آفریقایی آمریکایی-شبکه های متمرکز خود را در آغوش ماموریت


برنامه نویسان نذر برای حفظ مسائل کلیدی در خط مقدم

پس از تظاهرات ژوئن بیش از 25 مه قتل جورج فلوید توسط پلیس مینیاپولیس آفریقایی-آمریکایی هدف قرار داده و شبکه های جریان خدمات مورد تعهد به ادامه برای حفظ مسائل مهم برای جامعه سیاه در خط مقدم برنامه نویسی جدید به عنوان اخبار در چرخه نوبت به دیگر داستان شکستن.

مدیران در خدمات مانند روباه, روح, شرط تلویزیون یک و کانال خبری گفت: آنها با ارائه یک پلت فرم برای مخاطبان به صدای نگرانی های خود را و خواسته های مورد خشونت پلیس سیستماتیک نژاد پرستی و مسائل دیگر حتی به عنوان رویدادهای دیگر تسلط بر پوشش اخبار در آینده است.

“ما در یک موقعیت منحصر به فرد سیاه و اخبار کانال VP, اخبار و برنامه نویسی گری Wordlaw گفت. “من فکر می کنم مردم را روشن کنید و به شبکه ما و دیگران به مقایسه نوع پوشش ما در حال انجام در مقابل آنچه که آنها در حال دیدن در سی ان ان فاکس نیوز یا MSNBC و ببینید که ما در حال دادن, داستان مهم به مخاطبان ما دیگر در عمق درمان است.”

همراه با پوشش کامل به طور منظم برنامه ریزی شده را نشان می دهد, سیاه, News Channel در ماه مه راه اندازی BNC در حال حاضرزنده بعد از ظهر اخبار نشان می دهد که اجازه می دهد تا برای بحث و بررسی بیشتر مسائل رو سیاه امریکا Wordlaw گفت. این شبکه همچنین تولید تاون هال ویژه که تمرکز بر مسائل خاص اعم از پلیس اصلاحات به ادامه اثرات COVID-19 روی آفریقایی-آمریکایی جامعه است.

سرگرمی شبکه نیز از غذای جامعه تماس بگیرید. خدمات جریان فاکس روح در ماه مه راه اندازی سیاه و سفید گزارشهای خبری و عمومی-امور نشان می دهد که ارائه می دهد یک صدای به محروم آفریقایی-آمریکایی ها فراهم می کند و هسته آن بینندگان را با مقدار مورد نیاز اطلاعات با توجه به روباه روح رئیس جمهور جیمز DuBose.

گسترش رسیدن به خود را فاکس روح دو هفته پیش راه اندازی شد یکی – دو ساعت برنامه نویسی بلوک در چند فاکس متعلق به ایستگاه از جمله WWOR نیویورک KCOP لس آنجلس و KDFI دالاس.

“زمانی که تمام شبکه های دیگر و خدمات و بازگشت به حالت عادی کسب و کار ما ادامه خواهد داد به ارائه یک صدا برای جامعه سیاه زیرا ما توانایی جشن فرهنگ سیاه و سفید هر روز” DuBose گفت.

شرط شده است تهاجمی در رویکرد خود را به پوشش تظاهرات و پس. همراه با چند ماه ژوئن تاون هال ویژه شبکه های ژوئن 28 , شرط جوایز ارائه یک پلت فرم برای هنرمندان از Beyoncé به Alicia Keys به آدرس جنبش علیه خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی در کشور است.

بودجه ‘محتوا برای تغییر’

شرط نیز اعلام کرد جدید اجتماعی-عدالت ابتکار به نام “محتوا برای تغییر” طراحی شده برای حمایت از ایجاد و توزیع و بازاریابی و ارتقاء برنامه با هدف از بین بردن سیستمیک نژادپرستی و نابرابری در امریکا است. ابتکار عمل را دریافت 25 میلیون دلار در بودجه از شرط و آن شرکت همکاران.

“ما باید به مردم یک فرصت به یک صدای خود را برای ابراز خشم به بیان غم و اندوه خود را برای شرکت در جامعه” شرط رئیس جمهور اسکات میلز گفت.

Wordlaw گفت که این مسائل از پلیس اصلاحات و نابرابری اقتصادی است که از فلوید تظاهرات باقی خواهد ماند بسیار مهم برای جامعه است. هدف قرار دادن شبکه های آفریقایی-آمریکایی جامعه باید مسئولیت برای خدمت به مخاطبان خود را با ارائه یک خیابان برای بحث از جمله مسائل مربوط به او گفت.

“این مسئولیت بسیار جذاب و من بسیار خوشحال می شود بخشی از آن, اما ما فقط یک بخش کوچک از آن را,” او گفت:. “همه ما مسئولیت داریم که در ادامه به مطرح کردن یک داستان و نه یکی از ما فکر می کند هر یک از ما مستقل هستند — ما باید با هم کار کنند برای دریافت اطلاعات به مخاطبان ما.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>