پس از COVID-19 لغو هشت ساله جشن تولد مادر میزبان رژه

برای بزرگنمایی کلیک کنید Eight-year-old Harper Camp poses with her sign. - COURTESY JULIE CAMP

  • حسن نیت ارائه میدهد جولی در اردوگاه
  • هشت سال هارپر اردوگاه شمار با او امضا کند.

هارپر اردوگاه گفت: او دست تکان دادند به حداقل یک میلیون نفر در طول روز تولد او رژه مارس 28. مبالغه کنار هشت ساله, مامان جولی در اردوگاه او را شگفت زده کرد در اوایل صبح با ثبت نام در حیاط جلویی خود را آرام St. Charles محله. آن را به عنوان خوانده شده “صدای بوق! تولدت مبارک هارپر هشت است.”

در اصل این حزب قرار بود زیست شناسی-مضمون برای جوانه زدن دانشمند. کارشناسان حیات وحش, یک, چهره, نقاش, علم فعالیت و بیش از 50 بچه ها قرار بود برای کمک به هارپر در جشن تولد او.

با توجه به اجتماعی فاصله حکم و coronavirus كردن در نرخ سریع جولی در اردوگاه لغو ، اما او آماده بود تا در ساخت او تنها فرزند تولد خاص است.

“من تصمیم به ایجاد یک Facebook رویداد به نام” صدای بوق برای هارپر ” و من دعوت همه در لیست دوستان من به درایو خانه ما و صدای بوق, بوق زدن, holler,” اردوگاه می گوید. “در طول این زمان دشوار ما باید برای به دست آوردن خلاق برای جشن.”

زمانی که هارپر از خواب بیدار در صبح روز شنبه او peeked از پنجره به رنگی بزرگ نشانه. او در شوک بودم. وجود دارد هیچ حزب تا آنجا که او می دانست. هنگامی که مادر او توضیح داد که ایده هارپر رو در هیئت مدیره.

بنابراین آنها راه اندازی در جلوی خانه. دو یا سه صندلی چمن خود را نشانه ای بزرگ ساخته شده توسط کارت حیاط من و ابری صبح روز شنبه به همراه زنان به عنوان آنها منتظر رژه خود را.

“من خیلی عصبی” جولی اردوگاه می گوید. “من دعوت تمام دوستان من و تنها 44 نفر گفت: آنها آمدند. من می خواستم آن را به بزرگ است.”

مامان خاطر نشان کرد هر کس در Facebook ارسال ایمیل به هارپر معلم و معلم ارسال پیام به مدیر. سپس ایمیل به سرعت گسترش به کل مدرسه.

حداقل 123 ماشین نورد از طریق هارپر در روز است.

“از 11:30 صبح تا 1:30 بعد از ظهر, ما غرق,” جولی اردوگاه گفت. “ماشین به صف شدند تا تمام راه را در خیابان.”

برای بزرگنمایی کلیک کنید Harper poses with her presents people dropped off during the parade. - COURTESY JULIE CAMP

  • حسن نیت ارائه میدهد جولی در اردوگاه
  • هارپر با ارائه خود مردم کاهش یافته است و در طول رژه.

اردوگاه با این نسخهها کار به عنوان یک معلم در یک مدرسه. بازنشسته و همکاران که او دیده نمی شود در ده سال نشان داد و آورده هارپر یک کارت تولد. دانشجویان سابق که نزدیک به 30 سال جاری دانش آموزان هارپر همکلاسی همکار پیشاهنگان دختر و خانواده همه نشان داد.

“این عالی ترین تولد من بود” هارپر گفت: پس از تکان دادن به مدت سه ساعت متوالی.

نشسته در صندلی چمن احاطه شده توسط همه جدید ارائه او هارپر دست تکان دادند به چند اتومبیل از تولد او رژه. باران شروع به سقوط از آسمان است. هارپر نشسته اند به گاراژ با مادرش که حاضر اجازه دهید به یک ویروس خراب تولد او.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>