برای بزرگنمایی کلیک کنید COURTESY JEFFERSON COUNTY SHERIFF

  • حسن نیت ارائه میدهد JEFFERSON COUNTY SHERIFF

21 ساله بود که به اتهام بیش از آخر هفته با سلاح سرد یک راننده تاکسی در جفرسون کانتی.

Ajla Zekan دستگیر شد در روز شنبه طی یک توقف ترافیک در St. Louis County, مقامات می گویند که. پلیس تا به حال شده است به جستجو برای او از روز سه شنبه هنگامی که آنها می گویند او با حمله به راننده “بدون اطلاع” سلاح سرد او را یازده بار.

او ظاهرا بوده است خرید مواد غذایی که در شب Dierbergs بازار از Tesson فری جاده در نزدیکی بیمارستان رحمت جنوبی. تاکسی او را برداشت در این نزدیکی هست و او را سوار به Windemere رانندگی در جنوب آرنولد. تاکسی پارک شده بود که Zekan که نشسته بود پشت راننده جیبش چهار تا شش اینچ چاقو و سلاح سرد آغاز شد که با توجه به یک علت احتمالی بیانیه نوشته شده توسط Jefferson County Sheriff کارآگاهی.

راننده قادر به خارج شدن از تاکسی و اجرا برای کمک به, در این بیانیه می گوید. او به بیمارستان منتقل شد با “آسیب های جدی به چهره اش دست و قفسه سینه و شانه و پایین تنه” دادگاه پرونده می گویند.

راننده 47 ساله اینم خدا ختک گفت KMOV اخبار 4 که Zekan او را به حال توقف در یک فروشگاه برای سیگار اما او دبیت کارت رد شد. او پس از آن تا به حال او را به یک گاراژ امیدوار است که او می خواهد پدر او پرداخت. او آغاز شده و با چاقو او را, او گفت:.

“او به من گفت:” من می خواهم به شما را بکشند,'” ختک که می رود, “Sunny” و درایو برای ایالات تاکسی گفت: ایستگاه های تلویزیونی.

پس از Khattak, فرار, Zekan متهم از صعود به صندلی خود را و رانندگی در وانت. روز بعد, تیوی, Jefferson County, کلانتر, گردش, عکس از یکی از فروشگاه های دوربین های مدار بسته بنا به گزارش او در مدت کوتاهی قبل از سلاح سرد.

برای بزرگنمایی کلیک کنید Ajla Zekan was filmed shopping at a Dierbergs before the attack, authorities say. - COURTESY JEFFERSON COUNTY SHERIFF

  • حسن نیت ارائه میدهد JEFFERSON COUNTY SHERIFF
  • Ajla Zekan فیلم برداری شده بود خرید در یک Dierbergs قبل از حمله, مقامات می گویند که.

او را بازداشت گرفته شده در شنبه توسط St. Louis County police. همان روز Jefferson County دادستان پرونده اتهامات از درجه اول حمله مسلحانه جنایی اکشن و دستکاری با یک وسیله نقلیه موتوری.

Zekan را به دادگاه جنایی تاریخ محدود است عمدتا ترافیک موارد است. او در انتظار اتهام سرقت در سنت لوئیس کانتی. در این صورت قاضی صادر ضابط سفارش ممنوعیت او از هر گونه تماس با قربانی و یا بیمارستان رحمت, مگر اینکه “از نظر پزشکی لازم است.”

در دسامبر 2018 او ذکر شده بود به عنوان یک فرد از دست رفته در یک Missouri State Highway Patrol, پایگاه داده, اما که متوجه شد و بعد حذف شد.

در گذشته دادگاه او ذکر شده است یک آدرس در سپپینگتن محل سکونت پیچیده اما Jefferson County کلانتر کارآگاه توصیف او به عنوان بی خانمان در علت احتمالی بیانیه.

پس از دستگیری او در سلاح سرد او برگزار شد St. Louis County بود اما انتظار می رود انتقال به Jefferson County Jail. او باند $500,000.

ما ضمن استقبال از راهنمایی و پیشنهادات و انتقادات. ایمیل نویسنده در doyle.murphy@riverfronttimes.com و یا در توییتر دنبال کنید در @DoyleMurphy.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im