Altice ایالات متحده آمریکا رئیس صحبت تورهای ورزشی در مورد تخفیف


Goei می گوید آن را در اوایل روز اما او انتظار دارد که برای به دست آوردن چیزی

Altice ایالات متحده آمریکا مدیر عامل شرکت Dexter Goei صحبت کردن به ورزش, شبکه های مورد امکان تخفیف در وابسته به هزینه های پرداخت شده در طول زمانی که هیچ ورزشی بازی هستند و اضافه کرد که در حالی که آن هنوز در اوایل روز او انتظار می رود برای به دست آوردن حداقل برخی از کمک.

“ما تا به حال اولیه بحث و گفتگو با تمام ورزش های اصلی برنامه نویسان هر دو در یک منطقه ای و ملی اساس” Goei گفت: در یک کنفرانس تلفنی به بحث در مورد Q1 نتایج. ما در حال درگیر شدن با آنها در حال حاضر در این بحث.”

Goei با اشاره به نامه او و دیگر ارائه دهندگان دریافت چهارشنبه از ایالت نیویورک دادستان کل Letitia جیمز, درخواست از اپراتور برای بررسی ارائه تخفیف به مشتریان برای عدم ورزشی برنامه نویسی.

“ما در توافق کامل با نیویورک AG” Goei گفت. “پس از این می شود یک قرارداد-با-قرارداد بحث و گفتگو با هر یک از ارائه دهندگان. من نمی توانم به شما هر گونه خاص بینش زیرا هر قرارداد کاملا متفاوت از دیگری است. اما انتظار داریم به برخی از امداد رسانی برای اطمینان حاصل کنید.”

ورزشی شبکه شده اند بدون زنده بازی از اواسط ماه مارس زمانی که COVID-19 همه گیر به طور موثر تعطیل هر ورزش حرفه ای لیگ. به عنوان خشکسالی همچنان مصرف کنندگان شده اند به طور فزاینده ای نا امید در پرداخت هزینه برای بازی های آنها می کنند.

Comcast در, که همچنین دارای شبکه های ورزشی گفت: در اوایل امروز آن است که صحبت کردن با قسمت های مختلف لیگ در مورد رای امداد و تصویب هر گونه پس انداز به, توزیع کنندگان, که به نوبه خود متعهد به بازگشت به پس انداز به مشتریان. اما این سوال که آیا توزیع کنندگان و شبکه های تسکین بستگی به معاملات آنها را امضا کرده اند. بسیاری ورزشی آمریکا حقوق معاملات لولا در حداقل تعدادی از بازی ها تحویل داده شده و تا آنجا که می کند نمی رسد که نقض شده است.

در نامه — که فرستاده شد به Altice, ایالات متحده آمریکا, Comcast, منشور, ارتباطات, AT&T, RCN, ظرف, شبکه Verizon — دادستان کل James درخواست شده است که اپراتورها “بی درنگ و به طور داوطلبانه ارائه کمک به آسیب دیده نیویورک مصرف کنندگان از بالا کابل تلویزیون اتهامات” و اضافه کرد که آن را “به سادگی نامناسب برای نیویورکی به دوش با هزینه های بالا برای خدمات است که ارائه دهندگان کابل قادر به ارائه و برنامه نویسی است که تنها بازمانده از آنچه که انتظار می رفت. کاهش این بار نه تنها از نظر قانونی و عملا مناسب آن است که به وضوح درست انجام دهد.”

اما جیمز نوع از پارس تا درخت اشتباه. اپراتورهای کابلی در حال شارژ مشتریان خود را در ورزش هزینه ها به دلیل آنها هنوز پرداخت حقوق هزینه برای شبکه های. اکثر توزیع کنندگان گفتند که تصویب هر گونه پس انداز به مشتریان اما این امر به این معنی است که شبکه های ورزشی که در پرداخت حقوق و هزینه های مربوطه به ورزش حرفه ای لیگ را مجبور به دریافت کمک بیش از حد.

“دادستان کل جیمز حق سوال که چرا مصرف کنندگان برای پرداخت گران قیمت ورزشی برنامه نویسی نه در حال پخش به دلیل COVID-19 اضطراری, اما او را هدف گرفته در اشتباه هدف” گفت: ACA متصل مدیر عامل مت رقص لهستانی پولکا در آزادی مطبوعات.”اگر دادستان کل جیمز واقعا بخواهد به آدرس نگرانی های مصرف کنندگان در مورد برنامه نویسی ورزشی, توصیه ما به او تمرکز بر روی ریشه و علت این مشکل و بررسی ورزشی, برنامه نویسان, پخش شبکه های و ورزش لیگ. اعضای ACA متصل مشتریان خود و دیگر MVPDs گرفتار شده اند و در وسط این ورزش و رسانه تیتان برای بیش از حد طولانی است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>