معامله انتظار می رود در Q3

Altice ایالات متحده آمریکا گفت: این توافق برای خرید پنسیلوانیا-خدمات مبتنی بر کابل برق تلویزیون نیوجرسی برای $150 میلیون نقدی.

این معامله که گسترش Altice ایالات متحده آمریکا نیوجرسی رد پای آن در حال حاضر دارای عملیات در نیوآرک, Hoboken و جوامع دیگر در دولت است که انتظار می رود در سه ماهه سوم.

دیگر خدمات الکتریکی عملیات در پنسیلوانیا نمی شد بخشی از معامله و باقی خواهد ماند و با شرکت تاسیس شد در سال 1948 توسط Walson خانواده است.

Altice است گفت: در گذشته که این امر به رشد از طریق اکتساب و خدمات برقی خرید به نظر می رسد برای تطبیق با آن استراتژی است.

مرتبط با: Q4 تصویری زیر زیان افزایش پهنای باند و کندی رشد در Altice, ایالات متحده آمریکا

در یک کنفرانس تلفنی به بحث در مورد نتایج Q4 Altice ایالات متحده آمریکا مدیر عامل شرکت Dexter Goei گفت: خدمات سیستم های الکتریکی قرار گرفته در داخل و اطراف Sparta, N. J., و اضافه کرد که خواص باید جذاب پهنای باند فرصت های رشد.

“اگر ما تا به حال صد نفر از این معاملات ما دوست دارم به آنها را از آنجا که آنها بسیار سودآور و accretive به ما” Goei گفت. اما بعد او اضافه کرد که او انتظار ندارد بسیاری از آن را می خواهم.

“ما لازم نیست یک خط لوله از بسیاری از این” Goei گفت. “اگر آنها در دسترس ما حمله با چنگال و سعی کنید برای رفتن بسیار به سرعت. …وجود دارد نه بسیاری از فروشندگان وجود دارد. هنگامی که وجود دارد آنها جالب است اما از نظر اندازه ما نمی بینیم هر چیزی قابل ملاحظه در حال حاضر آن را در دسترس است.” .

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su