من است اما همه من می توانید انجام دهید این است که حمل مشعل به عنوان به خوبی به عنوان من می توانم.”

“ویلی نگه داشته است آن زنده برای مدت زمان طولانی اگر تا کنون کسی را زمین بگذارند و زمینه را برای یک زندگی حرفه ای او. ما همه رو بسیاری از تحسین برای ویلی و آنچه که او انجام داده برای ما نوع از موسیقی می گوید:” واتسون.

در سال 2018 واتسون منتشر شد من انجیل ریشهو در نظر گرفتن یک صفحه مستقیما از ویلی خود واتسون خواهر و برادر خود را دعوت به بازی در این آلبوم اختصاص داده شده و این آلبوم به محبت پدر و مادر است. من انجیل ریشه تولید سه شماره یک تک آهنگ به صورت واتسون و الهام بخش او برای ضبط یک آلبوم جدید از مواد اصلی در آینده نزدیک.

در حال حاضر واتسون را نشان می دهد لغو شد اما دوباره داده. او و دیرین خود را حمایت از گروه خداحافظی, پارتی, باند, به دنبال به جلو به عقب در جاده ها است.

امیدوارم که کرونا ویروس گرد و غبار حل و فصل و هر کس می تواند با زندگی خود واتسون و گروه او خواهد بود در آن گسترش انجیل از موسیقی کشور در سراسر ایالات متحده است. “من از همه طرفداران به قطع در آن وجود دارد و ما در حال رفتن به عقب را فقط به عنوان به زودی به عنوان آنها اجازه دهید ما” او مطمئن می سازد.

ژن واتسون انجام خواهد شد در خیابان اصلی عبور در تامبال در آگوست 7, 111 W. اصلی. درب در 8 بعد از ظهر $80-175.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>