پس از گردباد زباله هاي خود را در خانه و خارج از وظیفه افسر موجب صرفه جویی در سالمندان همسایگان به دام افتاده در زیر آوار

به عنوان گردباد, لمس کردن, زن و شوهر جوان به سرعت از برای زیرزمین.

ویندوز منفجر شد. قاب عکس شروع به پریدن کرد به دیوار و شکست. وحشتناک مکیدن صدا احاطه خود را Mt. ژولیت خانه به عنوان بخشی از سقف منفجر کردن.

تایلر Manivong, 26 و همسرش, سابرینا, 24 ساخته شده آن را در طبقه پایین با چوپان آلمانی کوک. اما آنها freaked زمانی که آنها متوجه آزمایشگاه مخلوط لیلو باقی مانده طبقه بالا.

سپس آن را بیش از همه در فقط چند دقیقه.

این زن و شوهر در بر داشت لیلو آسیبی نرساند حق دور. آنها همچنین دریافتند بسیاری از صدمه به سقف و گسترده صدمه به آب در خانه است.

اما خود را بسیار راحت و نیمکت جدید دست نخورده باقی مانده است. آنها uninjured. و آنها فورا متوجه شدم کسانی که نزدیک شده بود آمار به مراتب بدتر از آنها بود.

“ما در خارج در هر نگاه و گفت:” ما باید بروید!'” تایلر Manivong گفت.

Manivong خارج وظیفه نشویل افسر پلیس تبدیل شده در رادیو پلیس خود را برداشت چراغ قوه و تنظیم کردن به همسایگان خود.

در عرض چند دقیقه او و همسرش در بر داشت خود را سرعت دوباره. آنها در رادیو شنیده می شود که یک زن و شوهر مسن در خیابان به دام افتاده بود در زیر زمین خود را با انبوهی از آوار در بالا از آنها.

با شماره های: تنسی ضربه توسط گردباد مرگبار قبل از سپیده دم روز شنبه

دریافت شکستن هشدار اخبار: دانلود رایگان Tennessean برنامه برای آخرین طوفان به روز رسانی.

Manivong و دیگری نزدیکی کردن وظیفه مترو افسر پلیس پیوست و با یک Wilson County رزرو معاون و دو اولین پاسخ دهندگان به صرف بعد از 50 دقیقه حفر زن و شوهر را با دست برهنه خود را.

زن و شوهر مسن, بیل و شرلی والاس — که می خواهم ساخته شده صلح با این ایده که آنها احتمالا قرار بود به جان آمده از 3-پا سوراخ در زیر زمین خود را فقط با کاهش و کبودی.

این Wallaces و چند اولین پاسخ دهندگان می گویند Manivong و همکار خود را خارج از وظیفه افسر Nate لارسون هستند قهرمانان.

“احساس خوب” Manivong گفت. “اما آن را نمی کند سزاوار تشکر و قدردانی. باید آن را به طبیعت دوم.”

‘آن بود … آرام تخمگذار وجود دارد با هم’

این Wallaces یک تماس تلفنی از پسر خود بیلی در دوشنبه شب بعد از خواب: گردباد در آینده به زیرزمین.

خوب, هیچ معامله بزرگ بیل والاس فکر می کردم. ما سر به پایین وجود دارد و ما در خواب, لباس, تماشای زیرزمین تلویزیون در حالی که, و سر به طبقه بالا پس از طوفان ضربات بیش از.

یک دقیقه بعد بادها زوزه میکشیدند محکوم کنند و به زیرزمین رفت و زمانی که برق قطع می شود. با صدای بلند سر و صدا آنها را احاطه: “من می توانم تایید آن برای تلفن های موبایل مانند یک قطار” او گفت:.

شیشه شکست, تخته, ترک خورده و یک کابینه کاهش یافت و در بالا از آنها ضربه زدن به آنها را بر روی زمین در عرض چند اینچ از یکدیگر است.

“این نوع از آرام تخمگذار وجود دارد با هم” بیل والاس گفت.

خروش به پایان رسید در 60 ثانیه.

