پس از دو زنگ خطر آتش سوزی در Taqueria Durango, سرآشپزها محلی رالی برای کمک به

برای بزرگنمایی کلیک کنید Local chefs are raising money for the Lopez family, who operated Taqueria Durango for the past 22 years. - RFT ARCHIVE

  • RFT بایگانی
  • سرآشپزها محلی در حال جمع آوری پول برای Lopez خانواده که عمل Taqueria Durango گذشته 22 سال است.

آخرین پنج شنبه بعد از ظهر میگل و Isidora لوپز زندگی می کردند از طریق هر یک از صاحبان رستوران’ بدترین کابوس.

در 3:38 بعد از ظهر در مارس 6, تماس اضطراری قرار داده شد از Taqueria Durango (10238 صفحه: خیابان زمینی; 314-429-1113) به مرکزی 911 اورژانس بعد از سرخ کردن روغن آتش گرفت و گسترش بیش از حد به سرعت به موجود توسط کارکنان به عنوان اولین گزارش شده توسط St. Louis Post-Dispatch.

در پی ویرانگر دو زنگ آتش اعضای St. Louis مواد غذایی صحنه در حال حاضر با هم به کمک لوپز خانواده به عنوان کار می کنند برای بازسازی محبوب مکزیکی رستوران در زمینی. این Lopez خانواده باید اجرای این رستوران برای 22 سال است.

کسانی که تلاش های نهفت در مارس 24 چریکی در خیابان غذا دلمار محل برگزار خواهد شد تاکو سهشنبه سود برای Taqueria, Durango. بیش از هشت عالی رستوران های محلی از جمله ماموریت تاکو مشترک برد & بشکه و Pastaria را در خدمت سبک خود را از تاکو در سود با بخشی از درآمد حاصل از اهدا به Taqueria Durango (رستوران خواهد بود پوشش هزینه های این مراسم و اهدای نیز هست).

چریکی خیابانی غذا برایان هاردستی شروع به سازماندهی تاکو سهشنبه سود پس از دیدن اخبار از آتش سوزی در توییتر در هفته گذشته. او می گوید که خوردن شده است در Taqueria Durango حداقل دو بار در ماه برای ده سال گذشته; قبل از اعلام این رویداد او راه اندازی یک GoFundMe کمپین با هدف جمع آوری اعانه از $25,000. همانطور که از نوشتن این کمپین را مطرح کرده است بیش از 12000 دلار.

“من مجموعه ای از یک هدف بلند پروازانه چون فکر می کردم سنت لوئیس جامعه با هم می آیند برای دیدار با این هدف” هاردستی می گوید. “من می خواهم به فکر می کنم که هر رستوران به خصوص یکی که در آن خانواده تنها درآمد خواهد که مردم از آنها حمایت کنند.”

هاردستی نبود تنها سنت لوئیس آشپز که می خواستم به بازگشت به Taqueria Durango و لوپز ، در یک پیام مشترک با Riverfront Times, برد & بشکه آشپز-مالک باب Brazell گفت: بعد از شنیدن این خبر او بلافاصله یک پست در Facebook امیدوار کننده برای اهدای بخشی از آخر هفته گذشته فروش به خانواده است.

“ما همه صاحبان کسب و کار کوچک و همه ما کار بسیار سخت است برای آنچه که ما” Brazell گفت. “به از دست دادن آن را مانند است که وحشتناک است.”

عجیب و غریب دونات صاحب Jason Bockman و STLwinegirl آنجلا Ortmann نیز تبادل به کمک هاردستی را تاکو شنبه با هم. Taqueria Durango یکی از آن مکان مردم در صنعت مواد غذایی را در روز خود را خاموش Ortmann می گوید و اضافه کرد که آن را به فروش می رسد خوب و معتبر خیابان tacos بدون مد روز و یا داراي زوائد و جو است.

برای بزرگنمایی کلیک کنید A selection of the authentic Mexican fare at Taqueria Durango. - RFT ARCHIVE

  • RFT بایگانی
  • انتخاب معتبر مکزیکی کرایه در Taqueria, Durango.

“ما فقط می خواهم برای نشان دادن خانواده ما حمایت از آنها” Ortmann می گوید. “بسیاری از سرآشپزها خواهد احساس خود را در تمام جهان بالا رفت و در شعله های آتش. من احساس می کنم که این چیزها اتفاق می افتد در اطراف شهر رستوران جامعه واقعا تظاهرات.”

Bockman نیز خواهد شد شرکت در این رویداد به چالش کشیدن شام که می تواند غذا خوردن بیشتر tacos از هر کس دیگری در شهر; پیدا کردن اگر او راست چسبیده در اطراف برای یک تاکو-مسابقه خوردن در این مراسم به عنوان شما می توانید ثبت نام را امتحان کنید و ضرب و شتم او. (این زمان برای این مسابقه هنوز اعلام شده است.)
تاکو شنبه میزبان هر دو ناهار و شام و خدمات; ناهار اجرا خواهد شد از ساعت 11 تا 2 بعد از ظهر و شام از 5 بعد از ظهر تا 9 بعد از ظهر داگ مارشال,.k.یک. این تمل مرد اهدا خواهد شد 100 تاماله برای شام خدمات. برای دسر بستنی از بستنی ساده & فانتزی خدمت خواهد شد در تمام طول روز به عنوان آبجو از 2 شیفت دم و تکیلا از Una Vida تکیلا حسن نیت ارائه میدهد از ماموریت تاکو.

همه که حمایت Brazell گفت: بخشی از آنچه که باعث می شود سنت لوئیس غذا صحنه بسیار ویژه. در زمان های خوب و بد مردمی در مواد غذایی محلی صحنه تجمع برای حمایت از یکدیگر است.

“من همیشه صحبت بسیار آشکارا در مورد من چقدر عاشق این شهر و این صنعت” Brazell گفت. “این است که چرا.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تاکو شنبه مزایای بازدید از این رویداد Facebook صفحه.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>