AG بر میاد FCC Ligado مورد به عنوان کمک به ضرب و شتم چین به 5G


FCC پیشنهاد تساوی جمعیت داخل کمربندی

FCC صندلی Ajit Pai را گردش یک مورد تصویب Ligado را به مدت طولانی و درخواست برای راه اندازی یک زمینی خدمات پهن باند با استفاده از ماهواره طیف به خود جلب کرد یک پاسخ فوری پنج شنبه از علاقه مند ناظران در داخل کمربندی از جمله دادستان کل.

FCC شده است بررسی یک یا یکی دیگر از تغییرات این پیشنهاد برای بیشتر از یک دهه–این شرکت در اصل به نام LightSquared–و آنچه که در ابتدا به عنوان یک صورتحساب خدمات 4G در حال حاضر ترویج برای 5G و IoT.

GPS کاربران از جمله سازمان های فدرال مانند وزارت دفاع شکایت کرده بود از پتانسیل های مجاور گروه مداخله از Ligado پیشنهاد اما Pai گفت: FCC مشخص است مشروط تصویب حمایت می کنند که 5G استفاده از midband (L-band) طیف بدون تداخل مضر.

اما حداقل یک رئیس آژانس فدرال دادستان کل لایحه Barr خوشحال شد و خواست دیگر FCC کمیسیون به دنبال Pai منجر شود.

“من این را تحسین FCC رئیس Pai پیشنهاد را در دسترس L-band طیف با هم استفاده می شود با C-band طیف برای استقرار پیشرفته خدمات بی سیم از جمله 5G او گفت:” در ایمیل و بیانیه. “به من گفت: من در سخنرانی خود در مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی, سریع, FCC عمل در طیف ضروری است به اجازه می دهد برای به کارگیری 5G. این ضروری است اگر ما به نگه داشتن ما اقتصادی و تکنولوژیکی رهبری و جلوگیری از بخشش آن به کمونیست چین است. آزاد کردن L-band طیف برای استفاده در پشت سر هم با C-band به عنوان رئیس پیشنهاد باید تا حد زیادی کاهش هزینه و زمان آن را برای استقرار 5G در سراسر کشور خواهد بود و یک قدم بزرگ در راستای حفظ آینده اقتصادی ما. من امیدوارم که کامل کمیسیون به جلو حرکت می کند به سرعت.”

CTIA پیشنهاد روند طولانی بوده است یک موضوع است.

“ما خوشحالیم که می بینیم که FCC موفق به قطع از طریق نوار قرمز به تصمیم گیری در Ligado گفت:” CTIA SVP و به طور کلی وکیل تام قدرت. “این چند سال روند نشان می دهد که چالش ها در کشور ما طیف سیاست و نیاز به پشتیبانی قوی تر برای تجاری جدید خدمات بی سیم. ما باید برای همه درس یاد بگیرند از این فرایند و اطمینان حاصل شود که تصمیم گیری های کلیدی در طیف گروههای موسیقی مانند کاهش 3 GHz رخ می دهد در بیشتر تسریع و مشارکتی شیوه است.”

“من ستایش رئیس Pai برای گردش به منظور پیش نویس به تصویب Ligado برنامه های کاربردی را که بسیار مورد نیاز اواسط باند طیف خاص L-گروه طیف در دسترس برای زمینی با استفاده از” گفت: رقابتی حامل رئيس جمهور انجمن استیون بری. “این طولانی-انتظار پیشرفت مثبت در می آید در یک زمان بحرانی برای همه آمریکایی ها به خصوص کسانی که در مناطق روستایی هستند که با تکیه بر ارتباطات تلفن همراه و خدمات بیشتر از همیشه قبل از. اواسط باند طیف فراهم می کند فرصت های واقعی برای استقرار نسل بعدی فن آوری و رقابتی حامل مشتاق هستند برای دسترسی به این منبع ارزشمند به گسترش و افزایش شبکه های خود را. من با تشکر از رئیس جمهور برای برداشتن گام برای تصویب برنامه و مشتاقانه منتظر ادامه کار را قوی پهن باند تلفن همراه به تمام گوشه و کنار از ما به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.”

مایکل Calabrese عضو ملی ارتباطات و اطلاعات مدیریت بازرگانی مدیریت طیف کمیته مشورتی (CSMAC) گفت: حرکت بود و دیر شده بود و نه با قدرت محدودیت ها و شرایط دیگر FCC قرار داده و در این پیشنهاد به امتحان کنید و به جای سازمان های فدرال.

“این Ligado منظور باید اتخاذ شده است سال پیش,” او گفت: چند خبر. “در حالی که آن را بسیار دلگرم کننده است که رئیس Pai ایستاده است تا به دلیل آژانس فدرال تلاش برای جلوگیری کارآمد تر با استفاده از طیف سازش مورد نیاز برای غلبه بر بالکانیزه و NIMBYism که رنجور مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نامنسجم طیف سیاست هستند دلسرد کننده است.

“مانند 5.9 GHz band, که در آن گروه حمل و نقل همچنان به بلوک کامل تخصیص مجدد, Ligado این طیف در حال حاضر زین با شرایط که به شدت محدود آن سودمند است. در هر دو مورد, FCC, آنچه, سیاست, مجاز است اما نه آنچه که این سازمان انجام داده اند صرفا بر اساس فنی و اقتصادی میدهند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>