Al ویلسون عظمت خود را به عنوان یک linebacker نمایش بود بهترین در برابر فلوریدا | آدامز

این ستون ششم در یک سری رتبه بندی تنسی پنج بازیکن در موقعیت های مختلف گروه برای گذشته 33 فصل که تمام شده اند پوشش داده شده توسط مقاله نویس ارشد John Adams. ستون امروز صفوف linebackers.

میشیگان دفاعی بازگشت چارلز Woodson برنده Heisman جایزه در سال 1997 زیادی به ترس از تنسی طرفداران که اعتقاد UT کارفرمایی Peyton Manning مستحق تر بود.

در واقع بسیاری از تنسی طرفداران احتمالا فکر کردم اگر هر بازیکن دفاعی سزاوار Heisman آن شده اند Vols linebacker Al ویلسون یک سال بعد.

فقط به عنوان Woodson پیشگام میشیگان درایو به یک قهرمانی ملی ویلسون کمک هر بیت به عنوان مقدار به تنسی 1998 ملی قهرمانی فصل است. او شدید, سریع, linebacker شد که این صحنه های عاطفی رهبر.

او همه امریکا انتخاب به عنوان ارشد در سال 1998 است. و او در بهترین خود را هنگامی که آن اهمیت بسیاری است. فلوریدا می تواند گواهی دادن به آن است.

Wilson, مجبور, سه گیر میکنه و تا به حال 12 دنده در دانشگاه تهران را 20-17 اضافه کاری پیروزی بر Gators در matchup از شکست تیم در Neyland ورزشگاه.

اما آمار به طور کامل نمی حساب ویلسون ارزش به UT فوتبال است. او یک نیروی محرکه این تیم روحیه کلاچ در طول بازی ملی خود را در مسابقات قهرمانی فصل است.

Al ویلسون: او دو بار تیم اول تمام ثانیه های انتخاب و خود را ادامه داد استرلینگ در بازی جوانب مثبت پس از تدوین در دور اول توسط Denver Broncos.

ویلسون آغاز شده و در میانه linebacker برای Broncos او در طول هشت سال NFL حرفه ای. او پنج Pro کاسه.

کیت DeLong: ده سال قبل از ویلسون ستاره دار برای جلد DeLong همین.

مانند ویلسون DeLong بود که همه آمریکایی. بر خلاف ویلسون DeLong شد یک آمریکایی در یک تیم از دست دادن.

DeLong شد یک باند برای جلد در سال 1988 زمانی که آنها شروع فصل با شش متوالی ضرر و زیان قبل از برنده شدن خود را در آخرین پنج بازی. او تا به حال 159 پردازد ارشد و 125 پردازد به عنوان یک تازه وارد.

او به تیم اول تمام ثانیه در هر دو فصل است.

Raynoch تامپسون: او تیمی با ویلسون در سال 1998 به جلد یکی از بزرگ-دو پانچ در linebacker.

تامپسون بهترین فصل بود در سال 1999. او یک آمریکایی انتخاب و مفتخر به عنوان یک SEC بازیکن دفاعی سال پس از ساخت 87 پردازد و متوقف کردن هفت می گذرد. تامپسون آغاز شده که 36 بازی برای Vols, بازی های برگزار شده پنج سال در NFL با آریزونا کاردینالز.

کوین برنت: Wilson نبود تنها Vol بود که خود را بهترین بازی در فلوریدا هزینه. او یک حرفه ای-16 دنده در دانشگاه تهران را 30-28 پیروزی بیش از فلوریدا در سال 2004.

برنت برای اولین بار بود, تیم, همه, امریکا, انتخاب, است که سال پس از مجموع 120 پردازد.

Jerod مایو: او چراغ UT دفاع در سال 2007 زمانی که او تا به حال 140 پردازد و 8.5 پردازد برای از دست دادن. اول-تیم تمام ثانیه های انتخاب است که فصل مایو نیز تا به حال 83 پردازد و 12.5 پردازد برای از دست دادن در سال 2006.

او هشت سال در NFL — همه با میهن پرستان جدید انگلستان. او دو بار نرم افزار کاسه های انتخاب.

جان آدامز یک مقاله نویس ارشد. او ممکن رسیده در 865-342-6284 یا [email protected] او را دنبال کنید در: twitter.com/johnadamskns.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>