تحلیلگران Q1 کابل تصویری زیر فرسايش ادامه


COVID-19 تاثیر انتظار برای آخرین بار از طریق Q2

با Comcast منشور و Altice, ایالات متحده انتظار می رود به انتشار درآمد در چند روز آینده تحلیلگران نیروبخش برای آنچه آنها انتظار طولانی کشمکش تصویری مشترک به عنوان ضرر و زیان مصرف کنندگان از نظر مالی محدود COVID-19 pandemic به دنبال راه هایی برای کاهش هزینه ها.

که به احتمال زیاد به این معنی است که در حالی که جریان بینندگان و در دسترس بودن پهنای باند در حال افزایش است, تصویری از ضرر و زیان در حال حاضر نهفته SVOD ارائه شده از Netflix و Hulu و آمازون نخست را کوه به عنوان همه گیر همچنان ادامه دارد.

AT&T مجموعه ای از تن پس از گزارش تصویری مشترک ضرر و زیان حدود 1.04 میلیون در Q1 (897,000 در آن DirecTV و U-Verse واحد و 138,000 در AT&T تلویزیون در حال حاضر با این بیماری همه گیر تنها بر دو هفته از سه ماهه. در حالی که AT&T دارای مشکلات دیگر — DirecTV شده است به طور پیوسته از دست دادن مشترکان آن متوقف اضافه کردن مشتریان جدید به U-آیه در ماه آوریل است و انتظار می رود به هدایت تصویری مشتریان به جریان آن ارائه شده مانند HBO حداکثر — زیان باید نگران برخی از تحلیلگران.

“این خواهد بود بسیار بد کشش سیم برش” MoffettNathanson اصلی و تحلیلگر ارشد کریگ Moffett گفت: در یک کنفرانس تلفنی با مشتریان.

سنفورد برنشتاین رسانه های تحلیلگر پیتر Supino پیش بینی کرده است که Q1 زیر ضرر و زیان می تواند به عنوان بالا به عنوان 1.5 میلیون در کابل بخش. در یک گزارش تحقیق Supino تخمین زده است که Comcast میله میله به گزارش آن Q1 درآمد در 30 آوریل خواهد از دست دادن حدود 350,000 تصویری مشتریان در Q1. که حدود 30000 بیش از او پیش بینی کرد در اوایل سال. در منشور او می بیند تصویری مشترک ضرر و زیان در 180,000 (تا از 150,000 قبلا) در حالی که Altice ایالات متحده آمریکا باید از دست دادن حدود 50000 تصویری مشتریان در این دوره به جای 40,000 او پیش از آن پیش بینی کرد.

رشد پهنای باند نیز انتظار می رود به سرعت. Supino برآورد Comcast را اضافه کنید 340,000 مشتریان اینترنت در Q1 به جای 395,000 او قبلا پیش بینی شده است. در منشور او خود کاهش یافته است HSI برآورد به از 300,000 350,000 شده در حالی که پیش بینی خود را برای Altice ایالات متحده آمریکا اینترنت می افزاید: بدون تغییر بود در 10 ، 000.

Evercore ISI رسانه های تحلیلگر Vijay جیانت بود کمی بیشتر خوش بینانه است. او انتظار دارد که منشور به از دست دادن 170,000 مسکونی تصویری مشتریان (از 150,000 او پیش از آن انتظار می رود آنها را به از دست دادن) در حالی که Altice ایالات متحده آمریکا باید از دست دادن حدود 60000 تصویری مشترکین از 50,000 او قبلا پیش بینی شده است. Comcast باید ثابت ماندن در 220,000 مسکونی تصویری مشتری ضرر و زیان با توجه به جیانت.

هر دو Supino و جیانت دیدم بزرگترین مشتری ضرر و زیان در آینده Q2 اول کامل سه ماهه تحت این بیماری همه گیر. جیانت انتظار تصویری مشتری ضرر و زیان در Comcast در, به بیش از دو برابر قبلی خود را تخمین می زند به 575,000 در Q2. در منشور او انتظار تصویری زیر ضرر و زیان به برآورد قبلی به 379,000 در حالی که Altice ایالات متحده آمریکا را نگاه کنید کمتر چشمگیر افزایش از دست دادن در مورد 48,000 تصویری مشتریان نسبت به 30,000 او پیش بینی های قبلی.

اما هر دو تحلیلگران معتقدند که هر مشترک فرسایش با توجه به کروناویروس ترکیبی از کاهش درآمد — به تاریخ 26 میلیون دلار آمریکا شغل از دست داده اند به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر — و از دست دادن زنده ورزشی, برنامه نویسی. جیانت اشاره کرد که زنده اخبار و ورزش اصلی رانندگان برای پرداخت اشتراک تلویزیون پس از دست دادن ورزش در برنامه نویسی باعث می شود تصمیم به قطع طناب آسان تر است.

“در حالی که اخبار بینندگان افزایش یافت پس از coronavirus بحران زندگی می کنند, مطالب ورزشی دارای زمین به توقف از بین بردن یک دلیل کلیدی برای مصرف کنندگان به حفظ پرداخت خدمات تلویزیون به ویژه از محتوای اخبار است که نسبتا به آسانی جایگزین با آنلاین و یا گزینه های جریان” جیانت نوشت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>