همه ساکت! زوم دادگاه در جلسه Campbell County

دادگاه ایستاده بود خالی پنج شنبه در کمپبل کانتی به عنوان 8th قضایی منطقه قاضی دادگاه کیفری Shayne سکستون در زمان نیمکت از خانه خود را.

یکی یکی چهره وکلا و دادستان مشروط افسران قضایی دستیار یک دادگاه خبرنگار و زندانیان به نظر می رسد بر روی صفحه نمایش کامپیوتر در مقابل او. هر یک در یک محل جداگانه — برخی در خانه و برخی در یک دفتر و یک نشسته در یک ماشین. زندانیان در خصوص مجهز به اتاق خصوصی در داخل زندان است.

سریع صوتی بررسی و خادم جانباز قاضی با بیش از 20 سال روی نیمکت رسما آماده به برگزاری اولین دفتر ثبت دعاوی حقوقی توسط زوم, برنامه جلسات آنلاین.

“من در اتاق می فرستد از یک زوم دعوت” خادم بعد در مصاحبه ای توضیح داد. “آنها به طور خودکار ثبت شده است. من شده است با تشویق وکلا به آن عمل. من فکر می کنم اکثر ما بدانند آن و استفاده از آن به طور کامل.”

مطلع: ثبت نام برای Coronavirus تماشای عضویت در خبرنامه برای دریافت آخرین به روز رسانی.

سکستون در میان برای اولین بار قضات در دولت برای برگزاری دادگاه توسط زوم از تنسی دیوان عالی کشور صادر شده قضایی وضعیت اضطراری سفارش در ماه مارس میان رشد COVID-19 بیماری همه گیر. که سفارش معلق ترین فرد در دادگاه برای متهمان در حال حاضر در باند اما مجاز قضات به برگزاری دادگاه “از راه دور” در موارد مربوط به زندانیان.

سکستون ارائه ناکس اخبار یک نظر کلی از آنچه در دادگاه از طریق زوم به نظر می رسد در عمل است.

بیشتر: فقیر و زندانی در ایالت تنسی در صورت ناهموار عدالت در میان COVID-19 pandemic, بررسی, نشان می دهد

‘آن را خوب کار می کرد’

“من فکر می کنم شما می توانید ببینید هر شرکت کننده” قاضی گفت: از یک تصویر را از کامپیوتر خود را روی صفحه نمایش. “زندانی را به یک اتاق در زندان است. … وکلا اتصال از هر کجا که هستند. برخی از آنها شده است در دفاتر خود را.

“برخی شده در اتومبیل های خود را,” او ادامه داد. “دادگاه خبرنگار زوم در. او آن را تمام کردن. مهم این است که آنها نه در دادگاه.”

خادم گیر به موارد پنج شنبه است که در آن شهادت شهروند شاهد بود که لازم نیست — arraignments وثيقه نظرات و درخواست.

“ما قرار نیست با هم یک سنگ جامد طرح توجیهی (شهادت شهود) هنوز” خادم گفت.

اما او یک تست اجرا در شهرستان اسکات به تازگی. در آن صورت سکستون بود بر روی نیمکت در دادگاه و دادستان نشسته بود چند پا دور از او در همان اتاق. متهم و وکیل مدافع به نظر می رسد از طریق ویدئو از داخل زندان در حالی که شاهدان شهادت داد از طریق لینک ویدئو از Scott County خانواده دادگستری مرکز.

“من تا به حال سه یا چهار شاهد” او گفت:. “آنها سوگند (و نگهداری) به طور جداگانه. زمانی که یکی را پایان شهادت آنها برداشته خواهد شد به بیرون از اتاق و بعد شاهد آورده است. آن را خوب کار می کرد.”

روز پنجشنبه دفتر ثبت دعاوی حقوقی در Campbell County, هر چند به طور کامل مجازی – آزمون اجرا, او می گوید: برای چه به احتمال زیاد تبدیل به عرفی اگر دادگاه عالی گسترش اورژانس سفارش در ماه مه گذشته 1.

“من می خواستم به آن را امتحان کنید در Campbell County اول” خادم گفت. “لباس تمرینات (وجود دارد) شده اند مفید است.”

سکستون گفت: روز پنجشنبه از راه دور دفتر ثبت دعاوی حقوقی خوب پیش رفت, همه چیز در نظر گرفته شود.

“گناه درخواست مطرح کمی تدارکات چیز” قاضی گفت. “من استفاده می شود به انجام (چند) در یک بار. من فقط می توانید در مورد چهار زندانی بر روی صفحه نمایش در یک زمان (زوم). در آن طول می کشد کمی طولانی تر. من برای انجام یک کمی بیشتر سوال … چرا (دفاع) وکیل است نه جسمی با اهل بیت.”

راه اندازی طول می کشد کمی طولانی تر هم به عنوان فردی از جلسات او گفت:.

“ما صدا همه چیز را چک کنید قبل از دادگاه مطمئن شوید هر آنچه که آنها باید در زندان است قابل علاج و درمان,” قاضی گفت. “وجود دارد یک تاخیر (بین بلندگو) بنابراین به من بگویید وکلا به بحث بیش از هر یک از دیگر. آن را آهسته تر. آن را ناخوشایند اما ما در حال انجام آنچه ما باید انجام دهیم.”

“ما تحت فشار قرار دادند عمومی’

یک تعداد انگشت شماری از قضات در طرح ارائه شده به دادگاه عالی ایالت در پی آن قضایی وضعیت اضطراری سفارش را پیشنهاد برگزاری دادگاه از راه دور ممکن است موج آینده است.

خادم اگر چه نیست در میان آنها است.

“ما به وضوح می توانید انجام کسب و کار این است,” او گفت:. “مشکل این است که دسترسی عمومی. چگونه مردم تصمیم می گیرید چه چیزی را ؟ آنها حق بود در دادگاه. که فقط اجرا می شود گرفتار همه چیز را من می دانم و باور دارم.

“من نمی خواهم به فکر می کنم ما در حال محرومیت آنها از دادگاه و عبور از قضاوت در, راز,” او گفت:. “ما رسانه ها تحت فشار قرار دادند. ما رو عمومی تحت فشار قرار دادند. … چگونه می تواند شما را یک هیات داوران به رسمیت شناختن اجتماعی فاصله با امکانات داریم ؟ ما نمی باید راه را برای گسترش داوران جعبه. ما (کوچک) شور و مشورت است.”

او اذعان این یک بیت به خوبی همین لباس بلند و گشاد خود را در راحتی از خانه خود را. سکستون به طور معمول صرف مقدار زیادی از زمان رانندگی بین courthouses در پنج شهرستان منطقه.

خادم گفت: او با شمردن برگزاری دادگاه از طریق زوم در حالی که با بهره گیری از نور خورشید از پشت عرشه اما بازنگری شود.

“من نمی خواهم یک متهم گفت:” در اینجا من قفل شده و قاضی نشسته است بر روی عرشه خود را,” او گفت: با خنده.

ایمیل جیمی Satterfield در [email protected] و او در توییتر دنبال کنید @jamiescoop. اگر شما لذت بردن از جیمی پوشش حمایت قوی محلی نگاری با اشتراک برای دسترسی کامل به تمام مطالب ما بر روی هر پلت فرم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>