آگهی با تکنولوژی کهنه کتی پشت می پیوندد Firstlight رسانه به عنوان رئیس درآمد افسر

خواهد فروش درایو و رفتن به بازار استراتژی برای OTT پلت فرم مبتکر

تورنتو, بر, کانادا, مه 6 2020 – کتی پشت یک ویدیو تبلیغاتی کهنه که پیشگام فن آوری های کلیدی طرح در سراسر pay-TV دیجیتال و اکوسیستم شده است به نام رئیس درآمد افسر Firstlight رسانه مبتکر مدولار OTT سیستم عامل برای تعامل درست و کسب درآمد امروز اعلام کرد.

به عقب که نقش تعیین کننده ای در شکل گیری موفقیت در بازار از ازادی حرکت و جنبش و یک Comcast شرکت خواهد اهرم خود را شبکه گسترده ای از صنعت روابط به درایو فروش مستقیم مدیریت حساب و شریک کانال فروش برای Firstlight رسانه ها. علاوه بر تخصص او در آوردن فن آوری های جدید به بازار را افزایش توانایی Firstlight رسانه ای به مهندس راه حل های که متناسب با نیازهای خاص مشتریان.

در طول بیش از هشت سال با ازادی حرکت و جنبش و عقب مسئول تیم که زمانی جهانی نزدیک نفوذ در سراسر این شرکت در بازارهای هدف یکپارچه خواص جدید و operationalized بازاریابی محصول. در گذشته او نقش به عنوان رئیس همکاری های استراتژیک و توسعه کسب و کار او تاسیس کارکنان و رهبری یک صلیب-واحد کسب و کار تیم که قوی تر ازادی حرکت و جنبش را در موقعیت استراتژیک بین آن Comcast پدر و مادر و عمده رسانه های دیجیتال شرکت برای ایجاد فرصت های جدید برای درایو ROI.

“زمانی که کتی مذاکرات ارائه دهندگان ویدئو آهنگ” گفت: آندره کریستنسن مدیر عامل و بنیانگذاران Firstlight رسانه ها. “او متخصص در ارتباط با قدرت از فن آوری است که ارتباط بیننده با محتوای مربوطه و آگهی تجارب و جهانی دارد و سابقه استفاده از چشم انداز خود را و مهارت های رهبری برای ایجاد تیم های است که می تواند کمک به مشتریان برای رسیدن به آنچه که می خواهید بیشتر: تمایز بازار و کسب و کار موفقیت است.”

پشت دارای لیسانس مدیریت بازرگانی و یک J. D.) از دانشگاه سن دیگو. او خواهد بود مستقر در شهر نیویورک است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>