آمازون نفوذ آتش تلویزیون به تلویزیون کابلی بازار با NCTC مقابله


اپراتور co-op بیش از 750 شرکت های عضو بسیاری از آنها به دنبال راه هایی برای ارائه به مشتریان خود دسترسی به جریان ویدئو

آمازون در حال ساخت یک بازی با کوچکتر کابل شرکت های بسیاری از آن را—و یا به طور جدی به دنبال در خروج از سود بازار تلویزیون در حالی که هنوز ارائه مشتریان خود را به شخص ثالث جریان ویدئو گزینه های.

آمازون اعلام کرده است یک قرارداد جدید با ملی, تلویزیون کابلی, تعاونی یک سازمان با بیش از 750 عضو کابل اپراتورهای ارائه این شرکت ها تخفیف در آمازون بخار دستگاه ها از جمله آتش تلویزیون استیک آتش تلویزیون استیک 4K و آتش تلویزیون مکعب.

برای داستان های بیشتر مثل این دیدار ما خواهر انتشار بعدی تلویزیون.

“همانطور که بیشتر از اعضای ما استقرار برنامه مبتنی بر پرداخت-TV عرضه داشتن گزینه ای برای خرید آمازون آتش تلویزیون جریان دستگاه در یک تخفیف خواهد شد کمک به ما پهنای باند و کابل اپراتور اعضای حفظ تصویری مشتریان با ایجاد گزینه های مقرون به صرفه است که آیا تکیه بر سنتی جعبه تنظیم بالا. این دستگاه یک تعریف بزرگ به خدمات مانند MobiTV یا برای پهنای باند تنها ارائه شده توسط اعضای ما” گفت: غنی بی ثبات جمهور از NCTC, در بیانیه ای.

مرتبط با: آمازون گسترش آتش تلویزیون نسخه Verizon دیگر پرداخت اپراتورهای تلویزیون

آمازون را اعلام نکرد چقدر از تخفیف NCTC اعضای خود را در آتش آن دستگاه های تلویزیون.

ابتکار می افتد تحت اخیرا گسترش آتش TV Edition برنامه بود که در ابتدا به معرفی سه سال پیش به عنوان ابزاری برای یکپارچه سازی آن OTT اکوسیستم به تلویزیون های هوشمند. در CES در اوایل ژانویه, آمازون اعلام کرد که آتش TV Edition در حال حاضر در دسترس برای دستگاه دسته بندی ها اعم از صدا میله به ماشین. و نیز در آن گسترش بود دستگاه تلویزیون پرداخت اپراتورهای اجاره را به مشتریان خود.

NCTC همچنین Carves از آگهی ادغام معامله

به طور جداگانه NCTC نیز این هفته اعلام کرد یک معامله با تصور ارتباطات در AdKey یک سیستم است که به عضو اپراتورهای یک راه برای کسب درآمد از IP video.

هزینه ها و زیرساخت ها چالش ها به طور سنتی نگه داشته کوچکتر مستقل از اپراتورهای کابلی از به طور کامل کسب درآمد al تصویری از آنها ارائه. اپراتور مستقل به طور معمول باید به سرمایه گذاری در آگهی پیرایش سخت افزار نصب شده بر روی خود را بالا 20-25 کانال های تلویزیون. و به عنوان تقاضا برای پخش محتوا رشد می کند AdKey حل خواهد شد اجازه می دهد اپراتورهای تکثیر دیجیتال چه آنها در حال حاضر در خود را QAM مبتنی بر سیستم به عنوان یک سرویس موفق با کمتری هزینه های چشمگیر.

AdKey خواهد اجازه می دهد تا اپراتور به گسترش خود را پیشرفته adverting زنجیره ارزش از طریق درج آگهی در تمام کانال های.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید