مقامات عقب رانده شنبه در برابر ادعاهای ساخته شده توسط مادر از دست رفته, تنسی, کودک نو پا, که گفت که دختر او در یک اردوگاه در جنوب ویرجینیا و شکایت کرده است که اجرای قانون بود و نه در نظر گرفتن این مورد به طور جدی.

مگان “مگی” Boswell در یک مصاحبه تلویزیونی با WJHL گفت: او هشدار داده تنسی دفتر تحقیقات که 15 ماهه ساناز Boswell در مندوتا یک unincorporated منطقه در حدود 20 مایلی شمال شرقی بریستول ایالت تنسی.

“با این ادعا که مگان ساخته شده بیان کرد که ساناز بود در یک camper در مندوتا بررسی شد کاملا” سالیوان شهرستان کلانتر دفتر سروان. اندی Seabolt گفت.

“واشنگتن کانتی ویرجینیا کلانتر, همراه با مارشال ایالات متحده بررسی می شود هر اردوگاه در مندوتا و هیچ چیز پیدا شده بود” Seabolt گفت: ایالات متحده آمریکا امروز شبکه اتاق های خبر در تنسی است. “مگان داستان اتحادش را تغییر چندین بار در طول این بررسی است.”

از TBI صادر Amber Alert on Feb. 19 ساناز. اگر چه Evelyn گذشته دیده می شد در دسامبر. 26, 2019, او نه گزارش از دست رفته تا فوریه. 18.

که گزارش های ساخته شده توسط ساناز پدربزرگ که گفت: اداره خدمات کودکان است که برخی از اعضای خانواده تا به حال دیده می شود او در دو ماه. مورد ارجاع شد به سالیوان شهرستان کلانتر, راه اندازی یک بررسی.

مرتبط با: اگر ساناز Boswell ناپدید شد در ماه دسامبر و چرا از آن را ماه به موضوع Amber Alert

اقامت به روز شده در: نگه دارید تا تاریخ در جستجو برای ساناز Boswell با هشدار تحویل داده شده به تلفن خود را

مگان Boswell, 18, کامل حضانت فرزند و زندگی در Blountville, Tenn. ساناز پدر 20 ساله اتان پری است که در وظیفه فعال در ارتش مستقر در لوئیزیانا. هر دو درگیر هستند در دختر خود را بررسی کردند.

پری نگهداری نمی شد بلافاصله شناخته شده در روز سه شنبه.

“من هیچ آگاهی از اتان پری مکان فعلی; اما من به تماشای یک مصاحبه شب گذشته که مگان Boswell تکمیل” Seabolt روز سه شنبه گفت. “در طول مصاحبه او اظهار داشت که اتان بود اقدام به ترک تصویب به بازگشت به خانه.”

مگان Boswell تغییر اظهارات

در یک مصاحبه اولیه با WCYB اخبار 5 ساناز مادر گفت: او از ترس به گزارش گم شده خود را که دختر بود با یک پرستار بچه. او نمی خواهد شناسایی نگهدار.

“دلیل من آن را گزارش و یا هر چیزی بود که من می دانستم که کسی که تا به حال او و من نمی خواهم آنها را به فرار با او” Boswell به خبرنگاران گفت:. “و به زودی به عنوان آنها فکر می کردند هر چیزی که قرار بود آنها فقط نیمه از بین رفت. بنابراین من فقط نیمه نگران, شما می دانید, در مورد جایی که آنها هستند. آنچه آنها در حال انجام است.”

در همان مصاحبه Boswell ادعا کرد که او باردار است.

به زودی پس از او به صحبت کرد WJHL کانال 11 و طی مصاحبه ای گفت که او می دانست که در آن ساناز بود و گفته بود مقامات.

“به من گفت: TBI که در آن برای پیدا کردن او در مندوتا. مادر من در زمان او را به یک اردوگاه در یک نقره camper و اگر آنها نمی رویم امشب من قصد دارم برای رفتن به پیدا کردن خودم چون من به آنها گفتم و آنها واقعا مانند مصرف آن را جدی بگیرید و اگر آنها نمی رویم امشب من به خودم و برو به دریافت او,” او گفت.

