آلتون شهردار: No Mercy برای همسر گران در نوار نقض اقامت در خانه سفارش

برای بزرگنمایی کلیک کنید Alton Mayor Brant Walker recorded a message on Friday, urging people to stay home. - SCREENGRAB VIA FACEBOOK

  • SCREENGRAB از طریق FACEBOOK
  • آلتون شهردار Brant واکر ثبت پیام در جمعه ترغیب مردم به ماندن در خانه.

برای تلفن های موبایل مانند اجتماعی فاصله ممکن است یک مشکل در آلتون شهردار خانه برای در حالی که کمی.

در کمال تعجب candid Facebook پست شهردار Brant واکر نشان داد همسرش شانون در میان یک گروه از مردم گران در ساعت 1 صبح یکشنبه در یک نوار آلتن به نام مشعر میخانه برای نقض این ایالت اقامت در خانه سفارش — و او را به پوشش برای او.

“همسر من یک فرد بالغ قادر به ساختن تصمیمات خود در این مثال او نمایش خیره کننده عدم قضاوت” واکر نوشت در پست خود.

او در ادامه گفت: “خجالت” و گفت: پلیس برای درمان شانون همان هر کس دیگری یافت می شود نقض ایلینویز’ stay-در-خانه سفارش.

آلتون پلیس گفته تلگراف, روزنامه های محلی آنها می خواهم به دریافت چند راهنمایی که مشعر بود به طور غیر قانونی باز کردن در تعطیلات آخر هفته. روز یکشنبه ماموران حمله به نوار مرکز شهر و با صدور چند نفر بزه استناد برای بی پروا رفتار.

“اگر اعضای جامعه ما را محافظت نمی کند و هر یک از دیگر و خواهد بود پس بی پروایی نشان دادن که برای جمع آوری در مکان های عمومی ما خواهد بود مجبور به اقدام مانند ما این آخر هفته بدون تردید” رئیس پلیس Jason سیمونز گفت: تلگراف.

همراه با مراجعان پلیس دستگیر نوار صاحب مشعر لوئیس در یک حکم. Madison County پرونده های دادگاه نشان می دهد او در مواجهه با اتهام بزه داخلی باتری با آسیب جسمی مربوط به ماه فوریه حادثه است.

در هفته های اخیر شهردار از مردم خواست در خانه بمانند و به دنبال مارس 20 سفارش صادر شده توسط فرماندار ایلینوی J. B. پریتزکر, بسته شدن همه اما “ضروری” کسب و کار.

“ما اداره پلیس افزایش یافته است و حضور آن در جامعه است اما متاسفانه در حالی که گشت زنی آنها متوجه شده اند که کاملا چند از ساکنان ما هستند و نه پیوستن به اقامت در خانه سفارش لازم الاجرا توسط فرماندار که در حال حاضر تمدید شده است به آوریل 30th” واکر گفت: روز جمعه در یک ویدیو ارسال به Facebook.

در این پست گفت: “به کارگردانی پلیس به استفاده از اختیار خود در صدور تقدیر نامه و یا دستگیری متخلفان. پس از همسرش نوشته شده در یکشنبه نوشت که او را به صورت عواقب خود را “نابخردانه” تصمیم گیری.

در اینجا واکر کامل بیانیه:

در روز جمعه با توجه به افزایش مداوم در موارد COVID-19 در مدیسون کانتی و همچنین افزایش گزارش از گردهمایی های زیادی به خصوص در برخی از پارک های شهر ما من به کارگردانی آلتون اداره پلیس به شدت اجرای فرماندار ایالت “ماندن در خانه” سفارش از طریق استفاده از استنادهای.

فرماندار منظور آمده است که “تمام دولتی و خصوصی تجمعات از هر تعداد از مردم اتفاق می افتد در خارج از یک خانواده و یا زندگی واحد ممنوع است مگر برای اهداف محدود مجاز توسط این فرمان اجرایی.”

پیاده روی و ورزش های دیگر و همچنین سفر برای نیازهای ضروری مجاز هستند به دستور تا زمانی که شهروندان به رعایت دستورالعمل CDC اجتماعی فاصله.

در حدود 1am روز یکشنبه صبح به من اطلاع داده شد توسط رئیس پلیس که آلتون اداره پلیس در دست بررسی و توقف یک گردهمایی اجتماعی در مرکز شهر آلتون بود که اتفاق می افتد در نقض مفاد ایالت “ماندن در خانه” سفارش.

من نیز ساخته شده بود آگاه که همسرم در حضور در این ممنوع گردهمایی اجتماعی است. من دستور رئیس پلیس به درمان خود را به عنوان او خواهد هر شهروند نقض “در خانه ماندن” و منظور اطمینان حاصل شود که او بدون دریافت درمان خاص.

همسر من یک فرد بالغ قادر به ساختن تصمیمات خود در این مثال او نمایش خیره کننده عدم قضاوت. او در حال حاضر چهره همان عواقب برای او عاقلانه تصمیم به دیگر افرادی که تصمیم به نقض “در خانه ماندن” منظور در این حادثه است.

من خجالت می کشم با این حادثه و عذرخواهی از شهروندان آلتون برای هر گونه خجالت این حادثه ممکن است باعث شود شهر ما.

من اولین و مهم ترین اولویت ایمنی و رفاه شهروندان آلتون. ما در میان یک ملی بهداشت عمومی بحران و من ادامه خواهد داد به انجام همه چیز را در قدرت من به اطمینان حاصل شود که سلامت خود را محافظت شده است از جمله اجرای فرماندار ایالت “ماندن در خانه” سفارش.

اکثریت قریب به اتفاق شهروندان ما و کسب و کار رعایت محدودیت های “در خانه ماندن” منظور و برای این که من واقعا ممنون. همه ما باید انجام بخشی از ما را برای پهن کردن منحنی COVID-19 طوری که ما می تواند به حفظ سلامت ما و در نهایت به از سرگیری فعالیت های عادی ما.

من همه را تشویق به پیوستن به من در ضمن تشکر از اعضای ما پلیس و آتش بخش که در ادامه به کار هر روز برای محافظت از ما در طول این بحران بهداشت عمومی.

من هرگز بیشتر خوش بینانه در مورد آلتون آینده و با همکاری با یکدیگر برای مسطح کردن منحنی COVID-19 ما ظهور خواهد کرد از این بحران بهداشت عمومی قوی تر و پر جنب و جوش تر از همیشه.


ما ضمن استقبال از راهنمایی و پیشنهادات و انتقادات. ایمیل نویسنده در [email protected]riverfronttimes.com و یا در توییتر دنبال کنید در @DoyleMurphy.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>