پس از COVID-19 می ناکسویل شبانه بازگشت به عنوان ما آن را می دانستند? | کاترین وایتهد

هفته به COVID-19 همه گیر از آن زمان این را می گویم. همه چیز طاقت فرسا است.

در حالی که من به اندازه کافی خوش شانس هنوز هم سلامت من صرف هر روز در قرنطینه شروع به drive me crazy — هر روز در حال تبدیل شدن بیشتر و بیشتر شبیه به “روز موش خرمای کوهی امریکا.” صبح قهوه و گفتگو با همکاران را تبدیل به نشسته در سراسر از من مهم دیگر در میز آشپزخانه, بحث در مورد که می شود به استفاده از آن اتاق را برای یک کنفرانس تلفنی.

من بعد از ظهر پیاده روی در اطراف آپارتمان پارکینگ قبل از راه اندازی کامپیوتر من دوباره برای یک شب جمعه ساعت یک مبارک.

من سپاسگزار به یک کار است که اجازه می دهد تا به من برای کار از خانه. ممنون میشم به یک خانه در همه. و در حالی که من درک چیزهای کوچک مانند چت بیش از یک مشخصی seltzer و بازی Pictionary در زوم هیچ چیز وجود دارد من می خواهم بیش از همه از این می شود بیش از.

من از دست رفتن است.

من از دست این اواخر شب چت با bartenders این شب طولانی را صرف کاوش در شهرستان لحظات کاملا شیفته و عاشق زندگی. اما از آنجا که این درد مرا می گویند و یا حتی فکر می کنم در مورد من نمی دانم زمانی که و یا اگر این شب زنده داری را دوست دارم احتمالا می تواند دوباره.

عضویت در خبرنامه: ایمن ماندن و آگاهانه با به روز رسانی در گسترش coronavirus

من می دانم که این آخرین چیزی است که من باید در مورد نگران است. اما فکر آنچه در آینده می تواند دلهره آور است برای من و کسانی که دوست دارند در مرکز شهر ناکسویل. من نمی توانم تصور کنید آنچه در آن مانند برای افرادی که خود را برخی از مورد علاقه من کسب و کار.

طی چند روز گذشته ما پست-آینده همه گیر تبدیل شده است کمی روشن تر کند. آنچه به نظر می رسید از یک هفته دو مستند در حال حاضر ممکن است به نوبه خود به ماه بودن اجتماعی دور. و در حالی که دولت ممکن است قادر به آرامی شل محدودیت در فاز تجمع جمعی مانند کنسرت ها و جشنواره ها به نظر می رسد مانند آنها نمی ادامه دهید تا زمانی که یک واکسن در دسترس است — و این که ممکن است 12 تا 18 ماه.

به عنوان یک Bonnaroo بلیط دارنده من حتی نمی تواند شروع به توصیف من از ترس است. اما این برای ستون دیگر.

بنابراین آنچه را شب زنده داری شبیه یک بار coronavirus را کند می کند کردن ؟ آن می تواند به معنای رفتن به یک نوار با یک ماسک صورت. حتی اگر آن را مورد نیاز نمی, من نمی توانم تصور کنید که مردم با میل و رغبت رفتن به از نشستن تنگ در یک نوار و به اشتراک گذاری جرعه از نوشیدنی است. آن ممکن است به معنی خالی طبقه رقص و آرام taprooms.

باشگاه ها و رستوران ها ممکن است در تلاش به دست آوردن مجدد برجستگی آنها یک بار بود. و یا حتی بدتر, کسب و کار ما آباد قبل از این همه آغاز شده و ممکن است دوباره در همه.

اما آنهایی که زنده ماندن به اعتقاد من رشد خواهد کرد در این زمان پس از ویروس بلند رفته است. آنها وفق دهند.

در حالی که من می خواهم به فکر می کنم ما می تواند به سادگی به نوبه خود بر روی چراغ سبز و ببینید در مرکز شهر ناکسویل پر رونق دوباره این احتمال وجود دارد که مصرف کنندگان هزینه های عادات را تغییر معنی مردم بیشتر در خانه و کسب و کار بیشتر تغییر مجازی حضور.

این طبیعی جدید از ماندن در خانه همچنان ممکن است که فقط — نرمال. آن را بی خطر است و آن را ارزان تر است. به علاوه به لطف مجبور نوآوری در طول این زمان احتمالی راه وجود دارد هنوز هم به حمایت محلی از راه دور است.

کلاس های ورزش و بازی و livestreamed کنسرت های گرفته شده از طریق اینترنت, آوردن هزاران نفر از مردم با هم که ممکن است شده اند قادر به حضور در غیر این صورت.

فقط در هفته گذشته, برک آوت بازی ها راه اندازی بازی آنلاین فرار از اتاق. این حرکت اجازه می دهد تا شرکت برای حفظ بازی و حفظ کارکنان و مصرف کنندگان هستند که در خانه ماندن. این ممکن است نشانه ای از آنچه برای دیگر ناکسویل کسب و کار.

در یک اقتصاد تغییر پنی جوانه تبدیل خواهد شد بیشتر رایج مجازی و اجرای برنامه را در افزایش محبوبیت. رسانه های اجتماعی livestream است بسیار ارزان تر از اجاره یک محل برای شب. و با صفر هزینه های نیروی انسانی برای راه اندازی و راحتی انجام از خانه مجازی را نشان می دهد ممکن است در آینده از سرگرمی است.

من ادعا نمی کنم چیزی وجود دارد که می تواند جایگزین موسیقی زنده از تجربه. اما برای کسانی که نمی سوپر پرشور طرفداران موسیقی مجازی جریان می تواند یک راه برای تجربه bands ارزان در حالی که بزرگترین طرفداران بسته به محل.

اما آنچه که برای آجر و ملات سالن رستوران ها و فروشگاه ها ؟ ما دیده ایم محلی مفاصل را مسئول تحویل و بایگانی اطلاعات. شاید این بود که همیشه یک گزینه است. اما آن را در زمان یک بیماری همه گیر برای من به درک لذت از خوردن پس Kno tacos بر روی نیمکت من بیش از من مورد علاقه Netflix بکشد نشان می دهد.

که این مورد برای همه. بدون شک مردم از جمله خود من خواهد بود. اما از آن زمان خواهد بود.

تا آن زمان ما باید به انعطاف پذیر باقی می ماند. حمایت از کسب و کار محلی. به عقب زمانی که شما می توانید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>