Altice, ایالات متحده آمریکا به دنبال تکنولوژی کارگران به صورت داوطلبانه اخراج


کابل op گفت: اجازه تاخیر رفتار مصرف کننده در اطراف همه گیر به معنی برخی از کارگران به اجازه رفتن

Altice, ایالات متحده است که به دنبال ساخت و ساز و فن آوری کارگران مایل به ثبت نام به صورت داوطلبانه اخراج آن آغاز خواهد شد در مارس 12, در تلاش برای کاهش هزینه ها با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

در یادداشت ارسالی به کارکنان Altice ایالات متحده آمریکا خدمات فنی خواسته است برای زمینه خدمات کارگران در ایالت نیویورک به داوطلب برای اخراج.

“همانطور که می دانید در اوایل این هفته ما به اشتراک گذاشته شده است که ما شاهد رفتار مصرف کننده مؤثر در زمینه خدمات انتظارات و همچنین شرایط محلی و محدودیت در جوامع ما تحت تأثیر برخی از ساخت و ساز ما تلاش مانند FTTH [fiber-to-the-home] از آنجا که دولت محدودیت های شهرداری تعطیلی تأثیر اجازه و در دسترس بودن از احزاب 3 مانند آب و برق با توجه به محدودیت منابع” در یادداشتی اعلام کرد. “این باعث شده است ما باید به تصمیم گیری های دشوار در مورد نیروی کار ما است که نیاز ما به ذخیره برخی از کارکنان ، به عنوان ما در حال ساخت این تصمیمات ما فکر می کنیم برای اولین بار به دنبال درک است که اگر کسی در داخل FS [زمینه, خدمات,], OSP [خارج گیاه] و یا در FTTH (بلند مدت انتساب از FS و یا OSP) که می خواهم به داوطلب برای در نظر گرفتن به گذاشته شدن از این شرکت است. این اخراج موثر خواهد بود که از مارس 12 سال 2020 است.”

Altice ایالات متحده آمریکا تایید کرد که آن Altice فنی واحد خدمات ارائه داوطلبانه گزینه برای برخی از techs زمینه خدمات و خارج کارخانه کارگران برای دریافت قطع و یا باقی می ماند در زمان خود نقش.

به گفته برخی از کارکنان سابق Altice ایالات متحده آمریکا ارائه شده است آن دسته از کارگران که موافق بود گذاشته قطع بسته که شامل دو هفته از پرداخت برای هر سال از خدمات و سه ماه از پوشش مراقبت های بهداشتی.

مانند سایر اپراتورهای کابلی در طول همه گیر Altice ایالات متحده آمریکا تا به حال به اخراج کارگران به عنوان پناهگاه در محل و اجتماعی فاصله سفارشات گرفته اند نگه دارید. Altice آشکار نشده چگونه بسیاری از کارگران آن را تا به حال به اجازه رفتن است اما گفت که درصد کمی از کل نیروی کار است. با توجه به آن 10-K گزارش سالانه Altice ایالات متحده آمریکا در حدود 10,700 کارگران است.

با توجه به گزارش Altice ایالات متحده آمریکا بسته لس آنجلس استودیو برای آن پنیر چدار جریان اخبار عملیات در ماه آوریل و در نتیجه برخی از اخراج.

حدود 700 Altice, ایالات متحده کارگران توسط دو اتحادیه های کارگری — ارتباطات کارگران آمریکا و بین المللی اخوان الکتریکی کارگران است. CWA نشان دهنده حدود 300 Altice, ایالات متحده کارگران در بروکلین n. y. بیش از 100 کارگر در شهرستان Westchester, n. y., و 52 کارگران در ویرجینیای غربی و لوگان, W. Va. IBEW نشان دهنده حدود 100 Altice, ایالات متحده کارگران در اوکلند, N. J., و در حدود 126 کارگران در ناسائو شهرستان در نیویورک است. CWA محلی در وستچستر در حال حاضر در حال مذاکره با این شرکت برای جلوگیری از تخمگذاری کردن 16 کارگران در آن مرکز و امیدوار به رسیدن به یک توافق به زودی.

“ما در حال حاضر در مذاکرات به کاهش اخراج با Altice و امید به یک راه حل عملی در آینده نزدیک” گفت: CWA.

با توجه به برخی از افراد آشنا با شرکت Altice ایالات متحده آمریکا گذاشته حدود 200 کارگر در نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات مناطق که با این نسخهها کار به کمتر از 2% از کل نیروی کار است. آن را نمی تواند تعیین چگونه بسیاری از, اگر هر گونه بودند اجازه رفتن در آن Suddenlink سرزمین در غرب میانه و جنوب شرقی و غربی کشور است.

در یک بیانیه Altice ایالات متحده آمریکا گفت که این “خوبی” در محیط فعلی با توجه به افزایش اتکا به آن شبکه ها و خدمات. در سه ماهه اول Altice ایالات متحده آمریکا در مورد از دست رفته 42,000 تصویری مشتریان و به دست آورد 50,000 بالا-سرعت اینترنت مشترکان هر دو پیش از انتظارات تحلیلگران.

“در همان زمان همه گیر و تاثیر آن بر جامعه باید ما را وادار به بررسی راه ما انجام کسب و کار از جمله اینکه چگونه ما در حال مدیریت نیروی کار ما به بهترین پشتیبانی نیازهای فوری مشتریان ما در حالی که همچنین در حال آماده شدن برای ما چگونه عمل خواهد شد در آینده به عنوان مصرف کنندگان نیاز به تکامل” Altice ایالات متحده آمریکا در بیانیه ای گفت. در چند هفته گذشته Altice ما ارائه کرده است حق بیمه پرداخت به مشتری-جنوبی مرکز تماس و اخبار در زمینه کارکنان و ایجاد 10 میلیون دلار جامعه برنامه های امداد برای کمک به کمک به جوامع محلی در طول بیماری همه گیر.

“متاسفانه ما نیز تصمیم دشوار برای دراز کردن درصد کمی از کارکنان و در حالی که این تصمیم گیری ساخته شده است هرگز به آرامی ما در حال ارائه به قطع و ما حمایت کامل خود را از نهفته کارکنان” Altice ادامه داد: در این بیانیه است. “ما ابلاغ به این کارکنان در اواسط ماه آوریل است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>