مصاحبه با یک بیماری همه گیر قیمت Gouger

برای بزرگنمایی کلیک کنید PHOTO ILLUSTRATION VIA DANNY WICENTOWSKI

  • عکس و تصویر از طریق دنی WICENTOWSKI

آمریکا hateable تبه کار ممکن است همه گیر قیمت gouger. آنها موجودات خریداری شده که تا کنون آخرین رول TP اقتصادی خائنانی که اضافه کردن صفر به هر قیمت…. هفته گذشته جستجو “ماسک” در سنت لوئیس-منطقه Craigslist به همراه داشت گزینه های متعدد برای هر کسی که مایل به پرداخت بیش از $100 در دنده محافظ که معمولا اجرا می شود 15 $به $20.

در اینجا برخی از املاک مورد توضيحات:

“Moldex نام تجاری n95 ماسک صورت 20 ماسک در یک جعبه برای 130 دلار است. مایل به کشتی پس از پرداخت.”

“ما باید تمام موارد از 2000 فولاد ماسک صورت است.”

“به راحتی می تواند بالا بفروشید و یا مورد استفاده قرار داده شده است وجود دارد در حال حاضر کمبود.”

از آن آسان است برای دیدن منبع از نفرت. در حالی که کارکنان بیمارستان در پیدا کردن خود را مجبور به استفاده مجدد از ماسک و دستکش این فروشندگان می تواند به نگه داشتن دنده برای استفاده خود را در حالی که همچنین ساخت باور نکردنی سود — در مورد $130 جعبه بالا افزایش قیمت غرفه در بیش از 700 درصد است.

“هر کس متفاوت قطب نمای اخلاقی” پیشنهاد یک سنت لوئیس-منطقه Craigslist فروشنده در یک مصاحبه تلفنی با RFT. “اما هنگامی که پول را درگیر می رود که از پنجره به بیرون سریع است.”

و چگونه است. ویروسی ویدئوها را اسیر چرخ دستی های خرید و انباشته بالا با کاغذ توالت و آن را تبدیل به جهانی آشکار است که ضد عفونی کننده دست است که احتمالا با ارزش ترین کالا شناخته شده به تمدن — یک نقطه برجسته به اثر بزرگ توسط یک گروه 14 مارس نیویورک تایمز داستان پینوشت: دو برادر که سوار 1,300 مایل از طریق چند متحده تخلیه فروشگاه موجودی همه برای به دست آوردن یک 17,000-بطری ذخایر ضد عفونی کننده دست که نشسته unsold در آن زمان به لطف آمازون سرکوب قیمت سنگ آهن در بازار.

با توجه به Craigslist فروشنده که صحبت کردم RFT, واقعیت قیمت درآوردن در یک زمان از همه گیر است که اغلب کمتر بی پروایی نشان دادن و شاید کمتر مستحق تحقیر.

“بدیهی است که آنها در حال درآوردن قیمت ها گفت:” فروشنده شناسایی کرده و خودش را تنها به عنوان یک اردن.

“من آنها را برای $250 برای یک بسته ده. من فکر می کنم برخی از احساس گناه? شاید ؟ اما نادر است. اما من شک دارم آن را برای رفتن به اطراف بسیار طولانی است.”

در واقع مبارزه بر کنترل قیمت است که در حال حاضر در نظر گرفتن عوارض خود را. خرده فروشی آنلاین سیستم عامل همراه با وکلای عمومی در کشورهای مختلف باید همکاری برای مبارزه با قیمت درآوردن; از شنبه یک سخنگوی میسوری دادستانی کل گفت: آنها در حال حاضر می خواهم به میدان فرستاد بیش از 230 شکایات مربوط به قیمت درآوردن. دفتر به تازگی اعلام کرد همکاری با آمازون و Facebook “برای مبارزه با قیمت درآوردن در میسوری” و خواسته مصرف کنندگان برای گزارش موارد خاص و فروشندگان استفاده از فرم آنلاین.

اما وقتی پرسیده شد که در مورد کسانی که تلاش در قوانین و مقررات و یا اگر او می ترسید ممکن است مجازات اردن صدا مشکوک.

“من به شدت شک دارم که دولت در حال رفتن به دست کشیدن بر روی درب,” او گفت:, و به جای آن پیشنهاد کرد که حاضر غول شد سکندری به تمیز کردن خود سیستم عامل.

“آنها باید در نظر گرفته شود بسیاری از مردم listings اما آنها فقط دوباره آن را آپلود و الگوریتم های آنها نمی تواند نگه دارید تا” او مشاهده شده است. “به طوری که آنها تنها هدف چند نفر و بقیه را ترک کردن.”

او باعث می شود یک نقطه خوب است. برای مثال یکی هنوز هم می تواند پیدا کردن N95 ماسک در Ebay امروز — یک مثال برای یک بسته ده یک “آن را خرید در حال حاضر” قیمت $360 — با وجود اعلام این شرکت در 5 مارس از ممنوعیت تمام لیست برای مراقبت های بهداشتی ماسک های دست عفونی و ضد عفونی کننده دستمال مرطوب.

برای بزرگنمایی کلیک کنید SCREENSHOT EBAY

  • تصویر EBAY

لیست ممکن است فعال باشد اما این فروشندگان اردن متهم باید بدانید آنچه آنها انجام می دهند: “آنها با استفاده از ترس مردم به عنوان سود. آن را سریع پول است.”

البته وجود دارد سریع پول برای اردن به عنوان به خوبی. او ساخته شده پنج فروش در 100 دلار در هر جعبه برای یک آیتم به عنوان یک “برند جدید” N95 ماسک بسیار دنده CDC توصیه می کند برای استفاده توسط کارکنان پزشکی و ملی که عرضه بسیار کم است.

