هدف طول می کشد هدف در COVID مربوط به رسانه ها کمک

گفت: بهتر است اجازه دهید آنها را شکست در طول همه گیر

اضافه کردن محافظه کار watchdog دقت در رسانه ها به آن هل دادن به عقب در شرکت های رسانه ای’ فشار به COVID-19 مربوط به پول از کنگره و دولت در طول زمان هنگامی که درآمد حاصل از تبلیغات کاهش یافت اما نیاز به به طور بالقوه صرفه جویی در زندگی اخبار محلی و اطلاعات که مسلما بیشتر از همیشه است.

هدف استدلال می کند که رسانه ها نمی تواند پوشش دولت عینی اگر آنها در حال گرفتن “جزوه” و راه اندازی کرده است یک درخواست به “مخالفت با هر رسانه ای نخواهد کرد.”

که اشاره به یک درخواست از پخش روزنامه و رسانه ها در هفته گذشته که دولت صرف میلیاردها دلار تبلیغات در رسانه های محلی و اجازه می دهد فردی ایستگاه و یا روزنامه ها است که بخشی از گروه های بزرگتر به واجد شرایط به صورت جداگانه برای وام کسب و کار کوچک/کمک های مالی.

که درخواست کشیده شده حمایت هر دو حزب در کنگره است.

مرتبط با: مظنونان حمله به دانشگاه به دنبال تهمت کمک در آگهی کمک برای رسانه های محلی

اما هدف هدف از زیردریایی است که تلاش کوبیدن رسانه و گفت: بهتر است که آنها شکست از دریافت کمک های اولیه.

“روزنامه نگاری ضروری است در یک جامعه آزاد اما بسیاری از امروز روزنامه نگاران انجام یک کار ضعیف از آموزش های عمومی. تمرکز آنها بر دروغ و لام به جای حقایق و جزئیات” این درخواست گفت. “منفور اخبار رسانه های باید مجاز به شکست به طوری که آنها ممکن است جایگزین بهتر اخبار رسانه های. وجود دارد هیچ دلیلی برای سرپا نگه داشتن شرکت های رسانه ای که آمریکایی ها را پشتیبانی نمی کند.”

در واقع ایستگاه های تلویزیونی محلی به دنبال کمک هستند همواره به عنوان رفتن به منبع خبری برای کسانی که آمریکایی ها. انجمن ملی سیاه و سفید متعلق به رسانههای که پیوست فراخوان بودجه اشاره می کند که مخاطبان آن از آمریکایی های آفریقایی تبار است که یکی بودن سخت ترین ضربه توسط ویروس و مسلما بیشترین نیاز بالقوه نجات بخش اخبار و اطلاعات در مورد آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>