لیست شرکت های انتخاب به ارسال کارکنان به این صنعت بی سیم را نشان می دهد تجارت در بارسلونا رشد می کند در میان وحشت همه گیر

آمازون و سونی و Amdocs تبدیل شده اند آخرین شرکت اعلام کرد که آنها نمی خواهد ارسال پرسنل خود به کنگره جهانی موبایل در بارسلونا در اواخر این ماه با توجه به نگرانی در مورد در حال رشد بیماری همه گیر کوروناویروس ترساندن نشات گرفته از چین است.

جدید اطلاعیه ها صبح روز دوشنبه به دنبال زودتر pullouts توسط LG, ZTE, Nvidia و اریکسون.

کنگره جهانی موبایل است که میله میله برای Feb. 24-27. این یکی از بزرگترین تجارت حوادث در ارتباطات بی سیم کسب و کار اگر نه بزرگترین.

برای داستان های بیشتر مثل این دیدار ما خواهر انتشار بعدی تلویزیون.

“سونی بوده و از نزدیک نظارت بر وضعیت در حال تحول پس از رمان شیوع کروناویروس که اعلام شد یک اورژانس جهانی توسط سازمان جهانی بهداشت در ژانویه 30 سال 2020” سونی در بیانیه ای گفت ارسال شده به وب سایت خود را. “همانطور که ما در جای خود اهمیت در ایمنی و سلامت مشتریان و شرکای رسانه ها و کارکنان ما گرفته اند دشوار است تصمیم به خروج از برگزاری نمایشگاه و شرکت در MWC سال 2020 در بارسلونا اسپانیا است.”

اضافه شده Shuky Sheffer, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت Amdocs عمده فروشنده به Comcast و دیگر شرکت های مخابراتی در بیانیه خود: “در صورت سلامت عمومی نگرانی از رمان coronavirus ما در حال قرار دادن بالاترین اولویت در حفاظت از سلامت کارکنان و مشتریان و همکاران. در حالی که ما قدردانی از اقدامات پیشگیرانه به محل قرار توسط GSMA ما معتقدیم امن ترین گزینه است برای حضور در MWC سال 2020 در بارسلونا”

روز یکشنبه انجمن GSM که سازماندهی MWC منتشر شد انتشار بیانیه ای جزئیات مراحل آن گرفتن در برابر گسترش کرونا ویروس. هیچ مسافران از چین هوبئی که در آن شیوع نشات گرفته خواهد شد اجازه دسترسی به این رویداد است. و هر کسی که بازدید از مناطق دیگر چین را باید ثابت کند که آنها شده اند به خارج از کشور برای 14 روز.

بیش از 900 نفر کشته شده اند در سرزمین اصلی چین به تنهایی از کروناویروس اولین بار شناسایی شده در اواخر ماه دسامبر در میان حدود 42,000 موارد تایید شده.

کنگره جهانی موبایل شمارش اطراف 109,000 شرکت کنندگان در سال گذشته با جایی بين 5000 و 6000 آینده از چین با توجه به GSMA.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de