Anderson County کمیسر با استفاده از ‘خدا داده” هدیه ای برای ایجاد یک پمپ

سپر چهره های اضطراری کارگران ؟ یک پمپ برای COVID-19 افراد مبتلا به? هر آنچه که نیاز Anderson County کمیسر تیم Isbel یک دستگاه برای آن در ذهن خود.

“این یک خدادادی استعداد” Isbel می گوید: از توانایی های خود را به تصور دستگاه و سپس آنها را ایجاد کنید. “این چیزی است که اتفاق می افتد. من فقط آن را ببینید.”

با چیزی بیش از یک عکس و تمایل به کمک در زمان بحران Isbel نه تنها گردد یک نمونه اولیه برای یک محافظ سپر صورت اضطراری کارگران اما – با کمک جامعه است – انبوه تولید آنها در کوچک خود را به ابزار و قالب فروشگاه در راکی بالا.

و با چیزی بیش از یک حساب کاربری اخبار نیاز به دستگاه تنفس مصنوعی, پمپ, او پیش بینی گردد و کسانی که بیش از حد.

“من فقط آن را دیدم و فکر کردم من می تواند که به'” Isbel گفت ناکس اخبار. “آن را نمی کند نیاز به برق. حتی اگر شما از دست دادن تمام قدرت خود را به عنوان طولانی به عنوان شما می توانید یک کمپرسور هوا کار می کند. شما فقط با استفاده از پنوماتیک سیلندر هوا. شما فقط به نوبه خود سوئیچ و از آن می رود. راه است که هیچ کس به آن فشار.

“هر فروشگاه می تواند آن را انجام دهد (ساخت آنها) و آنها را می توان در موقت تنظیمات” Isbel گفت. “این یک زمان نیاز هنگامی که شما به کمک شما هموطنان. ما می خواهیم برای بدست آوردن کلمه را بنابراین ما می تواند به افراد دیگر (در سراسر کشور) چگونه آن را انجام داده است.”

Isbel اهدای مواد کار و زمان و حاضر است برای به اشتراک گذاشتن نمونه های اولیه خود را با هر کسی که به آنها نیاز دارد. او فقط یک درخواست او می گوید: ریشه در عشق خود را برای جامعه او نشان دهنده: “فقط تماس آن سنگی بالا ونتيلاتور.”

از ایده تا دستگاه در ساعت

Isbel را تجسم شروع با یک تماس تلفنی در اوایل این ماه از همکار Anderson County کمیسر کاترین Denenberg مورد نیاز برای دنده محافظ برای کارکنان اورژانس در میان همه گیر.

“او یک ذهن است که می تواند ساخت در ذهن خود چگونه بسیاری طیف باور نکردنی از همه چیز,” او گفت:. “او گفت:” من می توانید آن. این هیچ معامله بزرگ است.’ چند ساعت بعد او به من ارسال عکس از نمونه اولیه است.”

Isbel به زودی امن عرضه کلاه های سخت از سیاهگوش Supply, Inc., در اوک ریج.

“دیدن وجود دارد,” او با پوزخند گفت: به عنوان او با اشاره به کتیبه ای که بر روی کلاه. “ساخته شده در امریکا است.”

استفاده از وسایل کوچک مکانیکی از خود فروشگاه و آخرین عرضه در دسترس از Lexan ورق های پلی کربنات به توان به صورت محلی Isbel تشکیل سپر چهره های است که می تواند پیچ بر روی کلاه های سخت تشکیل یک سد محافظ بین کارکنان اورژانس و بالقوه COVID-19-بیماران آلوده.

“شما می توانید آن را اسپری کردن با Lysol و آن را خوب به آن بروید (بین بیماران),” او گفت:. “مه ریزید تقریبا بلافاصله. آن را بسیار سبک وزن و ضد گلوله.

“هنگامی که شما آن را کردم شما نمی توانید دست خود را بر روی چشم خود را,” او گفت:. “همیشه از این (همه گیر) آغاز شد معاون رئیس جمهور مایک پنس شده است از جمله دولت های محلی در کنفرانس تلفنی … چه یاد گرفتم از همه این است که این ویروس را دوست دارد به رفتن را از طریق چشم است.”

او با “راکی بالا ونتیلاتور” پس از تماشای یک ویدیو در مورد از تلاش دانشگاه برای ساخت پمپ با استفاده از تخته سه لا. این دانشگاه در رابطه با Vanderbilt مرکز پزشکی است که هنوز هم کار بر روی نمونه های آن.

Isbel گردد اولین نمونه در عرض چند ساعت بعد از چت با محلی ریوی متخصص آشنا با چگونه دستگاه کار گیرند. او در حال حاضر ایجاد شده یک دوم است که می تواند به عنوان بسیاری از چهار هواکش در یک زمان – همه بدون برق و یا نیروی انسانی انسان.

اما انتظار نداریم که Isbel به اعتبار این همه نجات بخش دنده. او بلافاصله نقطه به Denenberg خود را به عنوان الهه شعر و موسیقی.

