آماندا Shires بی باک (و Atmosphereless) در ارتفاعات تئاتر

آماندا Shires
ارتفاعات تئاتر
فوریه 27 سال 2020

آماندا Shires کردم او شروع در 15 بازی کمانچه به صورت افسانه ای تگزاس Playboys. او را نیز انجام شده با جان Prine تاد اسنایدر و 400 واحد در کنار شوهر, Jason Isbell. او را منتشر شش آلبوم انفرادی و در سال گذشته تاسیس Highwomen با Maren موریس, برندی کارلایل و ناتالی Hemby. او همچنین به دست آورده وزارت امور خارجه در نوشتن خلاق است.

و هیچ یک از شما می تواند به زحمت نشان می دهد.

Shires آورده و او را “زنده موسیقی مدیتیشن” به ارتفاعات تئاتر برای هوستون توقف در Atmosphereless تور. آن را نشان می دهد که تکیه به شدت در سال 2018 را به غروب آفتاب (آلبوم که عنوان می شود به عنوان خوانده شده هر دو یک بخشنامه و یک نان تست) اما همچنین به طعنه او را قریب الوقوع نسخه جدید (رمزگشایی رویاها) و همچنین شامل یک زن و شوهر Highwomen آهنگ (“Highwomen,” “don’t Call Me”).

شاید یکی از رایج ترین تصورات غلط در مورد Shires — او کمانچه برای تگزاس Playboys پس از همه این است که او را صرفا یک کشور هنرمند. می شود که لگد به محدود کردن بسیار سریع هنگامی که شما شنیدن گیتار یا تحریف ویولن و طولانی تکنوازی گیتار در “شبیه پرنده” آهنگ یادآور نیل یانگ “کورتز قاتل” که واقعا هرگز پاره کردن کشور نمودار.

Shires kept control over a sparse Heights Theater crowd.

Shires نگه داشته و کنترل بیش از یک پراکنده در ارتفاعات تئاتر جمعیت.

عکس رخی Mathalone

Shires صدای به یاد می آورد Emmylou Harris یا شاید بیشتر عضلانی نانسی گریفیث اما شما می شود بی مبالات به اذعان تاثیر تام ویتس (یا جهنم, Nick Cave) در Shires را زیاده روی آهنگ مورد زندگی ناامید و شکست خورده را دوست دارد. صدای او می تواند هر دو قدرتمند مانند زمانی که بستن کمربند به روح “پارکینگ چرخ زدن” یا تقریبا متزلزل به لرزش “پر سفید” که در آن او تیز متحده:

آن را آسان به آرام
و آسان به سکوت
هنگامی که شما در حال ترس از آنچه شما را درک نمی کنند

او به اندازه کافی دارای مهارت هر دو به عنوان یک نوازنده و یک خواننده است که او می تواند سقوط در ویژگی های استعداد به تنهایی. اما او را برای پیوستن به یکی از “موسیقی زنده تأملات” مانند شب گذشته و شما نمی شک در صحت کلمات او و یا او محبت برای پیدایش (او بسته کردن مجموعه ای با “همه”).

آماندا Shires هر دو خود effacing و توانمند حضور بر روی صحنه و در حالی که من ممکن است به درک نه به معنای واقعی کلمه مالش شانه با من همکار Houstonians آن را ناامید کننده برای دیدن این جمعیت برای چنین مهیجی مجری.

شخصی: من یک مکنده برای ران بالا, چکمه, زرق و برق و معنی کمانچه ،

جمعیت: نشستن بر روی دست خود را ،

شنید در میان جمعیت: “من دیده ام مرده ده بار.”

تصادفی, نوت بوک, کمپرسی: “باند او به نظر می رسد مانند یک دسته از فیلم podcasters.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>