یک پیام مهم از هوستون مطبوعات

دوست عزیز

اول از همه با تشکر از شما برای حمایت از هوستون مطبوعات.

واضح است که بدون ما خوانندگان ما نمی تواند وجود داشته باشد نمی تواند ادامه دهد به شما گفتن داستان است که ممکن است در غیر این صورت رفته اند بی حد و حصر.

در حال حاضر ما در حال اختصاص داده شده به نگه داشتن شما در مورد هر جنبه از چه coronavirus مؤثر است جامعه ما است. این اولین بار نیست همه ما در مواجهه با سختی. و فقط به عنوان ما در طول و بعد از طوفان هاروی ما ادامه خواهد داد به گزارش چگونه شما و همسایگان خود را در حال انجام گرفتن را از طریق بار سخت و فراتر رفتن از آنها. ما باقی می ماند #HoustonStrong.

ما می دانیم که شما در حال تجربه مالی و اجتماعی و استرس های عاطفی ناشی از کوروناویروس. بنابراین ما می باشد. به عنوان کسب و کارهای محلی مجبور شده اند به طور موقت نزدیک و یا کاهش تبلیغات ما رنج می برد. هر کس در شرکت ما گرفته قابل توجهی کاهش پرداخت و ما نیز تا به حال به اخراج همکاران. هیچ یک از ما نمی داند که همه چیز را به حالت عادی بازگشت و یا حتی چه عادی خواهد بود.

اما ما در حال نوشتن به شما اجازه می دانم که هر چه اتفاق می افتد, ما قصد داریم در اینجا به خدمت خوانندگان تبلیغ و بسیاری دیگر از همکاران ایم که به ما کمک کرد در ماموریت ما برای ارائه یک صدای مستقل برای مردم این شهر بزرگ است.

ما فکر می کنیم که صدای مستقل است و حتی مهم تر امروز. ما در حال حاضر به شرط بندی که شما به توافق برسند. در واقع بر اساس ترافیک وب سایت ما در حال گرفتن در houstonpress.com برای ما coronavirus پوشش ما می توانید ببینید که شما انجام دهد. آن را لذت بخش می بینیم که بسیاری از مردم در هوستون تکیه ما را به ماندن آگاهانه و ما می خواهیم به آن را نگه دارید که راه.

بله هوستون ما هنوز هم آنلاین فقط با یک کلید-سکته مغزی را از شما دور, آوردن گزارش های روزانه در مواد غذایی, اخبار, موسیقی و هنر.

ما می خواهم برای ادامه به بخشی از زندگی خود را. به همین دلیل ما در حال نوشتن: به شما اجازه می دانم که ما هنوز در اینجا. ما editor, ناشر, خبرنگاران, عکاسان, فروشندگان و کسب و کار, اتاق کار کارکنان در حال کار نگه داشتن هوستون مطبوعات رفتن و انجام کار لازم برای به دست آوردن شما اخبار. و ما بازاریابی دیجیتال متخصصان ایستاده در آماده برای کمک به کسب و کار در سراسر شهر آب و بحران و جستن به عقب هنگامی که ابرها پاک اند.

ما ماندن در این مبارزه است. اجازه دهید آن را با هم.

مارگارت داونینگ
Editor-in-Chief

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>