شرلی والاس ماند در طبقه در یک توپ در حالی که شوهر او crawled شده در اطراف یک چراغ قوه و دیدم که آنها به دام افتاده بودند با تنها حدود 3 فوت چپ بیش از سر خود را و هیچ راهی برای خروج.

یک انفجار لوله آب خیساندن شرلی والاس. شکسته لوله گاز hissed پر کردن اتاق با بوی تند خو.

“خوب” بیل والاس گفت: آرام به همسرش “ما میخوایم باید صبر کنید تا کسی ما را.”

یک غول بازی Jenga

یعقوب Austin, 42, به تازگی انتخاب Wilson County پاسبان — یک افسر ذخیره انواع — رهبری به غرب Wilson مدرسه پس از گردباد رسید.

در داخل یک زن به او گفته بود یک زن و شوهر — همسایگان — trapped نیم مایل دور در زیرزمین خود را در 1400 جلوگیری از برت درایو.

هنگامی که او به خانه با یک تن. ژولیت افسر پلیس در دو آستین را دیدم که تا به حال بیشتر سقوط به زیر زمین.

وجود دارد هیچ یکپارچگی ساختاری عمده نشت گاز و شکسته خطوط آب.

“وجود دارد هر کسی در آن وجود دارد ؟” او فریاد زد: هرگز انتظار پاسخ.

“من فکر نمی کنم کسی زنده خواهد بود با این شرط که خانه,” او گفت:.

Austin heard a faint, آرام, صدا: “ما در اینجا.”

Austin در قلب شروع به ضرب و شتم سریع تر است.

پس از آن دو خارج از وظیفه مترو افسران پلیس و یکی دیگر از همسایه وارد شده بود.

Manivong و لارسون نوبت در زمان ضرب و جرح بلوک های خاکستر و آجرها با این حال آنها می تواند حفر دور باقی مانده در حالی که لارسون نگه چت, تسکین دهنده, آرام و شوخی با Wallaces.

زمانی که Manivong ساخته شده از تماس با چشم با زن و شوهر, او گفت:, “من تایلر. من یکی از همسایگان خود را, و من نمی خواهم به ملاقات شبیه به این.”

چند اولین پاسخ وارد شده در طول حفاری.

هنوز هم در طول آن 50 دقیقه چوب creaked و شیشه را شکست و همه بود و از ترس حل و فصل باقی مانده و سقوط را از طریق زیرزمین و سقف.

“آن را مانند یک بازی Jenga” Manivong گفت.

بیل والاس گفت: او تعجب اگر او و همسرش خواهد زنده بماند اما همچنان آرام است. “وجود بالاتر بودن از ما با ما تمام وقت,” او گفت:.

هنگامی که سوراخ شد به اندازه کافی بزرگ لارسون خزید و خرس در آغوش گرفت شرلی والاس و به آرامی کشیده و او را در حالی که شوهر او را دنبال کرد.

پس از نشستن در برخی از مراحل سنگ شرلی والاس شروع به گریه. لارسون قرار دادن یک دست بر پشت او و به او گفت همه چیز همه حق بود.

“و او ضامندار بر روی گردن من و نمی خواهد اجازه رفتن” لارسون گفت.

بیل والاس teared تا روز بعد در حالی که فکر کردن وظیفه افسران پلیس حفر و او را از خطر است. “آنها قهرمانان ما,” او گفت:.

پسرش بیلی والاس هم کردم احساسی که فکر کردن در مورد پدر و مادر خود را’ نجات زمانی که متوجه می شوند یکی از آنها را در سمت چپ خود گردباد آسیب دیده خانه برای کمک به همسایگان خود.

“این یک کمی قریب به اتفاق قربانیان است.”

“به فکر دیگران در آن زمان در نوع ژرف.”

محلی و روزنامه نگاری می گوید داستان که موضوع را به جامعه ما است. اگر شما ارزش گزارش شبیه به این در نظر حمایت از ما با یک اشتراک دیجیتال.

رسیدن به براد اشمیت در [email protected] یا 615-259-8384 و یا در توییتر @bradschmitt.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>