ادغام به ماهواره های غول پیکر buildout کردند اما شبکه می تواند پرهزینه می گوید Moffett

با مبلغ 26 میلیارد T-Mobile-با حداکثر سرعت دویدن ادغام در یک مسیر به سمت مارس نزدیک ظرف شبکه است که در آستانه تبدیل شدن به کشور چهارمین بی سیم حامل یک نتیجه از ادغام شرایط مورد توافق برای سال گذشته است که حداقل یکی از تحلیلگران استدلال می کند می تواند مشکلات مطرح برای ماهواره حامل.

سال گذشته به عنوان بخشی از شرایط فدرال تصویب ادغام آن با T-Mobile, Sprint موافقت با فروش آن در ایالات متحده اعتباری بی سیم کسب و کار (تقویت موبایل و تلفن همراه) به ظرف برای $1.4 میلیارد دلار است. علاوه بر این ظرف توافق برای خرید 800 مگا هرتز طیف از T-Mobile-با حداکثر سرعت دویدن برای $3.6 میلیارد دلار بیش از سه سال است.

ظرف گفته است که معتقد است که می تواند ساخت یک شبکه 5G برای حدود 10 میلیارد شکل برخی از تحلیلگران در تمسخر بیش از حد کم است.

مرتبط با: T-Mobile-با حداکثر سرعت دویدن ادغام دستاوردهای تصویب

در سطح, که به نظر می رسید برای حل بسیاری از ظرف بی سیم مشکلات-که عمدتا نیاز به ملاقات با یک آوریل 2023 buildout مهلت خود را بی سیم طیف اجباری توسط دولت فدرال. علاوه بر تقویت موبایل و ویرجین موبایل به غذا دسترسی به 9.3 میلیون مشتری در 50 ایالت و پورتوریکو. آن را نیز می شود فرمت آن بی سیم buildout الزامات و متعهد به استفاده از این مجوز برای استقرار یک شبکه 5G پوشش حداقل 70% از کشور توسط 14 ژوئن سال 2025 است. اگر نتواند برای دیدار با مهلت, ظرف, گفت:, آن را به کمک های داوطلبانه به وزارت خزانه داری ایالات متحده به $2.2 میلیارد دلار است.

در یک پست وبلاگ MoffettNathanson اصلی و تحلیلگر ارشد کریگ Moffett نوشت که در حالی که T-Mobile-با حداکثر سرعت دویدن ادغام می دهد ظرف بسیار مورد نیاز buildout کردند ممکن است در آینده قیمت بیش از حد بالا.

با توجه به Moffett شدن پسوند به این معنی است که ظرف دهکدهای از دست داد توانایی فروش آن طیف و یا شرکت خود را حداقل به AT&T یا Verizon دلیل است که طیف ممنوعیت فروش.

“وجود دارد به سادگی هیچ اتاق تکان دادن به سمت چپ برای ظرف به عنوان یک طیف فروشنده” Moffett نوشت.

اما قضاوت توسط بازار واکنش سرمایه گذاران به نظر می رسد رها که این معامله در نهایت در یک مسیر رو به اتمام است.

با حداکثر سرعت دویدن سهام شد تا بیش از 70 درصد در اوایل معاملات Feb. 11 به $8.35 هر سهم. T-Mobile سهام افزایش یافت 11 درصد و ظرف حدود 10 درصد در اوایل روز است.

Moffett تصدیق میکند که مقابله با حداکثر سرعت دویدن مزایای بیشتر و اضافه کرد که بدون ادغام “آنها رسما ****’اد.”

بارکلیز رسانه های تحلیلگر Kannan Venkateshwar نوشت که T-Mobile-بهار اتحادیه خواهد بود یک امتیاز مثبت برای غذا دادن به آن دسترسی به یک بی سیم پایه مشتری توانایی خرید طیف و گرفتن طولانی فرمت در آن buildout.

“به طور کلی ما معتقدیم که ظرف تقریبا همه چیز را می تواند از خواب به عنوان بهترین سناریو” Venkateshwar نوشت. او باید یک نکته: “..[E]xecution خطر غیر بی اهمیت است به عنوان آشکار است از چند جمله شرکت کننده جدید buildouts در دیگر نقاط جهان.”

مالش وجود دارد. ظرف ممکن است برخی از زمان بیشتر برای ساخت شبکه خود را, اما آن را هنوز هم به ساخت آن است. در حالی که ظرف گفت: در گذشته که این امر امید به پیدا کردن یک شریک برای انجام این کار نیست بنابراین روشن کنه که آیا این شرکت می خواهد یک شریک و یا می توانید یکی از. و حتی پس از سال 2025 زمانی که آن را احتمالا ساخته شده به 70 درصد از کشور, آنها ممکن است به پایان رسید هنوز رتبهدهی نشده است.

Moffett نوشت که ظرف یک MVNO برای اجاره سرویس های بی سیم از, جدید, T-Mobile, اما این معامله به پایان می رسد در هفت سال است. هیچ تضمینی وجود ندارد که در آن قادر خواهد بود به تجدید.

“در روز معامله منقضی می شود و سپس آنها بدیهی است که نمی تواند فقط پوشش 75% از کشور صرف نظر از آنچه خود buildout الزامات تقاضا” Moffett نوشت. “آنها باید به طور کامل رقابتی ملی پوشش. ظرف خواهد شد اما باید انعطاف پذیری لازم برای پوشش 25 ٪ باقی مانده عمدتا با کم باند طیف است.”

Moffett نیز با احتیاط از 9.3 میلیون پیش پرداخت مشتریان بی سیم ظرف را به ارث می برند و اضافه کرد که آن بخش چرخ در نرخ حدود 5 ٪ در هر ماه.

“بنابراین ظرف را به شدت دوباره پر کردن قیف با مشترکین جدید به طور قابل توجهی شتاب مشترک مصرف” Moffett نوشت. “و به طوری که آنها را به اهرم خرده فروشی و شبکه توزیع است که در حال حاضر بیش از حد کوچک و بیش از حد بی اثر به نگه داشتن با حداکثر سرعت دویدن اعتباری کسب و کار از کاهش.”

که در حال رفتن به نیاز به مقدار زیادی از سرمایه که Moffett گفت: یک شریک-برخی گمان گوگل یا آمازون خواهد بود علاقه مند — می تواند کمک به تامین مالی. اما تحلیلگر چرا گوگل و آمازون و یا هر گونه دیگر عمیق به جیب شریک زندگی خود را که سنگین یک شرط بندی بر روی یک شبکه بی سیم است که هنوز ساخته شود و محل آن را در نظر خواهد بود که جذاب به ظرف.

“آیا خوب است که اخبار و یا خبر بد برای ظرف است در چشم بیننده” Moffett نوشت. “به وضوح وجود دارد کسانی که معتقدند ظرف قادر خواهد بود برای ساخت یک مجازی, شبکه 5G خود را 10 میلیارد دلار به عنوان آنها تخمین زده اند. ما در میان آنها نیست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su