Alcoa بازگشایی مدارس: در اینجا این است که چگونه ترکیبی back-to-school مدل کار می کنند

مریویلل مدارس شهرستان Blount County مدارس و اوک ریج مدارس شهرستان تمام طرح به استقبال دانش آموزان و برگشت در هفته آینده. در دستور کار: در صورت پوشش متوسط چک و میل به فاصله گرفتن.

در ضمن شهرستان الکوا بازگشایی مدارس روز شنبه در حالی که استقبال از دانش آموزان در یک برنامه مبهوت. منطقه قصد دارد در نگه داشتن این مدل ترکیبی حداقل تا روز کارگر.

Alcoa مدیر دبیرستان کالیب Tipton گفت: دانش آموزان شده اند “عالی” در مورد آوردن ماسک و کارکنان نشان داده اند “انعطاف پذیری” در یک سال تحصیلی شبیه هیچ دیگر است.

منطقه ارائه شده به طور کامل آموزش مجازی گزینه و حدود 60 دانش آموز را از مدرسه 680 دانش آموزان خواهد بود با استفاده از این گزینه با توجه به Tipton. یک پنجم از دانش آموزان باقی مانده در ساختمان مدرسه در طول یک روز در مدرسه.

هنگامی که دانش آموزان نیست در کلاس درس آنها انتظار می رود به ارائه کار خود را از طریق گوگل کلاس درس و با استفاده از خود را به منطقه صادر شده Chromebooks. Tipton گفت: بزرگترین چالش در حال حاضر مطمئن شوید دانشجويان دستگاه ها کار می کنند به طوری که آنها می توانید پخش زنده و ضبط آموزش از خانه های خود.

“ما یکی از این مدرسه منحصر به فرد سیستم های که در آن ما به اندازه منافع ما در زمان این” Tipton گفت.

بزرگتر سیستم مدرسه شروع هفته آینده در حالی که Knox County, مدارس شهرستان اندرسون مدارس Loudon مدارس شهرستان و Sevier County مدارس شروع و بعد از آن در ماه اوت است.

Blount County مدارس شروع خواهد شد استقبال دانش آموزان عقب جولای 29, اما شروع خواهد شد در یک برنامه مبهوت.

مریویلل مدارس شهرستان خواهد شد که دانش آموزان به مدرسه در جولای 30 یا ژوئیه 31. این منطقه خواهد شد و سپس با استفاده از یک برنامه مبهوت از طریق Aug. 14 برای نمرات چهار طریق 12. دانش آموزان جوان را به حضور در مدرسه-روزانه فرد.

بلوط ریج مدارس شهرستان شروع خواهد شد در چهار شنبه 29 جولای.

تبریک کلاس 2020!: دیدن صدها عکس از دبیرستان فارغ التحصیلی در سراسر شرق تنسی

ما می خواهیم برای کمک به شما را حس زمان ما زندگی می کنند. اگر شما یک سوال در مورد شرق تنسی مدارس و یا می خواهید برای به اشتراک گذاشتن تجربه خود را لطفا ارسال یک ایمیل به ایزابل Lohman در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>