خطوط هوایی و ماهواره ای شرکت پیش بینی آب و هوا دادخواست FCC به اخراج Ligado نرم افزار

FCC صندلی Ajit Pai هنوز مبارزه در دست خود را هنگامی که آن را می آید به پیشنهاد خود را به اجازه می دهد Ligado به راه اندازی خود را به دنبال زمینی شبکه های پهن باند با استفاده از L-band ماهواره طیف.

هواپیمایی منافع از جمله سازندگان هواپیما, خلبانان شرکتهای حمل و نقل هوایی و شرکت های هواپیمایی از جمله جت آبی دلتا و غرب باید درخواست FCC به اخراج Ligado نرم افزار که رئیس جمهور پیشنهاد کرده است به تصویب و منتشر سفارش به آن اثر برای رای توسط کمیسیون.

مرتبط با: AG بر میاد FCC Ligado مورد به عنوان کمک به ضرب و شتم چین به 5G

در این طومار به اخراج یک کپی از آن به دست آمده بود توسط چند اخبارآنها گفت: “برای نزدیک به یک دهه Ligado Networks LLC (“Ligado”) قرار است FCC به ثابت رگبار گلوله از چشم پوشی از درخواست مجوز اصلاح برنامه های اصلاحات به کسانی که برنامه های کاربردی و ex parte ارائه تمام تلاش خود را رها رو به کاهش ماهواره ای کسب و کار به منظور به دست آوردن این کمیسیون برکت و رحمت برای آن به طور مداوم در حال تحول زمینی بی سیم طرح کسب و کار است که به نظر می رسد بیشتر هماهنگ به مصلحت سیاسی از یک پاسخ واقعی به بازار نیاز دارد.”

گروه های متشکل از حمل و نقل هوایی و ماهواره ای و آب و هوا اطلاعات شرکت ها همراه با سازمان های دولتی تحت فشار قرار دادند پشت در Ligado طرح با استناد به تداخل بالقوه به GPS در مجاورت باند و گفت: این شرکت هرگز به اندازه کافی خطاب به کسانی که دخالت نگرانی.

آنها گفتند که به جای تصویب برنامه پس از تقریبا یک دهه FCC باید رد آن و حرکت بر روی.

“این کمیسیون باید برای پایان دادن به این ثابت بی ثمر حواس پرتی و اجازه می دهد احزاب به تمرکز تلاش خود را در کسب و کار خود عامل و همچنین تحت تاثیر سازمان های فدرال ماموریت و مولد حمایت از منافع عمومی.

در یک جداگانه دادخواست Accuweather. آمریکا هواشناسی جامعه و دیگران در این فضا نیز درخواست برای اخراج Ligado را “بارها در حال تحول پیشنهاد.”

با اشاره به های اخیر قاتل گردباد در جنوب شرقی آنها گفت: FCC: “و متعدد صنایع تکیه به موقع و پیش بینی های دقیق برای ایجاد بحرانی
تصمیم گیری در مورد زندگی و اموال. هر گونه تخریب به داده های مورد استفاده برای این پیش بینی کاهش توانایی برای مردم و صنایع به ایمن ماندن در آب و هوایی شدید.”

Pai گفته است که با شرایط FCC است که تحمیل بر Ligado و بر اساس FCC مهندسی, بررسی سرویس می توانید راه اندازی بدون تداخل مضر با توجه به سطح قدرت درگیر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>