AlticeUSA گسترش پهنای باند رایگان به دانش آموزان


دانش آموزان واجد شرایط برای دریافت پهنای باند WiFI بدون هزینه تا پایان سال تحصیلی

Altice ایالات متحده آمریکا گفته است که گسترش آن رایگان خدمات پهن باند به دانش آموزان در آن قلمرو خدمات تا پایان 2019-2020 سال تحصیلی با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

Altice ایالات متحده آمریکا شروع به ارائه آن Altice مزیت 30 مگابیت در ثانیه پهنای باند خدمات به صورت رایگان به مدت 60 روز به خانواده ها با K-12 و/یا دانش آموزان کالج که در حال حاضر نیست که خانه دسترسی به اینترنت در ماه مارس است.

در پرتو این تحول COVID-19 گیر اپراتورها گفت: این امر گسترش است که ارائه تا 30 ژوئن 2020 برای کمک به دانش آموزان و مدارس اقامت متصل به آنلاین آموزش و یادگیری است.

این شرکت نیز شده است همکاری با مدارس در نیویورک منطقه سه جانبه دولت برای ارائه آن دانشجو WiFi محصول بدون هیچ هزینه ای برای 60 روز یک برنامه فراهم می کند که دانش آموزانی که مدرسه-صادر شده دستگاه توانایی استفاده بهینه WiFi Hotspot شبکه برای دسترسی به مدرسه خود را به شبکه و منابع از خانه اگر آنها اختصاص داده شده دسترسی به اینترنت است.

به تاریخ Altice, ایالات متحده آمریکا با همکاری بیش از 100 مدارس و متصل بیش از 240,000 دانشجو دستگاه به شبکه کانون به عنوان بخشی از این تلاش است.

در علاوه بر این به پهنای باند و WiFi Altice ایالات متحده آمریکا گرفته شده است در طول مراحل این بحران برای حمایت از مشتریان و جوامع محلی. به طور خاص این شرکت:

  • پیوست “را آمریکایی ها متصل تعهد است.”
  • باز اورژانس مطلوب فای عمومی نقاط مهم برای استفاده عمومی به غیر مشترکین.
  • همکاری با بیمارستان بزرگ سیستم های مدارس و سازمان های دولتی برای اطمینان از آنها را به اتصال به خدمات آنها نیاز به کمک به مردم در طول این زمان از جمله waiving هزینه برای پاسخ اول و مهم دیگر اشخاص.
  • ارائه اعتبار رایگان برای اطلاعیه های خدمات عمومی (صدایی دیگر) برای تعدادی از سلامت جامعه و سازمان ها و مقامات دولتی با هدف کمک به آموزش مشتریان در مورد چگونه برای ایمن ماندن و سالم است.
  • ساخته شده News12.com در دسترس برای همه برای اطمینان از ساکنان دسترسی به آنچه اتفاق می افتد در خود جوامع محلی از جمله تعطیلی مدارس و دولت های محلی در کنفرانس های مطبوعاتی.
  • ارائه پیش نمایش رایگان از انتخاب شبکه های زنده و بر روی تقاضا محتوا برای همه.

علاوه بر این Altice, ایالات متحده است نورد از برنامه ها برای اطمینان از ایمنی کارکنان آن از جمله محل کار از خانه برای اکثر تیم های افزایش مرخصی با حقوق و ارائه حق بیمه پرداخت به مشتری-واسط زمینه و خرده فروشی کارکنان مرکز تماس مبتنی بر کارکنان و اخبار در زمینه تیم های.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>