Altice ایالات متحده آمریکا ارائه می دهد پیش نمایش رایگان از مشخصه های آشپزی, کانال های Science Channel, Discovery Family بیشتر


دسترسی به زندگی می کنند و بر روی تقاضا محتوا از 27 مارس تا آوریل 22

Altice ایالات متحده آمریکا گفته است که ساخت زنده و بر روی تقاضا محتوا از چندین شبکه موجود به مطلوب خود و Suddenlink مشتریان از طریق مارس 22 در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

آغاز مارس 27 Hallmark Channel, مشخصه, درام, مشخصه, فیلم و اسرار پخت و پز, کانال, DIY Network Science Channel و کشف خانواده در دسترس خواهد بود به مشتریان خود از طریق آوریل 22nd, بدون هیچ هزینه اضافی.

“ما با خوشحالی به ارائه به مشتریان ما با گسترش انتخاب جذاب خانواده-مطالب دوستانه بی سابقه ای در طول این زمان,” Altice, ایالات متحده افسر ارشد عامل حکیم Boubazine گفت: در آزادی مطبوعات. “ما امیدواریم که مشتریان ما لذت بردن از طیف گسترده ای از برنامه نویسی اصلی و همچنین به عنوان زندگی می کنند و بر روی تقاضا محتوا ارائه شده توسط این شبکه است.”

در پاسخ به COVID-19, Altice ایالات متحده آمریکا فعال بوده است به اطمینان حاصل شود مردم در جوامع در آن خدمت می کند باید قابل اعتماد دسترسی به سرعت بالا در اتصال به پهنای باند و ارائه آن Altice مزیت ارائه به خانواده ها با دانش آموزان که اصلا دسترسی به اینترنت به صورت رایگان برای 60 روز. این شرکت همچنین امضا FCC را ‘حفظ آمریکایی ها متصل’ تعهد به ارائه کمک به مشتریان نهفته این بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>