معامله شامل 11 ایستگاه در هفت متحده

آلن رسانه پخش یک واحد بایرون آلن Entertainment Studios گفت: این تکمیل خرید خود را از 11 ایستگاه های تلویزیونی از آمریکا تلویزیون برای $305 میلیون.

معامله شد برای اولین بار اعلام کرد در ماه اکتبر. این ایستگاه شامل وابستگان از چهار عمده شبکه های پخش هستند و در واقع آلاباما, ایندیانا, اورگان, کالیفرنیا, می سی سی پی مینهسوتا و آیووا و افزایش آلن رسانه پخش منابع به حدود 15 ایستگاه.

آلن و سرگرمی Studios شده اند تهاجمی خریدار از رسانه خواص بیش از دو سال گذشته. در سال 2018 او خریداری کانال آب و هوا برای حدود 300 میلیون دلار و به دنبال آن بایو شهر پخش یک ایستگاه با چهار تلویزیون خواص در ایندیانا و لوئیزیانا برای $165 میلیون در ماه جولای سال 2019. در ماه اوت سال 2019 آلن شخصا با همکاری Sinclair Broadcast Group در دومی خرید از 21 منطقه ای ورزشی از شبکه های والت دیزنی Co.

مرتبط با: BCHOF 2019 لحظه: Byron آلن سخنرانی

“بیش از شش ماه گذشته ما سرمایه گذاری نزدیک به 500 میلیون دلار برای به دست آوردن بهترین در کلاس ردیف بالا, پخش شبکه وابسته به” آلن گفت: در آزادی مطبوعات. “ما برنامه ریزی برای سرمایه گذاری حدود ده میلیارد دلار برای به دست آوردن ABC, CBS, NBC و Fox ایستگاه های تلویزیونی در طول سه سال آینده با هدف یکی از بزرگترین پخش تلویزیونی گروه در امریکا است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im