آمازون می گوید آن را انجام نمی دهد هر چیزی جدید با زندگی و خطی تصویری


شرکت ادعا می کند تنها خود را اضافه کردن به تیم است که در حال حاضر پشتیبانی از پخش زنده وابسته به جریان برای آمازون نخست کانال های همکاران از جمله CBS همه دسترسی

آمازون کمرنگ جلوه دادن یک پروتکل گزارش گفت: این شرکت به دنبال اضافه کردن 24/7 زنده برنامه نویسی به آن آمازون نخست تصویری ارائه شده است.

در ایمیل ارسال شده به بعدی تلویزیون بعد از ظهر چهارشنبه آمازون هرزه گفت: فهرست فرصت های شغلی برای مهندسین نرم افزار و محصول مدیران تاکید بر زنده و برنامه ریزی خطی تجربه تنها مربوط به موجود تیم متمرکز محلی پخش ارائه شده است که در حال حاضر در آمازون نخست کانال های ویدئو نمونه کارها. آنها بخشی از هر گونه جدید استراتژیک توسعه زندگی می کنند و خطی تصویری برنامه نویسی این شرکت اعلام کرد.

همچنین بخوانید: آمازون نخست تصویری مجموعه به زندگی و خطی

با استناد به یک مثال در این شرکت گفت: ViacomCBS را CBS همه دسترسی به یکی از محبوب تر SVOD خدمات که disaggregated توسط آمازون و بالا بفروشید طریق نخست کانال ویدئویی برنامه اجازه می دهد تا مشترکین به جریان های محلی خود را CBS وابسته ایستگاه.

آمازون همچنین با اشاره به کانادا پشته TV و کارتهای جدید در انگلستان و دانمارک به عنوان نمونه نخست کانال های ویدئو محتوای مارک های که همچنین اجازه می دهد تا کاربران برای دسترسی 24/7 ایستگاه جریان است.

دیدار بعدی تلویزیون برای خواندن داستان های بیشتر مثل این یکی.

آمازون هرزه گفت: “صدها نفر” از زنده خطی پخش خوردها در حال حاضر فعال نخست از طریق کانال های ویدئویی در سراسر جهان است.

آمازون شرح فعالیت های آن متفاوت است به طور گسترده ای از پروتکل‘s داستان که شرح آمازون نخست تصویری که در آستانه عمده تمایز از نمونه SVOD مدل است که در درجه اول با تمرکز بر روی تقاضا ویدئو های برنامه نویسی.

به نقل از یک ناشناس صنعت insider, پروتکل, گفت, آمازون “به طور فعال به دنبال معاملات به مجوز زنده و برنامه ریزی خطی.”

“ما در حال گسترش نه تنها وسعت محتوای زنده ما ارائه می دهیم اما عمق تجربه” یکی از آمازون می خواهید اضافه کردن گفت. “این یک تحول, فرصت, فرصتی برای در طلایه از برنامه ای که متحول خواهد شد نخست تصویری و پخش زنده تجربه مشتریان در همه جا.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>