آمازون نخست تصویری راه اندازی پروفایل کاربری


آمازون نخست تصویری است در نهایت با اضافه کردن پروفایل کاربر اجازه می دهد مشترکین برای مدیریت تا شش شخصی پروفایل ازای هر خانوار است.

نورد در مراحل شروع امروز در آمریکا و دیگر نقاط جهان این قابلیت به شما اجازه می دهد هر حساب کاربری به یک کاربر اصلی مشخصات به علاوه ترکیبی از پنج دیگر بزرگسالان و کودکان و نوجوانان پروفایل—این شبیه البته به طرح بالا SVOD سرویس Netflix استخدام برای چندین سال.

همچنین بخوانید: آمازون نخست تصویری: همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد قدرتمند ترین امپراتوری در جریان ویدئو

هر یک از مشخصات را ارائه متمایز توصیه های کاربر بر اساس قبلی مشاهده و همچنین متمایز پیشرفت تنظیمات به عنوان تا چه حد به یک نمایش خاص فرد کاربر ممکن است. به عبارت دیگر اگر همسر خود را شروع به پریدن کرد و جلوتر در گفتن هانا که نمی خواهد تحت تاثیر قرار دهد که در آن شما در نشان می دهد هنگامی که شما تصمیم به انتخاب آن را به عقب دوباره.

پروفایل نیز باید پین بر اساس ویژگی های امنیتی اجازه می دهد پدر و مادر برای کنترل آنچه که بچه های خود را سازمان دیده بان و همچنین به عنوان توانایی خود را برای خرید و اجاره معاملاتي تصویری.

دیدار بعدی تلویزیون برای خواندن داستان های بیشتر مثل این یکی.

در ابتدا این ویژگی در دسترس خواهد بود به کاربران از نخست ویدئو برنامه برای Amazon Fire TV OTT و دستگاه های iOS و آندروید دستگاه های تلفن همراه. مشخصات کاربر نیز فعال باشد از طریق باز کردن اینترنت برای کاربران 10-یا نسل جدیدتر آمازون Fire قرص. در اتاق نشیمن آمازون نخست ویدئو برنامه برای پلی استیشن 4 نیز پشتیبانی از ویژگی های.

همانطور که برای چه در زمان آمازون تا زمانی برای فعال کردن این صنعت یکی از ویژگی های استاندارد این شرکت نمی گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>