AMC به علاوه گسترش رسیدن با ظرف Sling TV


حق بیمه بسته نرم افزاری در دسترس خواهد بود به ظرف و زنجیر تلویزیون مشتریان برای $6.99/ماه

شبکه AMC در ادامه به گسترش رسیدن به AMC به علاوه موافقت دوشنبه به جریان خدمات در دسترس به ظرف شبکه های تلویزیون های ماهواره ای و تلویزیون رسن OTT مشترکین برای $6.99 در هر ماه.

ظرف دوم توزیع کننده برای رسیدن به توافق با AMC به علاوه. در ماه ژوئن AMC راه اندازی جریان ارائه با Comcast Xfinity و فلکس مشتریان. سایر توزیع کنندگان انتظار می رود به دنبال دارد.

“ما در حال تشویق مشتاق پذیرایی از ما دیرینه شرکای توزیع به AMC+” گفت: AMC شبکه های رئیس جمهور از توزیع و توسعه جاش خواننده در بیانیه ای به چند خبر. “پاسخ خود را واقعا نشان می دهد که برای ما ارزش است که افزایش تجربه مشتری و افزایش مشتری انتخاب این بسته نرم افزاری جدید نشان دهنده به مشتریان خود و طرفداران ما محبوب و تحسین منتقدان اصلی برنامه نویسی است.”

مربوط به: شجاع جدید تلویزیون های دنیا

این SVOD خدمات شامل برنامه نویسی از شبکه AMC خطی کانال های تلویزیونی مانند AMC ساندنس TV, ad-free با اوایل برای اولین بار در تقاضا همراه با خدمات جریان دچار ساندنس در حال حاضر و IFC Films نامحدود است. AMC+ بسته همچنین شامل یک آگهی رایگان حق بیمه خطی شبکه.

“این بسته نرم افزاری در دسترس برای اولین بار به ظرف و زنجیر تلویزیون مشتریان طراحی شده است برای ارائه طرفداران ما برنامه نویسی بیشتر انتخاب و افزایش تجربه مشتری به عنوان ما با ظرف و زنجیر تلویزیون به آغوش راه های جدید است که در آن بینندگان مصرف محتوا امروز” ریدر گفت: در آزادی مطبوعات.

آگهی رایگان و حق بیمه اشتراک AMC+ بسته نرم افزاری شامل موارد زیر است:

● AMC – ارائه می دهد زمان فصل سری از AMC و خواهر خود را در شبکه های مانند IFC و SundanceTV در هر زمان و آگهی رایگان از جمله قتل حوا, NOS4A2, The Walking Dead به علاوه اضافی از جمله جایزه فیلم peeks دزدکی حرکت کردن از آینده قسمت و منحصر به فرد در پشت صحنه ویژگی های.

● میلرزد – ارائه می دهد طرفداران وحشت و تعلیق بزرگترین کون آگهی رایگان انتخاب و سریال از جمله سری اصلی Creepshow و به زودی مستند ترسناک Noire.

● ساندنس در حال حاضر ارائه می دهد یک انتخاب اصلی و منحصر به فرد از سری true crime به درام و پلیسی از سراسر جهان از جمله کشف جادوگران, Riviera و بعد از این سال به قتل برای عشق.

● IFC Films Unlimited – ارائه می دهد مجموعه گسترده ای از نمایشی-منتشر شد و برنده جایزه عناوین از IFC Films.

● حق بیمه خطی شبکه – شامل یک آگهی رایگان خطی کانال با برخی از بهترین برنامه نویسی AMC را ارائه کرده است.

علاوه بر این شبکه AMC مجموعه کامل از اشتراک ویدئو بر روی تقاضا خدمات جریان –دچار ساندنس شرکت IFC Films, نامحدود, UMC, Cocina و تلویزیون بلوط – در حال حاضر در دسترس به ظرف و زنجیر تلویزیون مشتریان در یک جداجدا سفارش داده شده بر اساس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>