تحلیل: آنچه تنسی فوتبال را خط داغ, استخدام, به معنی

تنسی به ضرب گلوله استخدام رتبه بندی در میان یک خط داغ از تعهدات. پس مارس 26 هشت بازیکن متعهد به Vols.

سه ستاره offensive lineman Colby اسمیت شد آخرین به ارتکاب به UT انجام تا دوشنبه. این جلد دارای 18 تعهدات 2021 کلاس. هیچ تیمی در کشور بیشتر است.

همانطور که از شنبه, تنسی, کلاس رتبه دوم ملی در 247Sports کامپوزیت پشت ایالتی اوهایو.

در اینجا نگاهی دقیق تر به کلاس و اینکه آیا شماره 2 رتبه بندی است به عنوان قوی به عنوان آن به نظر می رسد.

چرا این اخیر کشش از تعهدات مهم

تنسی اخیر کشش از تعهدات است بیشتر قابل توجه برای استعداد آن وعده به جای تعداد مطلق از تعهدات.

در نظر گرفتن شش تنسی بالا هفت تعهدات از نظر 247Sports کامپوزیت رتبه بندی متعهد در طول این خط داغ.

که شامل یک جفت پنج ستاره چشم انداز: خارج linebacker ترنس لوئیس و دفاعی پایان دیلن بروکس. تنسی 2020 امضای کلاس نمی ویژگی های هر پنج ستاره در چشم انداز در نظر کامپوزیت امتیاز.

لوئیس اگر او کامپوزیت رتبه بندی نگه می دارد مطابقت خواهد بود offensive lineman Darnell رایت از 2019 کلاس برای بالاترین امتیاز استخدام مربی جرمی Pruitt امضا کرده است در طول تنسی تصدی. بروکس خواهد دنباله تنها لوئیس و رایت.

تنسی راه جلوتر از گذشته سرعت

فقط تا چه حد جلوتر از برنامه است تنسی? خوب در این زمان در سال گذشته تا به حال شش جلد تعهدات خود را در سال 2020 کلاس.

Pruitt اول سه کلاس های استخدام مشخص شد قوی پس از اتمام. که هنوز هم می تواند در این مورد. از تنسی 18 تعهدات دوازده امتیاز به عنوان سه ستاره چشم انداز در 247Sports کامپوزیت. این بدان معنا نیست که این جلد خواهد شد و ثبت نام در تمام 12.

تعهدات nonbinding برای چشم انداز و مدرسه. به عنوان تنسی در ادامه به ساخت آن کلاس نمی شود شگفت زده اگر جلد قطع سست چند خود را پایین رتبه تعهدات اگر آن را به معنی آزاد کردن یک نقطه مورد نیاز برای بالاتر-دارای رتبه یک است.

Pilfering از مرز متحده

پس از تنسی امضا 10 گماشتن چشم انداز آن در سال 2020 کلاس نتیجه نهایی در این کلاس آمده است از یورش مرز متحده است.

بروکس شماره 1 چشم انداز در آلاباما. این جلد ضرب و شتم Auburn و آلاباما برای او. لوئیس برتر چشم انداز در فلوریدا و او هنگامی که متعهد به Gators.

آلاباما و فلوریدا در حال رقابتی استخدام زمین تا Vols باید تشویق شوند که آنها outmuscled SEC رقبا برای کسانی که چشم انداز.

چالش در برگزاری رتبه بندی

اوایل استخدام رتبه بندی تیم ها کج به نفع تیم است که بسیاری از تعهدات. این جلد سخت خواهد بود-فشرده به چسبیدن به خود شماره 2 کلاس رتبه بندی به عنوان سنتی قدرت شمع تا چهار و پنج ستاره تعهدات بعد از آن در روند.

وجود دارد سنگ بنای قطعات در این کلاس مانند بروکس, Lewis و چهار ستاره در حال اجرا بازگشت کودی قهوه ای است. اما متوسط چشم انداز رتبه در کلاس با توجه به 247Sports کامپوزیت در واقع صفوف کمی پشت سر متوسط چشم انداز رتبه بندی از تنسی 2019 و 2020 کلاس.

Ohio State ویژگی های سه تا پنج ستاره تعهدات و 11 چهار ستاره وعده. این جلد دو پنج ستاره تعهدات و چهار با چهار امتیاز ستاره.

که لزوما به معنای تنسی کلاس خواهد شاقول در رتبه بندی اما به چسبیدن به بالا-پنج کلاس Vols نیاز به اضافه کردن چند پنج یا چهار ستاره چشم انداز. مدارس مجاز به ثبت نام 25 بازیکن در کلاس.

کارفرمایی خط حمله در میان باقی مانده نیاز دارد

این جلد هنوز هم نیاز به آدرس چند موقعیت به خصوص در جرم با لکه های باقی مانده در این کلاس. بسیاری از حمله تعهدات مهارت بازیکنان موقعیت است.

این کلاس نیاز به یک کارفرمایی. نظارت بر چهار ستاره دوگانه تهدید کارفرمایی Kaidon سالتر از سیدر هیل دبیرستان در تگزاس است. او مجموعه ای اعلام تعهد خود را یکشنبه و Vols در میان مورد علاقه های شما همراه با Auburn و بیلور.

تنسی ندارد تنگ پایان تعهدات و باید آدرس آن موقعیت پس از امضای هر گونه در سال 2020 کلاس.

این جلد به دست آورده خود را برای اولین بار offensive lineman در این کلاس با اسمیت تعهد است. آنها نیاز به اطلاعات بیشتر با توجه به آنها باید چهار ارشد linemen توهین آمیز آنها نیاز به جایگزینی.

بلیک Toppmeyer پوشش دانشگاه تنسی فوتبال است. ایمیل او را در [email protected] و به دنبال او را در توییتر @btoppmeyer. اگر شما لذت بردن از بلیک پوشش در نظر گرفتن یک اشتراک دیجیتال است که به شما اجازه می دهد دسترسی به همه آن را. مشترکین فعلی می توانید اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به بلیک رایگان متن گروه ارائه به روز رسانی و تجزیه و تحلیل بر روی جلد فوتبال است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>