ترس آنها Coronavirus ایلینوی کشته شد و خودش را

برای بزرگنمایی کلیک کنید The couple had recently been concerned about the status of their health. - TEX TEXIN / FLICKR

  • تک Texin / فلیکر
  • این زوج اخیرا نگران وضعیت سلامت خود را.

ایلینوی مرد به ضرب گلوله کشته و شریک زندگی خود را و خود را بیش از ترس که آنها می خواهم قرارداد coronavirus با توجه به اجرای قانون است.

پاتریک Jesernik, 54 و شریل Schriefer و 59 شد و هر دو مرده را در یک محل اقامت پنج شنبه گذشته هنگامی که پلیس در پاسخ به اقامت برای رفاه را بررسی کنید. پاتریک Jesernik پدر و مادر تا به حال شنیده نشده از پسر خود را و آنها می خواهم به نام پلیس برای بررسی در او.

در صفحه اصلی در خواهد County (شهرستان های اطراف Joliet, Illinois), کلانتر نمایندگان یافت که درب قفل شده بود از داخل و که هر دو نفر مرده بودند در اتاق های جداگانه از زخم گلوله به سر با اسلحه در کنار Jesernik بدن.

هیچ سابقه شناخته شده سوء استفاده های داخلی و یا پلیس با حضور در خانه این زن و شوهر تا به حال شده در مورد وضعیت سلامت خود را.

با توجه به آزادی مطبوعات از اراده شهرستان کلانتر دفتر:

“خانواده وارد در صحنه و اعلام کرد که پاتریک ترس بوده است که او و شریل تا به حال قرارداد COVID-19 ویروس که شریل مورد آزمایش قرار گرفت و دو روز پیش. این بود گزارش داد که شریل بود که با داشتن یک زمان سخت تنفس. خانواده اظهار داشت که به دانش خود او بود و نه دریافت نتیجه آزمون.”

متاسفانه کالبد شکافی نشان داد که هر دو “Cheryl و پاتریک آزمایش منفی برای COVID-19 ویروس.”

ایمیل نویسنده در [email protected]

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>