تغییرات مورد نیاز در بسکتبال کالج شورت | آدامز

کالج بسکتبال دارای یک مشکل است. مشکل این است که یکی کوتاه.

من عذر خواهی برای از دست رفته علائم هشدار دهنده. هنگامی که شما پوشش شما هستند پس از روت به دنبال برخی از چیزهایی که شما را تبدیل به تقریبا کور به هر چیز دیگری.

مرد یا منطقه? تعویض و یا بر روی صفحه نمایش? چرا یک مربی به نام فاصله? و یا چرا او زباله یک فاصله?

و البته ما در حال غرق با آمار است که به روز رسانی هر چند ثانیه بر روی صفحه کامپیوتر ما.

طرفداران نیست مصرف با چنین فروع. آنها بیشتر وفق دادن به این بازی پیچیدگی های خاص مانند تعصب از مقامات اقدام به سرقت یک پیروزی از تیم محبوب خود را.

برخی از طرفداران عمیق تر از آن است. دو نفر از آنها — با برکت مشتاق مهارت مشاهده و حس طنز — روشنفکر من به این مشکل در حال رشد.

این یک کمد مشکل است.

البته من تا به حال متوجه روند. بلند و بلوند کوتاه شده اند که استاندارد لباس برای 25 سال گذشته در حال تبدیل کردن یک نسل جدید از بازیکنان, مردان و زنان است.

برای چند سال گذشته بازیکنان شده اند سرهم بند با خود کوتاه به آنها را کوتاه تر است. آنها fidgeted با تسمه یا کشیده در پایین خود را کوتاه’ ،

متوجه شدم اما من بسیار از آن. آن را نه به عنوان اینکه من در نظر شلوار کوتاه ستون ارزش است.

سپس همراه با یک بیماری همه گیر کوروناویروس و استاندارد برای ستون مواد به شدت کاهش یافت. خوشبختانه برخی از تنسی طرفداران کمک کرده اند.

بنابراین اجازه دهید به مکث و می گویند با تشکر از UT طرفداران تیم و شرلی که به اشتراک گذاشته شده نظر خود را در بسکتبال مد و مشکل آن را مطرح کرد.

ایمیل خود را در پاسخ به یک ستون من در مورد نوشت: بانوی Vols. من با اشاره به مناطق مورد نیاز بهبود از جمله مکرر گردش که اغلب دستکاری خود 2019-20 فصل است.

تیم و شرلی نوشته است: “شما ذکر گردش به عنوان یکی از دلایلی است که زنان بسکتبال تیم را ضعیف این سال است. درست است.

“اما ما سرگرم شده است. از آن شده است خنده دار به خانواده ما تماشای این زنان ‘به نوبه خود بیش از تسمه های الاستیک برای کوتاه خود را کوتاه.

“برخی از آنها به نظر می رسد بیشتر علاقه مند در تبدیل بیش از تسمه خود را کوتاه و یا چرخش تحت کوتاه در پاها از تمرکز بر روی بازی و چگونه به بهبود مهارت های خود را.”

چرا من فکر می کنم از آن ؟

نتایج بازی های بسکتبال مصمم هستند در کسری از ثانیه. شما می خواهید به موضوع عبور بین پست مدافع و یا زمان یک بازیکن را دریبل به صورت بالقوه سرقت یا شکستن به سبد خرید برای یک درپشتی منتقل می کند ؟ آن زمان است که دشمن خود را.

و اگر شما را به فکر می کنم “آیا من کوتاه, کوتاه کافی است ؟” زمان خود آمده است و رفته است.

یک بازیکن ممکن است حتی فکر می کنم در مورد آن. تغییر یکی کوتاه می تواند تکامل از habit-forming به چیزی به عنوان غیر ارادی به عنوان کوه در می رم خود را ، اما غیر ارادی حرکت می تواند تصمیم بگیرد بازی و قهرمانی.

به همین دلیل برنامه بسکتبال نیاز به عمل می کنند.

من همه برای لباس. پس از همه, بسکتبال یک تیم ورزشی. اما وجود دارد هیچ دلیلی که چرا کوتاه نمی تواند از طول های مختلف.

اگر یک بازیکن ترجیح می دهد دیگر, بلوند, کوتاه, که خوب است. اگر دیگری می خواهد کوتاه است که باید خوب بیش از حد.

اگر هر مدرسه را به بازیکنان خود یک شلوارک گزینه بازیکنان نمی خواهد که به تغییر کمد لباس خود را در همان زمان آنها فکر شات پرش.

این بازی بهره مند شوند. و بانوی جلد و حتی ممکن است از کاهش گردش.

جان آدامز یک مقاله نویس ارشد. او ممکن رسیده در 865-342-6284 یا [email protected] او را دنبال کنید در: twitter.com/johnadamskns.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>