آمازون نخست کمک می کند را SXSW Film Festival به مخاطبان در خانه

با این تصمیم به لغو SXSW امسال نیز تصمیم به لغو SXSW Film festival, ترک شرکت فیلمسازان با کمی به هیچ گزینه برای پیدا کردن یک مخاطب برای فیلم خود را.

این SXSW Film Festival اولین جشنواره برای لغو و به جای به تعویق انداختن رویداد خود را در طول Covid-19 بیماری همه گیر. با وجود لغو این رویداد فیزیکی این سازمان تصمیم به حرکت به جلو با اعطای شرکت فیلم با هیئت منصفه جوایز.

اوایل این ماه آمازون نخست اعلام کرد که آنها خواهد بود همکاری با جشنواره فیلم فجر به ارائه فیلم به صورت رایگان در آن جریان خدمات با هیچ حساب مورد نیاز است. مردم به سادگی نیاز به یک حساب کاربری آمازون قادر به جریان های شرکت کننده 39 فیلم, فیلم کوتاه و اپیزودیک امکانات از 27 آوریل تا 6 می.

در اصل بیش از 100 فیلم در 22 دسته بندی شدند مجموعه به نمایش در طول جشنواره در آستین. آمازون نخست و SXSW با ما تیمی رایگان کار غیر انتفاعی آغاز شده توسط فیلمساز آلما هار’el به افزایش نمایندگی نمایندگی از گروه های در فیلم ساخت.

زمانی که تصمیم به صفحه نمایش فیلم در آمازون نخست اعلام شد, همه فیلمسازان هیجان زده بودند با دیدن برخی از آن به عنوان یک کمتر از مطلوب راه برای رشد منافع و به دست آوردن سرمایه گذاری های آینده در فیلم های خود را.

SXSW اعلام کرده است یک طرح برای میزبان میزگرد و پرسش و پاسخ را تقریبا در سراسر آنلاین غربالگری خرما. برخی از شرکت فیلم آن نیز اهدا شد هیئت منصفه جوایز مستند ویژگی عزیزم من ویویان و مستند کوتاه بدون گریه در میز شام.

عزیزم من ویویان کنکاش در زندگی اغلب تحریف Viviam Libero, اولین همسر جانی کش و ویژگی های فیلم نادر از زن و شوهر و چهار دختر از جمله خواننده و ترانه سرا Rosanne پول نقد.

از 39 شرکت کننده سینما و فیلم کوتاه تنها چند حول موسیقی و هنرهای نمایشی. روایت از ویژگی های فیلم Le Choc De Futur (شوک آینده) می گوید داستان از آنا یک زن نوازنده هل دادن مرزهای موسیقی الکترونیک در فرانسه در دهه 70.

این فیلم مستند i’m Gonna Make You Love Me است که داستان زندگی از نیویورک برایان Belovitch که به دست اورد شهرت در سال 1980 به عنوان یک ترانس زن به نام Tish. Belovitch نویسنده یک کتاب با عنوان Trans نمیفهمد که در آن او توضیح داد که سفر خود را از طریق تبدیل شدن به یک زن و سپس بازگشت به هویت قبلی به عنوان یک مرد.

یکی دیگر از هنرهای محور مستند است Hiplet: از آنجا که ما می تواندیک فیلم نمایش استعداد بسیار زیاد و سختی مواجه شده توسط سیاه و سفید مرد و زن رقصنده در صنعت و تغییرات مدرن آنها را ساخته اند به باله کلاسیک.

این معلوم نیست چه تبدیل خواهد شد از تمام فیلم های که شرکت نکردند در آمازون نخست غربالگری. حداقل در حال حاضر هر کسی در خانه می تواند درگیر در SXSW Film Festival در یک راه کوچک و تجربه منحصر به فرد این فیلم با خیال راحت در خانه.

برای یک لیست کامل از شرکت فیلم و توضیحات بازدید از SXSW Film Festival سایت و اقامت به آنها اعلام برنامه به صورت میزگرد و پرسش و پاسخ را با فیلمسازان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>