AEI را لیتون: سازمان نیاز به FCC نشان می دهد برخی از احترام


به نقل از تفرقه اخیر 5G طیف دعوا

American Enterprise Institute پژوهشگر Ros لیتون است برخی از مشاوره برای نحوه دریافت آژانس های فدرال به کمی شفاف تر و سخاوتمندانه با استفاده از طیف که منافع تجاری هستند eyeing مشتاقانه برای 5G. عبارتند از کسانی که به طور بالقوه ساخت کاربران دولت پرداخت یک طیف هزینه به عنوان های مختلف دولت پیشنهاد شده برای کاربران تجاری (که پرداخت هزینه های نظارتی به جای هزینه های مجوز) هر چند که پیشنهاد هرگز بدست گذشته کنگره است.

او گفت: سازمان های فدرال باید بیشتر پاسخگو برای طیف خود و “احترام” از FCC فرآیندها و تصمیم گیری.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است همه چیز در مورد برنده شدن در این مسابقه به 5G اما تعدادی از سازمان ها از جمله بخش حمل و نقل و دفاع بخش NOAA ناسا و ملی ارتباطات و اطلاعات مدیریت (کاخ سفید ارشد ارتباطات مشاور سیاست) نیز به سرحد سر با FCC تلاش برای آزاد کردن طیف برای 5G, گفته های طیف باند و یا حتی اجازه دادن به کاربران دیگر رسیدن به نزدیک به دولت طیف دارای پتانسیل برای تداخل مضر.

کسانی که شامل بیش از FCC را آزاد کردن طیف در 5.9 GHz باند 24 گیگاهرتز طیف حراج و FCC را تصویب Ligado پیشنهاد به استفاده از ماهواره طیف مجاور به GPS برای زمینی پهنای باند. NTIA به درخواست FCC به فسخ که Ligado تصویب ،

FCC رئیس Ajit Pai گفته است که سازمان ها اغلب گوش خراش فشار یک بیت از “NIMBY”حمایت می کند که مربع با مهندسی.

مرتبط با: Pai امتیاز به دولت موانع 5G

“در حالی که این مسابقه برای منابع کمیاب است و نه غیر معمول تن و سطح درگیری های اخیر طیف تصمیم گیری است که می گوید:” لیتون اخیر در میدان جنگ در جنگهای.

لیتون هنگامی که در حال اجرا برای FCC کمیسیون صندلی که رفت به جمهوری برندان Carr وبلاگ در مورد این موضوع.

آن جوش پایین به:


1.
Levying هزینه. ایجاد سازمان های فدرال پرداخت برای طیف به عنوان آنها را برای منابع دیگر مانند کار و یا خدمات و یا املاک و مستغلات.


2.
شفافیت در ارزش نهادن به طیف. هر دو FCC و NTIA به آمده تا با یک ارزیابی طیف برای هر دو دارای مجوز و بدون مجوز. چگونه دفتر بودجه کنگره نمرات طیف حراج قانون بوده است یک موضوع از آن را نمی داند چگونه به ارزش بدون مجوز است و با توجه به آن نمره صفر است. یک داشبورد استفاده طیف نیز زمانی که فدرال طیف است underused. “این وعده را به نشان می دهد هزینه فرصت از ترک طیف آیش زمانی که بسیاری از بازیگران مایل به استفاده از آن عاقلانه و پرداخت برای حق به انجام این کار” لیتون گفت.


3.
گزارش کارت. کنگره می تواند شامل طیف بهره وری در میان خود سازمان نظارت متریک و “درجه درآمده است.”


4.
مطالعه مسافت. تمرین کردن در مجموعهای از دخالت مطالعات که کمک کرده اند سوخت شکاف بین FCC و سازمان. “اخیر طیف درگیری ارائه ارزش تحقیقات سیاست فرصت برای آزمون این ادعا ادعای دخالت و ارزیابی مناسب از روش های اندازه گیری,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>