پس از انجام یک بعد بررسی, Fort Bend County قاضی گسترش ماندن در خانه سفارش

در 9:45 p. m. روز شنبه, Fort Bend County قاضی KP جورج ارسال یک اطلاعیه مطبوعاتی که بله قاضی بود خود را گسترش “ماندن در خانه برای صرفه جویی در زندگی” بخشنامه از طریق آوریل 30.

در حالی که در محلی دیگر نهادهای دولتی از جمله شهر هوستون و شهرستان هریس روز سه شنبه تمدید اقامت خود را در خانه سفارشات از طریق پایان مارس جورج ضربه مکث را فشار دهید و به جای ارسال یک بررسی به Fort Bend County ساکنان درخواست آنها را چگونه احساس خود را در مورد شهرستان اقدامات برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

این نظر سنجی به جای تمدید سفارش به وضوح زده عصب با برخی از پاسخ دهندگان که نیست به خصوص خیریه در بخش نظرات. برخی از پاسخ با خشم چند پیشنهاد جورج بود فقط تلاش برای انتخاب مجدد با ارسال بررسی و پایگاه تصمیمات خود را در آنچه اکثر مردم یا آنچه که کسب و کارهای محلی می خواستم به جای انجام آنچه که بهترین برای محافظت از مردم است.

برخی از نمونه:

شما در حال خطر زندگی برای کسب و کار خواهد شد و به عنوان قاضی که قرار داده $$$ قبل از زندگی انسان

شما هر آنچه رئیس جمهور می گوید. شما فکر می کنید اگر شما بررسی همه آنها خواهد بود به احتمال زیاد به شما رای می دهند. توقف بی معنی است. Dowhat رئیس جمهور به شما می گوید بیش از حد و فراموش کردن آنچه که مردم فکر می کنم. آن را مانند شما یک انتخاب است. به دنبال رئیس جمهور

تعطیل دولت است. تعطیل این کشور اگر شما نمی خواهید آمریکایی ها به مرگ است. شما در حال پاک کردن دور انسان ها با خاموش کردن دولت و کشور است. اگر شما یک رهبر خوب شما باید به فشار دولت برای تعطیل کردن دولت است.

به طور کلی نتایج این تحقیق ارائه یک تصویر لحظهای جذاب از چه حداقل 887 نفر که در پاسخ به این نظرسنجی در حال تفکر و مایل به می گویند در این مرحله در مورد چگونگی COVID-19 تحت تاثیر قرار زندگی خود را. تقریبا همه گفته بودند از ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است شستن دست خود را, اما نگران بودند در مورد افراد دیگر آنها را ببینید و در مورد.

در حالی که 53 درصد از افراد مورد مطالعه گفتند که فکر می کنم این شهرستان اقامت در خانه سفارش به اندازه کافی قوی است برای نگه داشتن ساکنان امن و قابل ملاحظه اقلیت — 47 درصد آن را گفته است.

چند نظر با روشن ساخته است که آنها فکر نمی کنم منظور این است که در حال اجرا و یا نیاز به سخت تر کردن. چندین گفت: آنها فکر می کردند برخی از “ضروری” معافیت نیست واقعا ضروری است.

می بینم بسیاری از مردم در جاده ها است. من فکر می کنم آن را باید بیشتر تعریف شده است. چرا مراقبت از چمن لازم است ؟ به نظر من باید وجود داشته باشد کاهش می یابد ساعت برای بسیاری از کسب و کار و بسیار روشن بخشنامه در آنچه که انتظار می رود از مردم است. پوشش ؟

هنگامی که Firt خم را به ماندن در خانه سفارش اکید ? من یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی در زندان است. نباید ترک کار و caughtin ترافیک در FBC شهرستان است. مردم نیاز به کشیده شدن و مورد سوال است. یک سفر در هر هفته به دست آوردن منابع.

رفت و رانندگی امروز به خارج شدن از خانه و پسر من اظهار نظر که وجود دارد بیش از حد بسیاری از مردم!

پنجاه و پنج درصد (491 نفر) از پاسخ دهندگان گفت: کسب و کار خود را در نظر آنها ضروری کارمند. پنجاه و شش درصد (497) از پاسخ دهندگان گفته اند که آنها قادر به کار در خانه. پرسید: چه مدت آنها می تواند “از نظر مالی حفظ” خود خانواده خود را پرداخت قطع شد و 32 درصد گفت: آنها می توانند گذشته هفت به علاوه هفته 27 درصد گفت 3-4 هفته 26 درصد گفت یک تا دو هفته و 14 درصد گفت: پنج تا شش هفته.

پنجاه و یک درصد گفت: آنها نگران توانایی خود را برای پیدا کردن و یا خرید مواد غذایی, تمیز کردن لوازم و محصولات کاغذی در دو ماه آینده.

صاحبان کسب و کار وزن در نیز هست.

“این است که کشتن کسب و کار من.”

من تا به حال به کسب و کار من اجازه رفتن از کارکنان 6. معنا ندارد چرا که بسیاری از غیر ضروری کسب و کار همچنان باز باقی می ماند! من می دانم که بهتر است که ما انجام می دهیم اما من فکر می کنم آن را باید بسیار سختگیرانه تر و ضروری نیاز به DEFINDED!

دیگران اشاره کرد که برخی از مردم به سادگی نادیده گرفتن اجتماعی فاصله نظم و به نظر می رسد هیچ اجرای.

این محدودیت ها نیاز به اجرا شود. وجود گروه از کودکان در حال بازی با هم از چندین خانوار در محلات مانند گریتوود. مردم میزبانی دریافت togethers در خانه در محله. مردم هستند نه درک این!

ماندن در خانه هنگامی که در حال رفتن برای پیاده روی و یا برای دریافت مواد غذایی, تلاش برای ماندن 6ft از دیگران است. اما در مواد غذایی جزیره است که غیر ممکن است به انجام. همچنین پیدا کردن بسیاری از مردم در منطقه ما یا بی اعتنایی 6 ft حکومت یا فقط اهمیتی نمی دهند چرا که آنها احساس نمی شوند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>