کابل هزینه افزایش 2% پخش هزینه تا 18 درصد در دوره

به طور کلی درآمد در فاکس Corp. شد تا 5 درصد در مالی سه ماهه دوم به $3.78 میلیارد رانده شده توسط قوی وابسته به هزینه رشد آن در کابل و شبکه های پخش.

به طور کلی وابسته به هزینه های رز 7 درصد در این دوره به $1.4 میلیارد دلار رسید در حالی که کل درآمد تبلیغات بود تا در حدود 1% تا 2 میلیارد دلار است. آگهی درآمد کسب شد و با وجود سختی مقایسه به سال قبل که تا به حال سابقه سیاسی آگهی خرید و فروش به دلیل انتخابات میان دوره ای.

در بخش اساس درآمد در شبکه های کابلی مسطح بود در $1.47 میلیارد دلار در حالی که جریان نقدی افزایش 7.1 ٪ به $556 میلیون نفر در این دوره از $519 میلیون در سال قبل. وابسته به هزینه رشد در کابل شبکه بود که در حدود 2 ٪ به $957 میلیون در دوره و تبلیغات درآمد پایین بود 4.5 ٪ به $337 میلیون.

در تلویزیون بخش که شامل فاکس پخش از شبکه و متعلق به اداره تلویزیونی درآمد بود تا کمی به $2.27 میلیارد دلار از $2.15 میلیارد دلار در سال قبل. اما وابسته به هزینه های (عمدتا retransmission رضایت درآمد) شد و تا 18 ٪ به $479 میلیون و درآمد تبلیغ رز 2.4% به 1.7 میلیارد. واحد تلویزیون گزارش از دست دادن $214 میلیون از 14 میلیون دلار در سال قبل عمدتا به دلیل هزینه های بالاتر در ارتباط با NFL و WWE Friday Night SmackDownو همچنین بالاتر, برنامه نویسی, حقوق استهلاک در فاکس سرگرمی.

“نتایج ما مینمائیم که فاکس شرکت ارائه در عملیاتی و مالی اهداف است که ما تاسیس کمتر از دوازده ماه پیش گفت:” روباه رئیس اجرایی و مدیر عامل شرکت Lachlan مرداک در آزادی مطبوعات. “علامت های تجاری ما هستند, برگزاری نمایشگاه قدرت در یک بازار رقابتی و تحویل سالم بالا-خط رشد به عنوان ما همچنان به سرمایه گذاری استراتژیک برای گسترش رسیدن به ما نمونه کارها و تنوع بیشتر ما جریان درآمد. ما در حال گرفتن یک رویکرد متعادل به تخصیص سرمایه از جمله بازگشت از 500 میلیون دلار به سهامداران در قالب سهم repurchases پس از آخرین انتشار درآمد. آینده فوق العاده موفق سوپر باول لیو و با تجمع به نوامبر انتخابات ریاست جمهوری پیش رو و نگاه به جلو به ادامه حرکت ما از طریق تقویم سال 2020 است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de