“این است که ایده خود را,” او گفت: ناکس اخبار. “او شده است تا ابزاری در انجام کارها.”

فراموش پارچه لباسهای می شود

در حالی که Isbel شده است سخت در کار بر روی نمونه های اولیه Denenberg شده است را مهار پارچه و پنبه حلاجی شده و گردآوری یک گروه از داوطلبان به دوختن فولاد ماسک.

“پارچه در حال تبدیل شدن به یک حق بیمه,” او گفت:. “وجود دارد یک لیست از غیر بی نیاز است. ما اولین پاسخ دهندگان خانه های سالمندان Methodist مرکز پزشکی وعده های غذایی بر روی چهار چرخ و عموم مردم که نیاز به حفاظت است.”

Anderson County رئیس کمیسیون تریسی Wandell همسر است که در میان داوطلبان شده اند که با استفاده از الگوی Denenberg به دست آمده به کوک کردن ماسک. Denenberg شده است دوخت ،

Isbel نیز کشف شده از فروشگاه عظیم رول از فولاد درجه پارچه در ابتدا طراحی شده برای اپیدمی ایدز در 1980s. Isbel کرده و در یک دستگاه است که به کمک خوراک پارچه را از طریق تجاری درجه ماشین آلات دوخت در آن زمان برگزار شد و به باقی است.

او در حال حاضر ایجاد یک الگو را قابل استفاده مجدد لباسهای محافظ برای کارکنان اورژانس و ارائه دهندگان خدمات سلامت با استفاده از چیزی بیش از فولاد درجه پارچه و چسب.

“شما حتی نمی باید به دوختن آن را,” او گفت:. “(Denenberg) و من آن را آزمایش و چسب دارای قوی از طریق شستشو.”

این جفت ارز می خواهید به سادگی با کمک جامعه – حداقل 10,000 ماسک, 10,000 لباس و 500 چهره سپر.

Denenberg گفت: کسانی که مایل به کمک در ساخت ماسک و روپوش و تامین چهره سپر کلاه می توانید با او تماس بگیرید از طریق ایمیل در [email protected] کسانی که مایل به کمک های مالی می توانید آنها را به مدیر امور مالی دفتر در 100 N. Main St., اتاق 210, کلینتون, TN., 37716 با نماد “COVID-19 منابع.”

Isbel نیز مایل به اشتراک گذاشتن یک پمپ نمونه برای استفاده در سراسر کشور. او تماس می توانید از طریق ایمیل در [email protected]

این چیزی است که من می خواهم به انجام’

Isbel, 60, یکی از اعضای موسس سنگی بالا, تنسی, بازاریابی و تولید شرکت و خدمت در کمیسیون برای 11 سال است و در دوره سوم شده است.

او صرف چند دهه concocting ماشین آلات و دستگاه های که در حال حاضر در حال استفاده در سراسر جهان شده اند و با اعتبار نجات جان سربازان آمریکایی در افغانستان بهبود شرایط کار برای کارگران نساجی و حصول اطمینان از حفاظت از پرسنل پزشکی.

Isbel اعتبارات خدا و Caswell پسران و دختران باشگاه برای هدیه خود را. او فقط نه سال زمانی که او کشف در طبقه دوم از ساختمان باشگاه یک پلاستیک فروشگاه.

“من فقط مجذوب آن,” او گفت:. “دیگر دختران و پسران خواهد بود طبقه پایین و می رفتم آنجا و تماشا کنید.”

او بعدها در زمان یک فروشگاه ماشین کلاس در فولتن دبیرستان. استاد “به من گفت که من می تواند انجام یکی از دو چیز است. من می تواند یک ماشین (که در عمل ماشین آلات) و یا یک ابزار-و-قالب ساز (که باعث می شود ماشین آلات). من بلافاصله گفت: (ساخت دستگاه) چیزی است که من می خواهم به انجام است.”

او انجام شده است در آن زمان.

“من واقعا خوش شانس,” Isbel گفت. “ما باید محصولات در روسیه و اروپا است. بیتس خاتم لوی Wrangler – همه آنها با استفاده از دستگاه های ما. ما مشغول به کار در یک ماموریت سری برای ارتش است. ما استفاده می شود به انجام همه کار را برای صنعت استخراج ذغال سنگ در اطراف در اینجا. به ما کمک کرد در نشت نفت در خلیج فارس. این فقط شگفت انگیز بوده است.

“در حال حاضر با این بیماری همه گیر از 90 درصد از کسب و کار ما در خدمت بسته است Isbel گفت. “ما در حال انجام هر یک از این (ساخت همه گیر دستگاه) و برای سود همه است. ما منابع همه چیز به صورت محلی. ما فقط می خواهید برای کمک به جامعه ما و هموطنان ما است.”

ایمیل جیمی Satterfield در [email protected] و او در توییتر دنبال کنید @jamiescoop. اگر شما لذت بردن از جیمی پوشش حمایت قوی محلی نگاری با اشتراک برای دسترسی کامل به تمام مطالب ما بر روی هر پلت فرم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>