برای بزرگنمایی کلیک کنید Wellspent's blackberry sour is part of the brewery's "On the Bright Side" collection. - KRISTEN FARRAH

 • کریستن فرح
 • Wellspent را شاه توت ترش بخشی از آبجوسازی “در سمت روشن” مجموعه.

تا این آخر هفته گذشته درب در Wellspent Brewing Co. (2917 زیتون خیابان 314-328-0505) بسته شده بود از اوایل ماه اوت است. آبجوسازی شرایطی بود قطعا احساس در سنت لوئیس آبجو جامعه و بازگشت آن فقط به عنوان منادی.

در روزهای اخیر Wellspent را Instagram posts آب گرفتگی شد با هیجان نظرات و سوالات در مورد بازگشایی از مشتریان وفادار. طرفداران قبلی تکرار خواهد بود خوشحال به شنیدن از Wellspent بنیانگذار و رئیس آبجو Kyle Kohlmorgen که آبجوسازی حفظ کرده است همان laidback احساس و هسته زمین از آبجو.

“هر فرد باید قادر به راه رفتن در اینجا احساس راحتی” Kohlmorgen می گوید. “که ما شماره یک چیز.”

برای کسانی که نا آشنا با اصلی brewpub زیادی در داخل تغییر کرده است: آن هنوز هم ویژگی های یک مفهوم باز با ردیف بلند, جلا, جداول چوبی در مرکز اتاق. سبدهای پر از تخته فشرده در برابر یک دیوار در حالی که ذرت-سوراخ تخته بقیه در برابر دیگر. (اگر چه Kohlmorgen ممکن است به شما اجازه بازی در حیاط بازی در داخل اگر شما بخواهید به سادگی این پاسیو در فضای باز است که گزینه مورد نظر.)

فقط گذشته جدول, شما, نقطه, نوار است که در حال حاضر ویژگی های پانزده آبجو شیپور خاموشی flanked در هر دو طرف توسط عینک آویزان وارونه در انتظار گزارش به وظیفه. Wellspent در حال حاضر ویژگی های پنج تن از امضای آن خانه brews در کنار پنج آنهایی که جدید است.

“ما دم بسیاری از آبجو و ما همیشه می توانید چیزهایی” Kohlmorgen می گوید. “از آنجا که ما در حال دم کردن آبجو بیشتر ما می توانیم اصلاح دستور العمل ها و فرآیندهای است که ما انجام می دهیم.”

برای بزرگنمایی کلیک کنید Wellspent uses a special house culture to brew most of its beers. - KRISTEN FARRAH

 • کریستن فرح
 • Wellspent با استفاده از یک ویژه خانه فرهنگ به دم بیشتر از آن آبجو.

Kohlmorgen گفت Wellspent brews حدود پنج تا هشت مختلف آبجو در هر ماه همه دم می گیرد به طور مستقیم در پشت نوار. به معنای واقعی کلمه. قدم زدن پشت سر پیش نویس آبجو می کشد و شما را به دست انداز غول پیکر فلزی مخازن. آبجو هستند پس از انتقال به بشکه های چوبی ذخیره شده فقط سمت چپ taproom.

Kohlmorgen را آبجو ساخته شده با یک خانه خاص فرهنگ او تشبیه به یک خمیر ترش استارت و عمل به عنوان پایه ای برای بسیاری از brews. یکی از Wellspent جدید آبجو در ارائه یک توت ترش ساخته شده توسط پیری تازه توت پوره در گندم آبجو. (بله, من قطعا مخفیانه چند جرعه از آن را پس از من عکس گرفت و به عنوان کسی که تا به حال هرگز سعی ترش آل قبل از وای آن را خوشمزه است. سوپر طراوت و روشن توت ترش بود خوش آمدید حواس پرتی از یک بارانی, ابری, روز است.)

اگر چه Kohlmorgen دوست دارد به نگه داشتن کل Wellpent تجربه زیر یک سقف آبجوسازی می کند فروش چند آبجو با بطری که همه بسته بندی شده و برچسب شده با دست. بottles از باغ 2 باغ تاریک بلژیک به سبک آل سالخورده در شراب و کنیاک بشکه دریافت کمک از بنفش موم ذوب شده ریخت و بیش از بالا به صورت چشمگیر و چشم نواز مهر و موم.

برای بزرگنمایی کلیک کنید Wellspent packages and labels its bottles by hand. - KRISTEN FARRAH

 • کریستن فرح
 • Wellspent بسته بندی و برچسب آن به بطری را با دست.

Kohlmorgen شروع آبجو دم در دانشگاه. چه آغاز شده به عنوان یک سرگرمی حباب به انتظار لحظه مناسب برای انتقال آن به یک حرفه ای. مقدار زیادی از صبر و ده سال بعد Kohlmorgen و همسرش, آنجلا, باز Wellspent در سال 2018 است. دو زد آبجوسازی تا اوت سال 2019 زمانی که آنها مجبور به تعطیل کردن آن با توجه به مشکلات مالی.

اگر چه درهای بسته اله نگه داشته پیری در تاریکی, در حال انتظار برای یک مالک جدید است. Kohlmorgen یافت سابق مشتری در اواخر سال 2019 که معتقد بودند در Wellspent و تصمیم به سرمایه گذاری در این شرکت است.

Kohlmorgen می گوید که او را دوست دارد به این معنا از جامعه محلی آبجو و به این منظور Wellspent منو می پردازد ادای احترام به این منطقه حذفی با برجسته مهمان هرچه از اطراف شهر. “من نمی تواند شادتر با جایی که ما در هستی و داشتن دوستان ما در سنت لوئیس” Kohlmorgen می گوید.

آبجوسازی باز است روز شنبه از طریق شنبه با ساعت های متفاوت است که روز به روز; نگاهی به زیرچشمی نگاه کردن در Wellspent وب سایت برای اطلاعات بیشتر.

برای بزرگنمایی کلیک کنید Come in and color your own Wellspent logo while you sip a beer. - KRISTEN FARRAH

 • کریستن فرح
 • در آمده و رنگ خود را Wellspent لوگو در حالی که شما جرعه آبجو.

برای بزرگنمایی کلیک کنید Another peek at Wellspent's new blackberry sour. - KRISTEN FARRAH

 • کریستن فرح
 • یکی دیگر از زیرچشمی نگاه کردن در Wellspent جدید شاه توت ترش.
 • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
 • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im