ویژگی های جدید شامل اتصال مدیریتی و مش شبکه فن آوری

Altice ایالات متحده آمریکا اعلام کرده است که آغاز کرده اند استقرار “هوشمند” تکنولوژی وای فای به Altice یکی از مشتریان در بهینه ردپا در نیویورک سه جانبه دولت منطقه و همچنین fiber-to-the-home مشتریان در آن منطقه است.

آن را به زودی در دسترس خواهد بود به مشتریان در Suddenlink-مارک رد پای اپراتور گفت.

فن آوری های جدید از ویژگی های شامل ساده اتصال به شبکه بین بردن نیاز برای کاربران به صورت دستی را انتخاب کنید بین 2.4 GHz و 5 GHz.

مرتبط با: Plume حامی آزادی های جهانی برای استقرار فروشنده WiFi تکنولوژی در سراسر اروپا

هوشمند باند و دسترسی به نقطه فرمان را فراهم می کند به بهترین شکل ممکن اتصال دستگاه بدون توجه به جایی که آنها در خانه هستند.

مش شبکه فن آوری نیز گنجانده شده است امکان استفاده اختیاری از توسعه دهنده ی از بین بردن مرده مناطق و افزایش سیگنال.

در ضمن پیشرفته مدیریت ترافیک ویژگی های بهبود عملکرد جریان ویدئو و بازی.

Altice ایالات متحده آمریکا فاش نمی, تکنولوژی, شریک زندگی جدید خود موفق فای خدمات. آن را نیز مشخص نیست به چه, اگر هر گونه اضافی قیمت مطلوب و Suddenlink پهنای باند به مشتریان خواهد پرداخت برای ویژگی های اضافی است.

“برنامه قدرتمند اتصال تبدیل شده است به یک جزء اصلی از هر محیط خانه و معرفی smart WiFi به Altice یک تجربه به ارمغان می آورد ما در خانه پهن باند به سطح بعدی از نظر پوشش سهولت استفاده و قابلیت اطمینان گفت:” حکیم Boubazine, Altice ایالات متحده آمریکا رئیس جمهور از راه دور و افسر ارشد عامل, در بیانیه ای. “آوردن smart WiFi هوشمند مش تکنولوژی برای ما مطلوب و Suddenlink مشتریان تضمین می کند که آنها همیشه متصل به فروزان فای سریع و قوی ترین سیگنال ممکن است ارائه انتخاب بیشتر و انعطاف پذیری در چگونه و در کجا از آنها استفاده از دستگاه های متصل.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im