یک RFT مسابقه: آیا این مرد را نام مایک “پرشن” یا مایک “پارسونز”?

Mike Parple, is that you? - SCREENSHOT VIA YOUTUBE

در روزهای اخیر روشن شده است که تعداد بسیار کمی از مردم هر گونه ایده چه نام فرماندار میسوری حتی است در واقع.

در سراسر رسانه های اجتماعی به عنوان متحده’ فرمانداران شده اند و در کانون با توجه به این واقعیت دولت فدرال ما ظاهرا استعفا تمام مسئولیت در میان همه گیر شده است وجود دارد سردرگمی کامل به اینکه آیا مردی که آگهی ما خوب دولت یک “S” در پایان نام خود را. این سردرگمی به نظر می رسد از هر دو به پایان می رسد این طیف سیاسی از حامیان و مخالفان به طور یکسان. هیچ کس به نظر می رسد کاملا مطمئن شوید که چه به حتی تماس با این مرد.

در اینجا فقط چند نمونه:

این سردرگمی و گیج کننده است و می تواند برابر به چند چیز است:

1. هیچ کس به او رای دادند به فرماندار

مایک قرار داده شد در دفتر پس از این که رای داده در اریک Greitens تبدیل به یک نپرداخته خزش. هیچ کس تا به حال دیدم مایک نام در رای گیری برای مسابقه برای فرماندار بنابراین هیچ کس کاملا مطمئن است.

2. او واقعا انجام می شود بسیار

به عنوان مثال اقامت خود را در خانه سفارش دوستانه پیشنهاد در نور از شیوع کروناویروس آمد کنون بعد از اکثر متخصصان پزشکی ترجیح داده اند و حتی پس از آن نسبتا بی دندان. می توان آن را سخت بدانید که چه چیزی به نام انسان است که اگر انسان هرگز هر چیزی که توجه شما.

3. هر کس به خاطر رای گیری برای یک مرد با یک “S” در پایان نام خود را

نپرداخته خزش فرماندار سابق قطعا تا به حال یک “S” — ما می دانیم که برای اطمینان حاصل کنید. آیا این مرد ؟

4. “پرشن” است قابل ملاحظه ای نزدیک به “فرد”

در حالی که از لحاظ فنی قابل قبول گرامر به استفاده از کلمه “افراد” به صورت جمع از “فرد” آن را احساس عجیب — مردم به مراتب بیشتر احتمال دارد به می گویند “مردم.” و بنابراین بیش از حد آن را احساس عجیب و غریب به گفتن کلمه “پارسونز.” شاید این آخرین نام “Parple?”

بنابراین با توجه به این حقایق و در تلاش برای رسیدن به پایین از این سردرگمی بدون مراجعه به کسی وب سایت کمپین (ew) ما به شما ارائه یک مقام رسمی RFT نظرسنجی: چه نام زمان فرماندار ایالت میسوری?

بدون تقلب لطفا فقط رها کردن پاسخ خود را زیر و پس از آن و تنها پس از آن! — احساس رایگان به گوگل دور. موفق باشید به همه افراد Missouri.

جدی چه جهنم است فرماندار میسوری را نام ببرید ؟

ایجاد شده با

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>