AMC تئاتر باز بماند در طول شیوع نصف ظرفیت

علاقمندان به سینما هنوز هم ممکن است یک خانه در طول quarantining از COVID-19 با تشکر از AMC تئاتر.

زنجیره ای اعلام کرد که آنها باز باقی خواهد ماند با وجود تهدید از رمان coronavirus اما آنها خواهد شد در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی اضافی برای محافظت از کاربران. قبل از هر چیز این است که آنها را بلافاصله دربندی فروش بلیط در 50 درصد ظرفیت به منظور اطمینان از امن فاصله موجود بین شرکت کنندگان. تئاتر با ظرفیت بیشتر از 500 پوش خواهد شد در 250 مشتریان بدون در نظر گرفتن. این طرح در حال حاضر در محل از طریق 30 آوریل و ممکن است به روز رسانی همزمان با هر آینده حکم از دولت در مورد گردهمایی های اجتماعی.

“چالش که شیوع این نشان دهنده به شما و به خانواده و دوستان و جامعه است که به احتمال زیاد شبیه به هر چیزی که شما قبل از دیده می شود” گفت: مدیر عامل آدم آرن, در بیانیه ای. “همه ما در حال حاضر خودمان را پیدا کنید نیاز به فرایند راه ما را از طریق قطعیت قابل فهم اضطراب و افزایش خطر است. در برخی از نقطه هر چند امیدوارم هر چه زودتر به جای بعد جهان را به حالت عادی بازگشت. در طول تاریخ مردم همیشه افزایش یافته است به دیدار با هر چالش های پرتاب شده است راه خود را — معمولا در حال ظهور قوی تر از همیشه است.”

در علاوه بر این به فضای اضافی AMC می گوید که آنها را آغاز کرده اند که افزایش تمیز کردن پروتکل به خصوص در ترافیک بالا روی سطوح مانند دستگیره های درب کانتر و دستگیره های نرده ای. کارکنان و مشتریان است که ممکن است احساس بد و یا در غیر این صورت به اعتقاد آنها شده اند در تماس با این ویروس هستند را تشویق به ماندن در خانه.

صنعت فیلم است که وضعیتی وخیم از اثرات شیوع و چندین رود, فیلم های پرفروش شده اند به تعویق افتاد. آخرین فیلم جیمز باند, هیچ وقت به مرگشده است تحت فشار قرار دادند تا نوامبر است. دیزنی live-action بازسازی مولان و مارول جهش جدید نیز کشیده شده است از تاریخ انتشار و با توجه هیچ آنهایی که جدید است. حتی کوچکتر فیلم تحت تاثیر قرار. Guillermo del Toro را بسیار پیش بینی فیلم ترسناک شاخ در حال حاضر در برزخ.

The megaplex است که نه تنها سینما نیاز به انطباق با شیوع. هوستون 14 Pews به تازگی اعلام کرد که آنها خواهد بود تعلیق همه نمایش تا اواسط ماه آوریل است. این سخت است به یکی از شهرستان های محبوب ترین خانه ها به صورت مبهم و فیلم های مستقل.

“سلامت ما مخاطبان ما 86 سال متصدی بار (مادر من مرلین) و قابل اعتماد ما داوطلب هال بالاترین اولویت ما است” گفت: مدیر اجرایی Cressandra Thibodeaux در بیانیه ای.

14 Pews خواهد بود با استفاده از این خرابی به انجام برخی از تعمیرات بسیار مورد نیاز در کلیسای قدیمی. آنها برنامه ریزی برای جایگزینی برخی از چوب جانبداری بازسازی به عقب چوبی حمام ناشی از موریانه و نصب جدید قرمز حفاظ و ثبت نام. آنها خواهد شد راه اندازی یک IndigGoGo کمپین به زودی به طوری که Houstonians می تواند کمک به ترمیم.

مثل بقیه از این شهر مکانهای تفریحی, صنعت فیلم است که در صبر و انتظار دیدن حالت. حداقل شما هنوز هم می تواند با گرفتن یک تلنگر در AMC در حال حاضر, هر چند به طور فزاینده ای به نظر می رسد مورد علاقه خود را از فیلم های آینده باید صبر کنید حتی اگر شما بیرون بروید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>