آنا خواستار برگشت از میشیگان COVID مربوط به آگهی بان

تبلیغ در حال هل دادن به عقب بر بخش هایی از یک COVID-19 مرتبط فرمان اجرایی صادر شده در این هفته توسط فرماندار میشیگان گرچن Whitmer.

این مقررات که آنا می خواهد Whitmer به لغو جلوگیری از فروشگاههای جعبه بزرگ (بیش از 50 ، 000 فوت مربع) است که باقی مانده باز برای فرد فروش در طول همه گیر پناهگاه در خانه حکم از تبلیغات هر محصول و اما “مواد غذایی, لوازم پزشکی, و یا مواردی که لازم است برای حفظ ایمنی و بهداشت و اساسی بهره برداری از خوابگاه.”

آن همچنین جلوگیری از تبلیغات از “یک تعطیلات کوتاه مدت ملک جز به عنوان لازم برای کمک به مسکن در مراقبت های بهداشتی حرفه ای و یا داوطلب کمک در پاسخ به COVID-19 بحران است.”

انجمن ملی تبلیغ گفت که منظور این است که به خوبی معنی اما غلط.

“این ممنوعیت تقریبا قطعا نقض متمم اول قانون اساسی و بازرگانی این بند از قانون اساسی” گفت: آنا اجرایی معاونت روابط دولت دن Jaffe. او گفت که بسیاری از مشکلات است. “برای مثال آن را مجرد از یک بخش از صنعت خرده فروشی بدون هیچ گونه توضیحی به همین دلیل تنها بزرگ رسانه های خرده فروشی را شامل می شوند در این ممنوعیت است.”

او گفت: به منظور حمایت است تا با هر گونه شواهد است که تبلیغات برای آن فروشگاه است که امنیت کمتری برای فروشگاه های کوچک. “منظور نیز مبهم است به دلیل آن است که سخت به شناسایی چه چیزی است و نه در ban,” او گفت:.

برای مثال می تواند یک خرده فروش بزرگ نه تبلیغ پارچه در سهام هر چند که ممکن است مورد استفاده برای ایجاد ماسک صورت. او همچنین اشاره می کند که فرماندار خواستار حفظ “ارتباطات و فناوری اطلاعات از جمله اخبار رسانه ها” چرا که آنها ضروری است. “اما تبلیغات خون زندگی این اخبار و اطلاعات در سازمان” او اشاره می کند “و این ممنوعیت را تضعیف می کند ظرفیت و محدودیت های اقتصادی برای حمایت از برنامه نویسی آنها ادامه می دهند.”

علاوه بر این او گفت: حتی تبلیغات برای “بی حد و حصر از فعالیت های مهم زندگی روزمره” مهم هستند برای حمایت از اقتصاد آسیب دیده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>