همه PrepXtra دختران و پسران, کشتی کج تیم برای سال 2020

دختران

هشت نفر از اعضای ناکس اخبار همه PrepXtra دختران کشتی کج تیم هستند نامزد برای دختران کشتی گیر از سال است.

Taylor Davis

میراث پدر است.

کلاس وزن: 215 پوند

چرا انتخاب: دیویس برنده شرق منطقه عنوان و سوم به پایان رسید در دولت است.

______________________________________________________________________

آنا تیگان فیشر

Alcoa جونیور

کلاس وزن: 103 پوند

چرا انتخاب: فیشر قرار داده شده چهارم در منطقه شرق و چهارم در دولت است.

______________________________________________________________________

Kaylee هایس

گیبس Sr.

کلاس وزن: 125 پوند

چرا انتخاب: هیز برنده منطقه شرق به پایان رسید و چهارم در دولت است.

______________________________________________________________________

Kenlei جانسون

اتحادیه شرکت ، Fr.

کلاس وزن: 132 پوند

چرا انتخاب: Johnson سوم به پایان رسید در شرق منطقه و پنجم در دولت است.

______________________________________________________________________

هیلی ردموند

گیبس, Fr.

کلاس وزن: 119 پوند

چرا انتخاب: ردموند به پایان رسید چهارم در منطقه شرق و ششم در دولت است.

______________________________________________________________________

ستاره فیلم سکسی Strevel

میراث جونیور

کلاس وزن: 112 پوند

چرا انتخاب: Strevel او برنده سوم مسابقات قهرمانی کشور, سنجاق سنت اندرو-Sewanee را Verena Pate.

______________________________________________________________________

Brianna تامپسون

میراث فرهنگی ،

کلاس وزن: 160 پوند

چرا انتخاب: تامپسون به پایان رسید دوم در منطقه شرق و چهارم در دولت است.

______________________________________________________________________

LeAnn Worley

Jefferson, Co. جونیور

کلاس وزن: 140 پوند

چرا انتخاب: Worley برنده شرق منطقه عنوان و سوم به پایان رسید در دولت است.

______________________________________________________________________

بقیه تیم

سامانتا Bresette

ویلیام Blount ،

کلاس وزن: 190 پوند

چرا انتخاب: Bresette قرار داده شده چهارم در شرق منطقه است.

جیمی جانسون

اتحادیه شرکت ، Sr.

کلاس وزن: 170 پوند

چرا انتخاب: جانسون به پایان رسید چهارم در منطقه شرق و ششم در دولت است.

Elaina Thibeault

فرگت ،

کلاس وزن: 150 پوند

چرا انتخاب: Thibeault به پایان رسید دوم در شرق منطقه و ششم در دولت است.

______________________________________________________________________

مربی سال

رابرت Brantner

میراث

چرا انتخاب: Brantner تا به حال سه کشتی گیران در مسابقات قهرمانی کشور و میراث سوم به پایان رسید در این تیم نمرات.

پسران

هشت نفر از اعضای ناکس اخبار همه PrepXtra پسران, کشتی کج تیم اول هستند نامزد برای پسر کشتی گیر از سال است.

Kodiak Cannedy

Greeneville ،

کلاس وزن: 145 پوند

چرا انتخاب: Cannedy بود کلاس A/AA دولت قهرمان و منطقه من قهرمان است. او به پایان رسید 42-4.

______________________________________________________________________

LeAndre Dabney

Greeneville ،

کلاس وزن: 113 پوند

چرا انتخاب: Dabney بود کلاس A/AA دولت قهرمان به پایان رسید و دوم در منطقه I. او 42-12.

______________________________________________________________________

Colby Dalon

کبوتر کرده ام ،

کلاس وزن: 152 وزن

چرا انتخاب: Dalon بود که 61-3 بود که در منطقه من قهرمان و کلاس A/AA دولت قهرمان.

______________________________________________________________________

گرت مباشر

کبوتر کرده ام ،

کلاس وزن: 138 پوند

چرا انتخاب: مباشر رفت 63-3 بود که در کلاس A/AA دولت قهرمان و منطقه من قهرمان است.

______________________________________________________________________

شکارچی ماسون

Greeneville, Fr.

کلاس وزن: 126 پوند

چرا انتخاب: میسون کلاس A/AA دولت قهرمان و منطقه من قهرمان است. او 38-3.

______________________________________________________________________

جاش پارتن

کبوتر کرده ام ،

کلاس وزن: 132 پوند

چرا انتخاب: پارتن بود که 36-9 بود که در کلاس A/AA دولت قهرمان به پایان رسید و دوم در منطقه I.

______________________________________________________________________

جاش Pietarila

Hardin, دره, Sr.

کلاس وزن: 170 پوند

چرا انتخاب: Pietarila بود که 20-1 به پایان رسید دوم در کلاس AAA.

______________________________________________________________________

لنس ویلیامز

Alcoa, Fr.

کلاس وزن: 285 پوند

چرا انتخاب: ویلیامز بود که 34-0 بود که در کلاس A/AA دولت قهرمان و منطقه دوم قهرمان.

______________________________________________________________________

بقیه تیم اول

سنگ کامینز

Anderson County, جونیور.

کلاس وزن: 195 پوند

چرا انتخاب: کامینز به پایان رسید 46-5 و سوم شد و در کلاس AAA.

براندون الکینز (آرکانزاس)

سالن Sr.

کلاس وزن: 220 پوند

چرا انتخاب: الکینز (آرکانزاس) به پایان رسید 26-6 و دوم شد و در کلاس AAA.

کالیب Gumlick

Pigeon Forge, Fr.

کلاس وزن: 120 پوند

چرا انتخاب: Gumlick سوم به پایان رسید در کلاس A/AA و منطقه من قهرمان است.

Anthony Jones

Alcoa, Sr.

کلاس وزن: 160 پوند

چرا انتخاب: جونز به پایان رسید چهارم در کلاس A/AA و منطقه دوم قهرمان.

یوسف Skidmore

Pigeon Forge جونیور

کلاس وزن: 182 پوند

چرا انتخاب: Skidmore به پایان رسید دوم در کلاس A/AA و منطقه من قهرمان است.

Marcus Smith

گیبس, Fr.

کلاس وزن: 106 پوند

چرا انتخاب: اسمیت سوم به پایان رسید در کلاس A/AA و منطقه من قهرمان است.

دوم تیم

106: شکارچی Gentry, Pigeon Forge ،

113: اندی کابل, Pigeon Forge, Fr.

120: بن مهبل فضل مسیحی, Sr.

126: نوح Dyer, Pigeon Forge ،

132: شکارچی جانسون Greeneville, جونیور.

138: Landon فیشر, Jefferson County, جونیور.

145: Colby, Tate, گیبس, جونیور.

152: Ryan Wimbley Alcoa Sr.

160: Cainon الکینز (آرکانزاس) سالن جونیور

170: Kaden سفید, کاتولیک, جونیور.

182: کرک پارسونز گیبس جونیور

195: Caleb ولف, Pigeon Forge, Fr.

220: کامرون Hensley, Greeneville, Sr.

285: پادگان نژاد, گیبس, Sr.

______________________________________________________________________

مربی سال

گرگ مباشر

Pigeon Forge

چرا انتخاب: مباشر led Pigeon Forge برای یک رفت و برگشت از کلاس A/AA دوگانه و فردی مسابقات قهرمانی کشور.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>