“آنها در حال گرفتن نیست من به طور جدی TBI نیست چرا که من به طور کامل به آنها گفت. من شده است مانند “هی, من مامان معترضان در مندوتا” شما می دانید, به, آنها را, اما من هرگز مانند ‘سلام’ خاص ‘هی او را مانند یک نقره camper” چرا که مادر من را تهدید من مثل شما می دانم که اگر من به هر کسی — i’m not gonna get به آن — اما او” Boswell گفت.

رسانه های اجتماعی

Facebook نشان می دهد مگان Boswell دارای پروفایل های متعدد از جمله یکی تحت نام مگی چوب که شامل یک پوشش عکس از ساناز.

“در اینجا برخی از تصاویر بیشتر از ساناز لطفا به اشتراک بگذارید و به من کمک کن کودک من! او شیرین ترین کودک شما تا کنون ملاقات و لبخند می زنی و می خواهند به آغوش شما هنگامی که شما او را ببینید. در اطراف 2ft بلند, 28 پوند, کثیف, موهای بلوند و چشمان آبی!”

یکی دیگر از مشخصات تحت نام مگی Boswell می خواند او فارغ التحصیل از سالیوان دبیرستان مرکزی و در حال حاضر, حضور, شمال استیت کالج.

“مبارک 4th از من و من پدر او نوشتن شرح تصاویر در یک عکس از ساناز که نشسته است در صورتی پتو و دون قرمز گلدار سر شال.

وجود دارد یک سوم مشخصات ذکر شده تحت نام Megan Nicole Kys.

یک تصویر مورخ 2017 خود را نشان می دهد بوسیدن اتان پری ساناز پدر.

جستجو برای ساناز همچنان ادامه دارد

Sullivan County جف کسیدی گفت: اولین مورد این است که پر از “اطلاعات متناقض و اشتباهات.”

“این است که بر خلاف هر چیزی من تا کنون دیده اند” کسیدی گفت.

از TBI به نام تحقیقات پیچیده است.

ساناز BOSWELL: هر توسعه در weeklong جستجو برای شرق تنسی کودک نو پا

روزنامه نگاری مهم: عضویت در محلی ایالت تنسی برای انتشار داستان های که برای شما مهم.

از سه شنبه بازداشت شده بود در اولین مورد اما در روز جمعه ویلیام McCloud, 33 و 42 ساله دختر آنجلا Boswell از دست رفته مادر بزرگ دختر دستگیر شدند ویلکس در ایالت کارولینای شمالی به اتهام در اختیار داشتن اموال به سرقت رفته برای رانندگی سرقت BMW.

هر دو بودند که در پی برای بازجویی در اولین ناپدید شدن است.

مقامات می گویند که این جفت ارز در حال سفر بود در سال 2007 BMW ساعت پس از TBI اعلام کرد که آنها جستجو برای ماشین, گزارش سرقت رفته است.

هر دو آنها چشم پوشی استرداد در ظاهر در کارولینای شمالی دادگاه دوشنبه. آنجلا Boswell گفت: قاضی او مشتاق به بازگشت به خانه به صورت سوال.

او را به زندان منتقل شده در شهرستان سالیوان در جایی که او برگزار می شد بدون اوراق قرضه در روز سه شنبه. McCloud باقی مانده است صالحی: در شهرستان ویلکس.

Boswell توضیح داده شده است و پلیس در حدود 2 فوت قد و وزن 28 پوند است. او گذشته بود با پوشیدن یک tracksuit صورتی, صورتی و کفش تعظیم صورتی.

مقامات خواسته اند هر کسی با اطلاعات در مورد ساناز Boswell برای تماس با سالیوان شهرستان کلانتر دفتر در 423-279-7330 یا TBI در 800-TBI-پیدا کردن.

A $58,950 پاداش ارائه شده است و برای اطلاعاتی که منجر به نگهداری.

هیز Hickman کمک به این گزارش. رسیدن به ناتالی Neysa Alund در nalund@tennessean.com و او در توییتر دنبال کنید @nataliealund.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im