شعر Xstream برنامه بیش از 1.5 میلیارد چند DRM مجوز خدمت از NAGRA خدمات امنیتی پلت فرم

· نقطه عطف نشان می دهد شعر Xstream توانایی یکپارچه مقیاس و مدیریت عظیم افزایش تقاضا برای حق بیمه و محتوای دیجیتال در هند· NAGRA چند DRM خدمت ابر مبتنی بر NAGRA خدمات امنیتی پلت فرم امن شعر Xstream جریان خدمات در دستگاه های مصرف کننده· * * * از NAGRA خدمات امنیتی پلت فرم کاهش پیچیدگی مدیریت تمام دستگاه ها از طریق یک پلت فرم واحد و یکپارچه در حالی که اطمینان از بهترین نژاد های امنیتی به طور کلی

بخش سن موریس سوئیس و محفل ققنوس (AZ), ایالات متحده آمریکا – آوریل 29 سال 2020 –

شعر Xstream است سرگرمی های دیجیتال پلت فرم از اپراتور Bharti Airtel هند بزرگترین مجتمع مخابراتی شرکت. ساخته شده است به عنوان یک هند-اولین ویدئو شبکه برای حق بیمه دیجیتال محتوای شعر Xstream ارائه می دهد بیش از 10000 نشان می دهد و فیلم و 350 کانال تلویزیون زندگی می کنند.

شعر (از طریق شرکت تابعه آن Wynk) انتخاب NAGRA پلت فرم و آن چند DRM راه حل در سپتامبر سال 2019 برای تضمین جریان ویدئو محتوا در شعر Xstream برنامه. این نقطه عطف, علامت یک شماره ثبت از چند DRM مجوز خدمت NAGRA ابر.SSP.

“ماموریت ما این است که هند را به مقصد مورد نظر برای حق بیمه و محتوای دیجیتال. با توجه به گسترده افزایش مصرف محتوای دیجیتال در هند, ما نیاز به فعال کردن امن تحویل محتوا در مقیاس. ما بسیار خوشحالیم که با عملکرد و مقیاس پذیری از NAGRA ابر.SSP و با NAGRA حمایت است که تضمین ما در برآوردن این هدف” گفت: Sudipta بانرجی افسر ارشد فناوری در Wynk.

“ما تبریک می گویم شعر Xstream در رشد چشمگیر خدمات خود را و ممتاز هستند به بخشی از این دستاورد” اظهار نظر نانسی گلدبرگ افسر ارشد بازاریابی DTV و معاون اجرایی رئیس جمهور Kudelski ، “این نقطه عطف هیجان انگیز است که به روشنی از چگونه راه حل های مناسب می تواند کمک به کاهش پیچیدگی و یکپارچه مقیاس و واکنش به نیازهای مصرف کنندگان به طوری که آنها می توانید دسترسی و لذت بردن از محتوای آنها عشق بر روی هر دستگاه در هر زمان که آنها می خواهند – و در یک محیط بسیار امن.”

NAGRA چند DRM یک جزء کلیدی از NAGRA خدمات امنیتی پلت فرم (SSP) پیشرفته و انعطاف پذیر و مدولار امنیتی پلت فرم است که اجازه می دهد تا پرداخت-اپراتورهای تلویزیون برای مدیریت همه نوع از دستگاه ها از طریق یک پلت فرم واحد و یکپارچه در حالی که اطمینان از بهترین نژاد های امنیتی به طور کلی. NAGRA چند DRM پشتیبانی از صنعت اصلی دستگاه و مرورگر پلت فرم DRMs با PlayReady, Widevine و FairPlay و همچنین NAGRA اختصاصی DRM, NAGRA PRM.

NAGRA ابر.SSP می تواند مستقر در یک اپراتور خصوصی در محیط ابر و یا به عنوان یک ارائه SaaS از طریق ابر عمومی است. در علاوه بر این به CAS و چند DRM توانایی های آن می توانید مدیریت همزمان جلسات دستگاه احراز هویت پزشکی قانونی نهان نگاری anti-piracy خدمات و دیگر جنبه های مهم پرداخت-TV اپراتور خدمات بدون نیاز به توسل به سایر راه حل های. آن را نیز فراهم می کند انعطاف پذیری را به شما معرفی سرویس جدید ماژول به عنوان اپراتور پیشرفت خود را در رفتن به بازار استراتژی است.

NAGRA دیجیتال تلویزیون بخش Kudelski گروه شش:KUD.S) فراهم می کند امنیت و multiscreen تجربه کاربر راه حل های کسب درآمد از رسانه های دیجیتال است. این شرکت فراهم می کند ارائه دهندگان محتوا و DTV اپراتور در سراسر جهان با امن باز و یکپارچه سیستم عامل و برنامه های کاربردی بیش از پخش پهنای باند و سیستم عامل های تلفن همراه را قادر می سازد فوتی و فوری و شخصی مشاهده و تجربه است. لطفا dtv.nagra.com برای کسب اطلاعات بیشتر و به دنبال ما را در توییتر @nagrakudelski و LinkedIn.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>