رایگان جریان خدمات مجوز بیش از 20 اسکریپت را نشان می دهد

آمازون اضافه کردن پشتیبانی IMDb TV streaming پلت فرم اعلام کرد صدور مجوز مقابله شنبه دیزنی با کسب بیش از 20 اسکریپت را نشان می دهد از جمله از دست, زنان خانه دار ناامید و مالکوم در میانه.

توافق حک شده با دیزنی به طور فزاینده ای قدرتمند مستقیم به مصرف کننده و بین المللی تقسیم فورا به رایگان جریان خدمات کامل اپیزودیک کتابخانههای Desperate Housewives, من به اصطلاح زنده, یقه سفید و Glades.

برای داستان های بیشتر مثل این دیدار ما خواهر انتشار بعدی تلویزیون.

این سرویس خواهد بود منحصر به فرد AVOD خانه از دست داده وبا تمام 121 قسمت از J. J. Abrams-تولید سریال های موجود در سایت, شروع, مه 1 (که نشانه 10-year anniversary of the Lost آخر.

قابل توجه مالکوم در میانه را منحصر به فرد آن AVOD پنجره در IMDb تلویزیون نیز با تمام 151 اقساط ارسال شده در ژوئن 1.

همه 112 قسمت از Ally McBeal در دسترس خواهد بود با شروع از آوریل 1.

Reruns تولید شده اند مخاطبان برای بر روی تقاضا خدمات جریان هر دو اشتراک و آگهی پشتیبانی می کند. IMDb تلویزیون به دست آورد چند تلویزیون خواص قابل توجه آن را به دست آورد ABC سری وسط سال گذشته—اما این است که تا بحال بزرگترین توافقنامه مجوز به تاریخ.

آمازون هنوز فاش استفاده از آمار و ارقام IMDb تلویزیون که برنامه خود را برای آتش دستگاه های تلویزیون. آن را در دسترس از بسیاری از دیگر دستگاه های OTT از طریق آمازون نخست تصویری و فیلم نرم افزار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im