همه Bridgett McCormick خواستم این بود که به تصویب رسید. اما گردباد در زمان دور شانس خود را.

شادترین سال از Bridgett McCormick زندگی بود قبل از او درگذشت.

McCormick, 13 بود شاد در مدرسه در کلیسا و برای دریافت آنچه او می خواست بیش از هر چیز — به تصویب رسید و توسط خانواده ای که او را دوست داشت.

سپس گردباد آمد.

کیم و مایک فیلیپس بودند که خانواده همراه با خود به تصویب رسید و پرورش کودکان است.

خانواده هشت خواب بودند در کوکویل جایی که کیم Phillps زندگی کرده است برای بیش از 20 سال هنگامی که یک گردباد است که در حال حاضر به کشته شدن در نشویل وارد بر خود را مسدود کند.

فیلیپس پدر و مادر هشدار تلفن اما نمی بلافاصله ثبت نام کنید که آنها نیاز به عمل می کنند. زمانی که آنها نقل مکان کرد و آن را خیلی دیر شده بود برای رسیدن به Bridgett.

“من به پسر من را به اتاق خواب تبدیل شده در داخل و زمانی که ویندوز منفجر شد” مارک فیلیپس گفت. “من می دانم که من به پایان رسید تا به طبقه پایین اما من نمی دانم چگونه. درب جلو بود و باد کردن ویندوز در هم شکسته من رفتن در سراسر زمین است.”

مایک و کیم فیلیپس به دام افتاده بودند قادر به چک در کودکان خود را. آنها فقط می تواند تماس بگیرید و صبر کنید تا نجات.

و کودکان پراکنده شدند: Charles, 9, پرتاب شد ، سرنوشت 10 فرود آمد در جلوی خانه, “نه یک خراش بر او” مایک فیلیپس گفت. ریحانا, 5 بود نجات دادند و خزنده را از زیر آوار توسط یک همسایه. همه در حال بازیابی هست.

“او فقط ایستاده بود تا” همسایه گفت: مایک. همسایه با عجله بیش از تلاش برای کمک به هر حال آنها می توانند.

“هیچ راهی وجود دارد ما باید زندگی می کردند. خدا دست خود را بر ما حمایت از ما” مایک گفت. “این فقط شگفت انگیز است که مردم در اطراف ما, عشق کمک جامعه شده است در اینجا برای ما است.”

اما وجود خواهد داشت بدون کمک بیشتر برای Bridgett.

برادر اتان, 16, یافت او در آوار اما سپس آن را خیلی دیر شده بود. او کشته در سقوط ،

یک کوکویل پلیس گروهبان یکی از اولین در صحنه خطر زندگی اش را در تغییر باقی مانده را انتخاب کنید تا بدن او را در آغوش گرفته و او را به آمبولانس.

“من نمی خواهد ترک که دختر کوچک در آن وجود دارد من نمی,” او گفت: مایک فیلیپس بعد.

او نام مستعار بود “فک” چرا که او هرگز متوقف صحبت کردن پدرش گفت.

“این چیزی است که شما فقط می دانم. هیچ کس تا به حال به شما بگویم هیچ چیز” او گفت:. “ما فقط می دانستم که بدون آنها به ما می گوید که او مرده بود.

“او فقط مانند یک برکت و رحمت از جمله فوق العاده برکت در زندگی ما است. او روح و پر از زندگی است.”

Bridgett او را دوست داشتم گروه جوانان کلیسا و تا به حال فقط بازگشت به خانه از یک عقب نشینی تعطیلات آخر هفته. مایک فیلیپس گفت که او می خواهم به تازگی از او خواست به عنوان خوانده شده از طریق کتاب مقدس با او.

“او خیلی لودگی” مادر او گفت:. “همه می دانستند که او گفت که آنها او را دوست داشت که او ساخته شده آنها را به خنده. همه او می خواست به تصویب رسید.”

روز جمعه تنها چند روز پس از مرگ خواهر, سه جوانترین کودکان بودند به طور رسمی استقبال به فیلیپس خانواده خود را تصویب روز. همچنین کیم فیلیپس’ تولد و زن و شوهر را 5th anniversary.

که عمل عشق بود و تنها چیزی که خوب به بیرون آمدن از هفته مایک فیلیپس گفت.

“ما عاشق این بچه ها مثل بچه های خود ما ما آرزو می کنم من می تواند 100 از آنها. ما می خواهیم همه آنها را فقط به آنها لبخند پس از همه چیز. من از آنها بدم میاید برای آنها را به رنج می برند یکی دیگر از غم انگیز ترین چیزی که بود,” او گفت: از طریق اشک.

“اما آن را OK. ما میخوایم انتخاب کنید تا قطعات و ما قصد ساخت یک زندگی جدید است.”

خصوصی خدمات با Bridgett تولد خانواده برنامه ریزی شده است برای دوشنبه. او به خاک سپرده خواهد شد در اسپارت تنسی. فیلیپس خانواده در نظر دارد برای برگزاری یک دیدار در چنار کلیسای مسیح در کوکویل از ساعت 10 صبح تا 2 بعد از ظهر روز شنبه با یک تشییع جنازه را دنبال کنید.

رسیدن به خبرنگار Mariah Timms در [email protected] یا 615-259-8344 و در توییتر @MariahTimms.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>