الکساندر سیمان میراث با اسکناس که به نفع Smokies اوک ریج موسسه | ویکتور اش

نظر

به گزارش ایسنا ، لامار الکساندر تحویل در ماه گذشته در دو لایحه هدفمند اهمیت به شرق تنسی. ابتدا در مجلس سنا به تصویب بزرگ آمریکایی در خارج از منزل عمل است که مهم ترین تفریحات قانون از آنجا که زمین و آب حفاظت از صندوق در سال 1964.

برای کوه های اسموکی, آن ارائه می دهد $224 میلیون دلار برای تعمیر و نگهداری کارهای عقب افتاده. دیگر سناتور انجام داده است و این برای شرق تنسی. در همان زمان الکساندر امن 20 میلیون دلار از این انرژی بخش برای جدید اوک ریج موسسه در دانشگاه تنسی به گسترش دانشگاه و با همکاری آزمایشگاه ملی اوک ریج به آموزش نسل بعدی امریکا دانشمندان و مهندسان.

شرق تنسی نمی خواهد که در آن است امروز بدون الکساندر رهبری و شور و چشم انداز. ما خوش شانس بوده است که او را در سنا برای 18 سال گذشته. او در ادامه میراث هوارد بیکر در دیدنی شیوه ای. از آن خواهد شد سال قبل از اسکندر جایگزینی – او پس از بازنشستگی مدت خود را به پایان می رسد در ماه های ژانویه – می رسد همان سطح از کارایی که الکساندر به دست آورد.

میراث او در شرق تنسی سیمانی با تمام outdoorsmen, کوهنورد, ماهیگیران تفننی دوچرخه سواران دانشمندان و مهندسین و دانشگاهیان که به منطقه ما.

یک نفر ما باید از بالا در هر لیست لامار الکساندر.

جمهوری خواه سنای آمریکا نامزد مانی Sethi میزبانی دیگر جمع آوری کمک سهشنبه شب در غرب ناکسویل خانه از جو و ملیندا کانل co-توسط ریچارد و Joanie افرای ریچارد و بت برایان و سیندی Ingram.

Sethi در حال حاضر ستاد باز کلینتون در بزرگراه برای Knox County هفته گذشته با حضور متعدد ایران با مقامات. شهردار Glenn Jacobs بود استاد از مراسم در حالی که در کنگره ایالات متحده hatebreed صحبت کرد. هر دو گفت: آنها صحه Sethi اما دعوت به شرکت کنند. خوانندگان می توانند نتیجه گیری خود را.

نیز حضور داشتند سابق کنگره جیمی دانکن دولت سنسور. ریچارد بریگز و بکی مسی, دولت, مظنونان حمله به دانشگاه بیل دان دنیس قدرت و عضو هیئت مدیره مدرسه پتی مرزهای دولت نماینده نامزدها ادی Mannis و جینا اوستر.

Sethi آغاز شده به عنوان یک توسری خور در سنا مسابقه در برابر لایحه Hagerty اما فاصله بین این دو به نظر می رسد باریک. آیا این جنبش اتفاق می افتد در زمان Sethi به پیروزی نامشخص است اما در Knox County, Sethi بیشتر شور و شوق رفتن برای او.

ما نمی دانیم که هزینه ransomware هک به شهر ناکسویل سیستم های کامپیوتری, اما آن را ارزان نخواهد بود. شهر می گوید که قصد ندارد به پرداخت باج که می افتد کوتاه از کامل انکار است. امیدوارم نه یک سکه خواهد پرداخت باج. قانون شرکت ها و سایر اشخاص شاغل برای کمک به این شهرستان رسیدگی به این احتمالا بیش از 250.000 دلار حداقل قبل از آن بیش از همه است. این بازیگران بد.

برنده وکیل در پرونده طرح دعوی در دادگاه در برابر Knox County خواسته است برای $57,000 در هزینه های قانونی بیش از شکست کلانتر, تولید سوابق مورد نیاز با باز کردن پرونده قانون است. درخواست شنیده شد جولای 2. صدراعظم جان ویور اهدا کرده بود هزینه های قانونی به شاکی اما مقدار مشخص شده است. این نیازی به طرح دعوی در دادگاه خواهد بود هزینه به Knox County است.

این Knox County کمیسیون انتخابات دریافت کرده است بیش از 6000 درخواست به صورت غیابی به هفته گذشته به توان از طریق پست به خانه های مردم می تواند به جلوگیری از رای گیری عمومی مکان یا اوایل رای گیری. در حالت عادی مرداد ماه, تعداد رای غیابی به ندرت بیش از 1200. اوت. 6 اولیه انتظار می رود که پایین مردم در انتخابات.

دادگاه عالی ایالت حاضر به تغییر نشویل صدراعظم جهت است که همه ساکنان تنسی واجد شرایط برای رای گیری غایب با توجه به COVID-19. دادگاه را بشنود کامل در مورد در آینده نزدیک.

تولد

جولای 6: رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش است 74. کلارنس Beaman سوم است 61. سابق عضو شورای شهر گری Underwood است 64. بازنشسته مامور اتش نشانی هارلن Breeden 77 است. ژان Anderson, همسر, سابق, شهر, پارک, مدیر Sam Anderson است 57. توسعه دهنده جان Turley 70 است.

جولای 7: Al رابینسون است 90. دادستان دیوید دراپر است 59. جفری Busby است 56. اسکات اسقف است 71. والت Anen است 89.

جولای 8: قاضی فدرال توماس Varlan است 64. وکیل ریک توخالی 80 است. طراح طلا و جواهر جسیکا Weiss است 43. داگ McKamey است 74. Councilwoman آملیا پارکر است 41.

جولای 9: بازنشسته دانشگاه تهران رئیس جمهور جو جانسون است 87. بازنشسته دانشگاه تهران و استاد آن مک اینتایر است 80. کیت Trudell است 37. متی Teglas است 47. ریگان بنوا 19 است. والاس مک کلور 90. رجینا Whaley است 67.

جولای 11: ریچارد سبز است 67.

جولای 12: رالف هاروی است 68. KUB کمیسر سارا Pinnell است 50.

ویکتور Ashe سابق ناکسویل شهردار سابق و سفیر ایران در لهستان. او مقاله نویس برای خریداران ،

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>