“من دو جعبه سمت چپ” اردن مثال ادامه داد: به عنوان نوشته شده است. “اینها برای افراد مسن و همچنین نقص ایمنی همچنین اگر شما احساس بیمار. متاسفانه کمبود بزرگ وجود دارد من فقط درخواست آنچه که من خریداری من را می کشتی یا وانت تنها جدی سوالات تنها.”

در طول مصاحبه اردن اقدام به دور خودش از بیشتر موارد شدید قیمت سنگ آهن در بازار. او گفت که او شخصا شوکه بار داستان از برادران که انباشته بود 17,000 بطری ضد عفونی کننده دست. در گفتن اردن تا به حال مجموعه ای از هدف آسیب پذیر در بازار اما برعکس: او ادعا کرد که او خودش را قربانی قیمت سنگ آهن در بازار.

“در واقع من خریداری برخی از ماسک برگشت در سال 2014 به خاطر من زندگی در شیکاگو هنگامی که شیوع بیماری ابولا اتفاق افتاده است,” او گفت:. “من تا به حال یک نوزاد پسر در زمان و آنها درآوردن قیمت آن بیش از حد. من به پایان رسید تا هزینه های نزدیک به $1,000.”

در آن شیوع ابولا — بود که در نهایت موجود پس از آلوده کمتر از یک دوجین آمریکایی — که اردن ادعا کرد که او خریداری ماسک های او در $100 در هر جعبه. آن را تنها عادلانه در ذهن او به فروش ماسک در همان قیمت.

اردن گفت که او نمی احساس گناه در مورد او مثال از آنجا که او به عنوان توضیح داده شده در مورد شرح حال او فقط درخواست برای آنچه که او آنها را خریداری ، اما در حالی که او به فروش می رسد یک انگشت شماری از آرزو N95s اردن ادعا کرد که او نیز به چهار دور: یک جعبه رفت و به یک بیمار سرطانی دیگر برای یک زن مسن مبتلا به دیابت و آسم — “او زندگی خودش را از ترس به بیرون رفتن برای مواد غذایی که سیستم ایمنی بدن خود را آنقدر پایین است که می تواند کشتن او” اردن به یاد می آورد.

این است که طرف دیگر قیمت سنگ آهن در بازار: در حالی که تولید کنندگان و دولت ها به آرامی در حال کار برای افزایش موجودی از اقلام مانند ماسک آن را به قیمت gougers مانند اردن — که اغلب آخرین gatekeepers برای تامین اضطراری.

در همان زمان آنچه در اردن انجام شده است به طور بالقوه نقض قانون است. میسوری مقررات منع”[در نظر گرفتن] استفاده از یک فرد… مشکلات ناشی از افراطی موقت, شرایط و هزینه یک قیمت قابل ملاحظه ای بالاتر از قبلی قیمت در بازار کالا فروشنده در تجارت منطقه است.”

اما بر خلاف سایر ایالت میسوری مقررات مشخص نیست دقیق درصد و یا بیشتر تعریف “قابل ملاحظه ای بالاتر است.” این موضوع پایین می آید به اختیار میسوری دادستان کل اریک اشمیت. روز چهارشنبه دفتر خود اعلام کرد که آن را به حال صادر متوقف و دست بردارد سفارش در برابر یک فروشنده به عنوان یک توصیف “Springfield منطقه انسان” است که بنا به گزارش ها صرف $23,000 خرید هزاران ماسک برای پس از فروش. (او پس از اهدا 600 ماسک به او خرده فروشان خریداری آنها را از.)

در یک ایمیل به RFTکریس Nuelle سخنگوی با دادستانی کل اشاره کرد که قیمت سنگ آهن در بازار متفاوت است از “کوچک نوسانات قیمت” انتظار برای دیدن با توجه به ناگهانی شار در عرضه و تقاضا است.

“ما واقعا به دنبال فاحش ترین نمونه از احتکار و یا قیمت, درآوردن” Nuelle نوشت. “ما واقعا به دنبال نشانه های بزرگ در موارد ضروری که به طور معمول از فروشندگان شخص ثالث.”

فروشندگان شخص ثالث … مثل اردن.

ذهنی صحبت اردن صدا مانند کسی که واقعا نگران حال انجام COVID-19 شیوع و عوامل مرتبط با آن کمبود. او در پاکسازی از قفسه های فروشگاه ساعت 6 صبح و یا نگه داشتن در صدها پوند از موارد ضروری. شایان ذکر است هر چند که من نمی تواند اثبات اردن را قابل ستایش تصمیم به کمک به او یدکی ماسک و یا حساب شخصی در مورد خرید قیمت-gouged ماسک در سال 2014 و در حال حاضر فروش آنها را برای همان قیمت. کاهش عوامل کنار, آن را هنوز هم قیمت درآوردن.

“من هنوز در آن نقطه قیمت من آن را خریداری و من هنوز هم احساس بد انجام می دهند که” اردن اذعان “اما من باید مطمئن است که پول را به نحوی و به من اهدا کرد و همچنین بیش از حد. اگر من آن را انجام نمی, دیگر مردم خواهد بود.”

چند روز پس از مصاحبه ما اردن را در لیست ناپدید شد از Craigslist یکی در میان بسیاری از به ناپدید می شوند به عنوان سایت اقدام به پیاده سازی آن را سرکوب کرد.

من به بازگشت به اردن. در یک ایمیل گفت که او تصمیم گرفت به لیست پایین چند روز پس از مصاحبه ما. او در حال حاضر نگران است که “ما چند قدم دور” از حکومت نظامی و ملی shutdown.

“من نگه داشتن ماسک و از دست دادن برخی از همسایگان من,” او توضیح داد. “با همه چیز در رفتن من می خواهم به جای آن برای جامعه است.”

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>